Skočiť na obsah

Toto na mňa urobilo hlboký dojem


Sniper

Odporúčané príspevky

dnes som dostala mailom video. Madonna to nie je, ale dostala ma. Mimochodom, aj my na SK máme dievča s Downovým syndrómom, Gizku zabudla som akú, ktoré pre zmenu baletí. Všetka česť ich rodičom, aj učiteľom, ktorí sa im venujú - a im zasa za chuť niečo dokázať.

 

http://prezenu.noviny.sk/c/rodina-a-deti/dievcatko-s-downovym-syndromom-jej-spev-vas-chyti-sa-srdce

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

6-ročná Audrey Nether.

http://prezenu.noviny.sk/c/rodina-a-deti/nezastavi-ju-ani-choroba-zumba-6-rocnej-audrey-sa-stala-hitom

 

 

“Audrey miluje pohyb, tanec a hudbu. Som na ňu taká pyšná! Keď vidím, aká je šťastná a čo všetko dokázala, tlačia sa mi slzy do očí", priznala dojatá matka pre server today.com.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

neviem, prečo, ale namiesto spustenia videa mi to napíše v angličtine, že je to nedostupné - asi mám starú verziu nejakého prehliadača, na to nie som šikovná.

Ale kým som ešte mala Animal Planet, tak tam chodil taký dokumentárny seriál, nepamätám si názov, ale boli to nejakí ľudia, ktorí mali veľký pozemok so zariadením útulku a zároveň záchrannej stanice pre divo žijúce zvieratá, pomohli tam aj dospelým, aj starým zverom rôzneho druhu, ale vypiplali aj mláďatá rôznych druhov, či už vtákov, plazov alebo cicavcov, pre všetko možné tam mali vybudované útočisko a aj tím, ktorý sa o ne staral až kým sa nevyliečili, a potom ich vypustili nazad do prírody. Pravdaže, snažili sa, aby si zvieratká na nich moc nezvykli, aby potom boli v divočine životaschopní. Moc dobrý seriál.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 8 mesiacmi...

Urobilo to na mňa fakt dojem.

http://www.worldsbestbars.com/bar/budapest/city-center/szimpla-kert

Tak zaujímavý priestor som už dávno nevidela. Je to jeden bar v Budapešti, ak tam máte cestu choďte sa aspoň pozrieť. Možno ste tam viacerí aj boli. Ja som tam bola  prvý krát a dúfam nie posledný.

Už dávno som sa tak dobre nezabavila.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes ráno  som zhliadla jedno video - teraz som ho hľadala, ale nenašla, tak skúsim aspoň popísať. ide o maďarský krátkometrážny film.

Začína sa to tak, že do DD príde pár, zoberú si odtiaľ deivčatko a dovezú si ho domov. mojkajú ju, dajú jej večeru, zoznámia ju s budúcou nevlastnou sestričkou, ktorá ju tiež vyobjíma...všetko vyzerá v pohode. Ale potom si každý ide po svojom a dievčatko sa cíti osamelé, a tak príde najprv za "mamou" , ktorá robí niečo v kuchyni, a potiahne ju za pulóver. "mama" jej ruku strasie, dievčatko ju znova potiahne, až "mama" stratí trpezlivosť  a nakričí na tú malú a tvrdo ju odoženie. tak malá ide za "otcom", ktorý sedí pri počítači. položí mu na stôl bábku, ktorú si prinieslo z DD. ten jej ju strčí naspäť do rúk, otočí ju a pošle preč, nech mu akože dá pokoj. Lenže ona obíde stoličku a položí tú bábku z druhej strany stola. A "otec" sa už naštve, zdrapí dieťa aj s bábkou a vynesie ju do jej izby a šmarí na posteľ.

Dievčatko len leží, je veľmi smutné a nešťastné, objíma bábku. ktovie, možno spomína na DD...

A koniec je taký, že dievčatko opäť naložia do auta, niekde na ceste ho vyložia a bábku mu hodia kamsi ďaleko do kríkov, malá beží po tú hračku a tí zatiaľ ufujazdia.

A zrazu tam nie je dievčatko s bábkou v rukách, ale psík s hračkou v papuľke, chvíľu za autom beží a potom si sadne na tú cestu, hračku pred sebou a nechápavo pozerá, kde to auto zmizlo v diaľke, nechápe, čo mu to urobili a prečo.

Film mal názov "Adoptujte s rozumom".

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Som šťastná mama našich obidvoch synov. :srdiecko:

 

 

Dnes náš mladší syn,  Ing. arch., úspešne vykonal v Prahe autorizačnú skúšku. Som na neho hrdá. Človek s dobrým srdcom, pracovitý, inteligentný. :kvet: :priatelia:

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov