Skočiť na obsah

Toto na mňa urobilo hlboký dojem


Sniper

Odporúčané príspevky

game, jasne ze ho na to upozornim, ved pan Bc je prvy co buzeruje, ak niekto odbaca od temy, takze si teraz pekne naklatil do vlastneho hniezda .. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo, poprosim ta, uz to tu dalej nerozvadzaj. nie je to tak, ako si to predstavujes. tvoje detske sposoby som predvcerom videl v teme o madaroch. taketo hasterenie a nekonecne trucovite odpovedanie u mna k nicomu nevedie - iba ak do zalohy.

  • Pridať bod 3
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tvoj sposob je prist, zjazdit a dalej nereagovat. to vedie k 'detskym' reakciam, ako to nazyvas ty, alebo k vypichovaniu tvojich chyb, ako by som to nazval ja .. :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to video od Axela na vás aký spravilo dojem ?

 

dnes som videla toľko chorých mladých ľudí, na prvý pohľad by to nikto nepovedal, že potrebujú pravidelnú lekársku pomoc, aby žili

ani na tej dievčine nie je vidieť, že mlčí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj o tom má byť táto téma a nie že sa sem chodí niekto odbavovať. Tuto sa to bude musieť prečistiť. A soundtrack z toho videa počúvam už skoro celý deň :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

V poslednom čase to bolo veľmi príjemné stretnutie pri príležitosti manželových narodenín,

keď sme sa stretli najbližšia rodina(početná) a naši naozajstní priatelia. Bolo to veľmi milé ...

Včera sme to oslávili ešte spolu s borcami, futbalistami a ich partnerkami.

Je to niečo úžasné a nezabudnuteľné.

Som nesmierne šťastná, že mám po boku takého vzácneho človeka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
Labutie jazero - takto pred týždňom som bol v SND na balete Labutie jazero od majstra Piotra Iľjiča Čajkovskeho... Prekrásne to bolo, spravilo to na mňa hlboký dojem - videl som predtým zopár baletných predstavení v TV a na nete, ale nič sa nevyrovná tomu zažiť to na vlastné oči. Krásne to bolo skomponované, úžasný zážitok a nádherné 3-hodinové predstavenie.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

chalan sa dozvedel ze soza posiela fakturky tak preventivne zrusil youtube.

 

"Napriek neštandardným postupom, hrubosti a nevyberaným slovám, uznávame, že použitie hypertextových odkazov a tzv. embedovacích kódov nie je verejným prenosom, resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného Autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu.

 

 

 

SOZA sa vsetkym, ktorí sa cítia našimi sankciami dotknutí, ospravedlňuje."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov