Skočiť na obsah

Boľavé kĺby, kolená, nohy


wnat

Odporúčané príspevky

alarm, vilma,

to môžem potvrdiť ... kým ja som kvôli vystreľovaniu chrbtice do nôh padala na schodíkoch, vy dvaja ste skákali ako srnky! :flowers:

 

neverím vám ani slovo, že vás bolia kĺby či nohy :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj vysoko nozky dvihala ? :D

Tak pridam jeden pribeh zo zstredoveku...
Vtedy oslavoval nejake okruhle narodeniny nas byvaly kolega, ktory je dodnes nasim vzorom, v pracovnom zivote urcite, hoci jeho burlivy sukromny zivot je samostatnou kapitolou.
Kazdopadne, oslava sa konala vonku v prirode, na mieste zvanom Medvedova luka (vo Vysokych Tatrach, administrativne tusim patri pod Tatr.Matliare). V tom case tam bolo vela dlhych stolov s dlhymi lavicami, takze ked sa chcel clovek dostat na svoje miesto, najjednoduchsie bolo lavicu prekrocit - boli bez operadla.
Jeho manzelka mala na sebe nohavice, take kusok pod kolena, ma to svoj odborny nazov. A kedze boli uzsieho strihu, tak pri prekracovani lavice jej jedna nohavica praskla na kolene. Nerozpakovala sa, vzala zo stola najblizsi noz a nohavicu jednym rezom skratila... Potom sa kritickym okom zadivala na tu druhu - este stale dlhsiu... a dalsim rezom ich dlzky vyrovnala  ;)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

D´Ady: toľko, koľko treba. (tá baba z príbehu zo stredoveku je môj človek!)

 

Alarm, znova vďaka za uznanie, robíme, čo môžeme  :)  spôsob a la bradlá je náhodou super, vyzerá to efektne.

 

Tomáš, a čo to cvičenie? nebuď zhnilý a pekne cvič, určite ti to padne na osoh.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

tak ten môj kĺb je asi naozaj od zubu...

vyzerá to teraz naozaj podivne. tam kde sa na zápästí metiava tep, je to furt červené a je tam hrb, až do fialova, a potom červená bôedne, siaha tak do polky predlaktia. teraz ma to len trocha bolí, a viac ako keby tam bola nejaká prekážka, neviem to opísať.

Na stredu som objednaná k zubárke...radšej ani nechcem vedieť, čo mi bude robiť. Trhať? Rezať? Budem vôbec skcieschopná? Toľko toho mám obehať a povybavpvať a do toho sa ešte tato dožaduje návštevy, a ja budem lazár...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

a aby som si nemyslela, že napriek krku je život peříčko, tak včera poobede sme boli na oslave, bolo super, bola aj hodba, tak sa trochu popilo, trochu potancovalo, trochu pospievalo, oslava ako sa patrí. A šli sme domov až za tmy. vedela som, kedy má ísť električka do Petržky, a ked sme boli už tak 50 m od zastávky, počula som ju. Tak sme sa rozbehli. A stúpila som do nejakej diery na chodníku. A výsledok: dorasovaná noha. pred 6 rokmi som si na jame na ceste dorasovala ľavú, a teraz zas pravú. Flinstone mi hneď vytiahol odkiaľsi barlu po nebohej svokre, tak som sa doobeda učila s tým chodiť. Inak sedím s vyloženou haksnou, máme takú sesačku, kde sa dajú krajné časti a aj kreslá dať do relax polohy. K doktorke zatiaľ nepôjdem, zlomené tam nič nemám, len asi zas nejaké väzivá potrhané, takže si to budem liečiť presne tak ako pred 6 rokmi. Len neviem, ako sa dostanem do roboty, ked sa mi noha nikam do žiadnej topánky nezmestí. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

mám okrem toho, že zrovna putujem po prvej korone po doktoroch, zapálenú šľachu na palci pravej ruky...

mali ste už také? :crying:

bolí to ako sfina, aj pri nepohnutej ruke, a nepohnúť pravou rukou a prstami pravákovi je úplne nonsens... vratný prst potrebuje človek úplne ku všetkému,
na to som bolestivo došla, keď ma začal predvčerom bolieť.

on lvastne pobolieva už asi mesiac, tak semtam, ale teraz sa do toho dal plnou silou... a ešte k jednému lekárovi sa mi nechce, ten dnešný ma vyriadil až do pondelka, keď nasleduje ďalší

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 17. 9. 2020 at 13:19, game napísal:

mám okrem toho, že zrovna putujem po prvej korone po doktoroch, zapálenú šľachu na palci pravej ruky...

mali ste už také? :crying:

bolí to ako sfina, aj pri nepohnutej ruke, a nepohnúť pravou rukou a prstami pravákovi je úplne nonsens... vratný prst potrebuje človek úplne ku všetkému,
na to som bolestivo došla, keď ma začal predvčerom bolieť.

on lvastne pobolieva už asi mesiac, tak semtam, ale teraz sa do toho dal plnou silou... a ešte k jednému lekárovi sa mi nechce, ten dnešný ma vyriadil až do pondelka, keď nasleduje ďalší

zápal šľachy som už mala, dávno pradávno, dostala som na to nejakú injekciu a sa mi to zlepšilo. ja som to ale nemala na ruke, ale na nohe.  Už som teda zažila aj príjemnejšie veci. Čo ti na to dali?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebola som s tým u lekára. mám dosť putovania po lekároch aj bez toho,
ubolená chrbtica neskutočne protestuje aj tak.... neurologička mi hovorila, že by sa na to mal mrknúť ortopéd, ale teraz nie.

dávam si na to pozor, stvrdnutie a tá akútna bolesť už prešla, len keď na niečo zle siahnem, ma to ešte zabolí priamo pri šľache... zle sa mi píše perom, je lyžičkou a podobne, všetko na čo človek potrebuje palec... a ten vskutku potrebuje takmer na všetko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov