Skočiť na obsah

Toto na mňa urobilo hlboký dojem


Sniper

Odporúčané príspevky

Labutie jazero - takto pred týždňom som bol v SND na balete Labutie jazero od majstra Piotra Iľjiča Čajkovskeho... Prekrásne to bolo, spravilo to na mňa hlboký dojem - videl som predtým zopár baletných predstavení v TV a na nete, ale nič sa nevyrovná tomu zažiť to na vlastné oči. Krásne to bolo skomponované, úžasný zážitok a nádherné 3-hodinové predstavenie.

 

tak toto ma prekvapilo, skoro mi oko vypadlo. Máloktorý chlap sa nadchýna baletným predstavením. Ale musím konštatovať, že ty si docela všestranný chlapík.

 

Čajkovského mám rada.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

nič sa mi tam neukázalo...čierna černota, tmúca tma.

Asi to budete považovať za blbosť, ale na mňa v poslednom čase denno-denne robia veľký dojem moje kvety, najmä fialky, mám niekoľko druhov, niektoré už mám pár rokov, iné som si zasadila minulý rok, zatiaľ mi zakvitli 2 druhy...sú zo dňa na deň krajšie. A tiež neviem, ako sa tá rastlinka volá, ale má také mäsité chlpaté listy a jasnočervené kvety tvaru zvoncov s vykrajovanými okrajmi, visiace z kvetináča. A denne si tak musím povedať, že za trochu vody 3x týždenne sa vedia tie kvetiny odvďačiť toľkou krásou. Až sa mi bude chcieť sa pohrať s fotkami, čo som porobila, hodím ich do galérie, nech sa aj iní obdivovatelia kvetov potešia. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď sa ti rozbehne, a pozrieš, daj recenziu, aký dojem to spravilo na teba.

ešte som to nevidela, a pre mňa je žiaľ poľština odjakživa málo zrozumiteľný jazyk.

 

našla som to v maďarčine, keby niekto mal záujem ... :)

http://www.youtube.com/watch?v=5EkkdhkCkF0&feature=related

pozriem neskôr, počkám najprv na teba, Vilma ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ono to trvá hodinu a pol, takže treba na to čas. No, prehrýzala som sa, niečo som rozumela, niečo prečítala...zvláštny dojem to u mňa zanechalo. Niečo na spôsob, že aj keď nám stane zlé, môže byť na niečo dobré, a všetko, čo sa nám udeje, má zmysel. Náhoda nie je náhoda, ale niečo, čo muselo prísť. A tiež že nie sme v živote sami, ak len to sami nechceme. Mne to prišlo také...upokojujúce. Veď si kukni, som zvedavá, aký budeš mať ty z toho pocit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozrela som si to, nedokázala som, ako zvyčajne nedokážem obsedieť pri jedenapolhodinových filmoch v kuse ... ale pozrela.

pripomneulo mi to jednu stredovekú kresbu ... viem, stredovek oficiálne skončil skôr, bol to takmer stredovek : bola to kópia ilustrácie v jednej knihe o dišputách za a proti, a motív, ktorý sa odvtedy opakoval a opakuje často: človek kdesi v kúte na zemi, odstrčený mierne bokom, a nad dreveným sudom hrajú o jeho dušu boh s gloriolou so satanom s rožkami a zlým úškrnom karty a skvele sa pri tom bavia.

treťotriedny herci, príbeh prvoplánový.

nech robíš čo robíš, aj tak ti to niekto zariadi ináč. a zahrajú si o teba karty. hŕstka nešťastných ľudí, takí sme všetci. siedmim miliardám ľudí nestíha odkopávať z cesty kamene nikto, aby si neroztrieskal lebku, ale len nohu, čo spôsobí, že sa stane zatrpknutým, a možno by bolo bývalo lepšie, keby si bol býval roztrieskal hlavu a nemusel si ho v kartách dnes vyhrať diabol ... ale to predsa bufetár vedel, vedel o každom všetko do ďalekého budúcna ... že náhoda nie je náhoda, že ich riadi sám ...

ani jeden z nich nebol tak ´skutočne´ zlý, boli to len nešťastní ľudia, ako ktokoľvek iný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

za seba môžem povedať že ten výrok pravdivý je.

keď som z kraja roka chodil na služobky do talianska videl som tam v OBI rýľ - masívny kovaný kus poctivého železa, stál 20€ a rozmýšľal som nad jeho kúpou. teraz som si uvedomil ako dobre som urobil že som ho nakoniec nekúpil, v súvislosti s tým čo sa udialo za ostatné 3 týždne v našej firme by som ním musel dať po šiške riaditeľovi, výrobnému manažérovi, aj šéfovi našej sekcie :kladivo:

a dostať sa do basy pre troch neschopných debilov by tiež nebolo bohviečo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ked by mozno niekto rad toto zosobnil na seba a otlkol mi o hlavu, ze myslim prave jeho, tak nie.... toto je velmi vseobecne......... ale pravdive... :)

post-1309-0-71810100-1342801043.jpg

 

suhlasim B) a nie je tých ludi malo :thumbsup: :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov