Skočiť na obsah

Sexuálna poradňa?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Pocujte nahodou nepoznate nejakeho sexuologa co by mi vedel poradit cez email ? Ci to musim k nemu naklusat a osobne sa s nim porozpravat ? Mam totiz mlada ma jeden problem takze ja si asi nezasexujem do konca zivota asi to vzdy bude iba polovicne, nedokonceny sex a uz ma to trosku prestava bavit...

 

Hele chcete viac info ci o takychto veciach s vami radsej nerozpravat ??? Aj ked Doll by asi pomohla podla mna.

Ok tak teraz otazka na Doll :lol: Pocuj Doll mlada ma problem s vsunutim mojho nastroja do muslicky. Proste viem ju fakt dost dobre nazhavit vidim to na nej takze ani mi nemusi hovorit, ze aka je nazhavena v tom uz mam prax a dost dobru, avsak ked uz idem konecne zasunut vtaka do muslicky tak sa vzdy dostanem iba asi po zalud cize max 3cm a ona sa uz ohyba ale nie od rozkose ale od toho, ze ju tam dole proste nieco boli ked tam davam toho svojho maleho jozinka.... Ako skusame to aj s kondomom aj bez a proste nejako to nejde uz sme obaja z toho celkom dost vynervovani tak neviem. Premyslal som, ze vrazit to tam nasilu ale zase nechcem aby potom mala kvoli mne nejake dozivotne problemy alebo nejake dozivotne traumy, jazvy... alebo to mame skusit s tym vrazenim nasilu a narychlo? Tak neviem ide v pondelok ku gynekologovi, som ju konecne dokopal aby tam sla lebo, ze vraj u neho este nebola od malicka, lebo ma strach z neho.... ale neviem ci jej on nieco poradi, a ci sa ho vobec opyta ohladom tejto veci, preto asi sexuolog skor poradi podla mna ne ?

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no urcite je najlepsie jej to tam vrazit, bohatstvo :lol: ty asi tu bolest necitis

 

a co tak daky lubrikant???

resp si jej prvy? pokial ano, poprve to byvava narocnejsie, ze to aj boli.... ale na tu prvu otazku by som sa asi zamerala napriklad...

a pokial ste obaja vynervovani tak vam to nepomoze takisto v tom, aby bola uvolnena

aj navsteva gynekologa moze pomoct v tom, aby zistil, ci je vsetko v poriadku, aby ste vedeli vylucit ze ide o fyzicky problem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Premyslal som, ze vrazit to tam nasilu

Neblazni, to nech ťa ani nenapadne! :lol: Narobi to viacej škody ako osohu.

 

Ten gynekolog je najlepši napad. Ten môže potvrdiť (alebo vyvratiť), či ide o fyzicky (fyziologicky) problem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hele chcete viac info ci o takychto veciach s vami radsej nerozpravat ??? Aj ked Doll by asi pomohla podla mna.

Ok tak teraz otazka na Doll smile.gif Pocuj Doll mlada ma problem s vsunutim mojho nastroja do muslicky.

Myslis ze má alebo mala takéto problémy ked ideš na to tak isto? :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak ti tam vojdu cele prsty ale ked ma prist na to hlavne a nedostanes sa do vnutra tak by to nemal byt problem fyzickeho charakteru ale slecna sa proste vnutorne boji, nieje uvolnena a preto sa "neotvori"...baba musi byt vnutorne uvolnena na to aby si sa do nej dostal bez nasilia, ak nieje a ona moze aj tvrdit ze je, tak ma psychicky problem, nejaky blok o ktorom ti mozno nepovedala...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odporúčam návštevu najprv gynekológa, pre začiatok, príčina môže byť akákoľvek ...

mimochodom, jedna off topic otázka, len aby som mala trochu jasno : ) ... ešte stále je aktuálny ďaleký východ, slovenský východ, slovensko, či ktorá dáma je práve aktuálna ? :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vrazanie na silu skus az ked budete mat urcitu fazu vztahu za sebou a nebude jej vadit ked ju kdesi v parciku ohnes bez opytania :lol:

 

ale teraz vazne

- neviem ci je slecna este panna, ak ano, mozno je to sposobene psychikou, nedokaze sa uvolnit, je napata, tym padom dost stiahnuta a nepusti aj keby si to vsugeruva od zaciatku

 

- urcite odporucam lubrikant, kludne aj viacej, nech to pekne sklzne, osobne si myslim ze problem je tam /spojeny so psychikou/

 

- samozrejme moze trpiet aj istym syndromom, ci diagnozou, neviem to presne nazvat, nieco na sposob uzkeho priechodu, ... ak slecna nebola este u gynekologa, tak kazdopadne odporucam tak ci tak, aj v pripade ze problemy nie su

 

v podstate som povedala to co ostatni, takze nie je potrebne sa pytat mna, kedze sexualnu tematiku ovladaju aj ostatni

 

drzim palce

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm njn ten lubrikant ma teiz napadol tak mozem to skusit este s tym ale tak neviem. Mam pocit ze je to tiez na tej psychickej baze mensi blok... A toho sa asi zbavime iba so sexuologom alebo psychologom co ?

S tym vrazenim som si tiez hned myslel, ze to asi prave naj sposob nebude nechem aby to zle doapdlo a bude mi dakovat dokonca zivota...

A do toho gynekologa ju musim stale kopat uz zas zacina vyhovorky kua...

Njn Axel vsak vies ja som frajirek :lol:

Doll ja viem, ze tu na fore je kopu ludi co ma dost skusenosti s touto tematikou ale sorry ty si nejako by som povedal v tomto obore taka hlavna pani pre mna :)

ok tak skusim lubrikant, dokopem ku gynekologovi a dufam, ze daoc pomoze lebo fakt ma tie polovicne sexy uz prestavaju bavit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemyslim si ze hned treba sexologa :) skor venovat sa sebe navzajom, a ak priamo sex nejde, skusat rozne ine veci okolo toho, mozno sa hanbi pred tebou, mozno sa niecoho boji?... ked si spoznate tela (a seba navzajom co asi ale hej ste spolu vcelku dlho nie) dokonale, myslim si, ze by ten problem mohol odpadnut

 

inak to mas teraz ktoru? :lol: lebo ty si nebol zalubeny do slecny mimoeuropskej?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako napisal krpec, ked sa spoznate intimne fakt dobre tak z nej tie zabrany opadnu...nie kazdy sa vie uvolnit pri niekom, koho nepozna fakt dobre a nedoveruje mu na 200% aj ked si pritom mysli ze ano

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam pocit ze je to tiez na tej psychickej baze mensi blok... A toho sa asi zbavime iba so sexuologom alebo psychologom co ?

Nie. Gynekolog moze imho len potvrdit ze problem je v psychike. Ale odstranovanie toho psychickeho bloku bude uz na vas.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie. Gynekolog moze imho len potvrdit ze problem je v psychike. Ale odstranovanie toho psychickeho bloku bude uz na vas.

Dark,nemusí to byť len v tom psych.bloku..jedna moja priateľka má tiež podobný problém. Ale ani gynekolog jej nepomohol. Hoci mala svojho priateľa moc rada,dokonca sa mali brať,jednoducho v intímnom živote to nešlo. Nič nepomohlo..diagnoza vaginizmus. Ale snad to nebude tento extrem :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasne ze to nemusi byt len v psychike. Len Jouzin je presvedceny ze je to v psychike a mysli ze im doktor pomoze odstranit psychicky blok, ja hovorim ze nie. Odstranovanie psychickeho bloku je imho vzdy medzi ludmi, ktorych sa to tyka.

 

Ak tam je fyzicky problem, tak je doktor samozrejme spravna volba...ako vzdy ked ma clovek nejaky problem, ze? :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darku jj viem ze psychicke problemy musim vyriesit medzi sebou a spolocne.

Littlewitch prosim nestras ma som doktorske detsko takze nemam rad pojem vaginizmus velmi, kedze viem co to je a ako tazko sa to lieci...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak Jouzin vidí problem v psychike,tak si sám odpovedal...ano sexuolog alebo poprípade psycholog mu isto pomôžu...nie vždy stačí len ta vzajomná dôvera a spoznávanie sa navzájom,ako píše Pralinka :lol:,ak je to o psychike,tak nech sa čo najskor poradia s odbornikom,pretože sa to môže zhoršovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

netreba hned spominat gynekologa ci nebodaj psychologa ci sexuologa

ved su uplni "zaciatocnici" ... myslim si ze je to cisto len o tom, ze trema, neschopnost uvolnit sa, strach dalej pokracovat ked to nejde...

 

jouzin, nech to zacne hladenim, bozkami, dotykmi, detailnejsie popisovat nebudem, isto vies co myslim... kedze prstiky a jazyk sa daju pouzit aj inym sposobom...

 

plus lubri a trpezlivost a myslim si ze uspech sa dostavi :)

 

hlavne sa nesustred len na to "musim sa do nej dostat, musim..."

 

a ked prve ciselko nevyjde, to neznamena ze musite cakat na dalsi den..

ved vzpruzit sa vzpruzi po niekolkych minutach :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Littlewitch prosim nestras ma som doktorske detsko takze nemam rad pojem vaginizmus velmi, kedze viem co to je a ako tazko sa to lieci...

Prepáč,nechcela som ťa vystrašiť,ale tak stáva sa...len som ti postla aj takúto možnosť,ale ani vtedy nie je nič stratené :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jj Litlewitch neboj nevystraisla len dufam, ze to tato diagnoza nebude...

Doll neboj ja viem jazyk a prstiky su aj na nieco ine dobre :lol:

Inak hmm do prkna som zabudol co som Vam chel napisat, vcera vecer mal som dost myslienok a uz mi nechcu prist na rozum hmm dajte mi cas potom to tu editnem ked si na ne spomeniem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak mi napadlo, ked sa neda dostat do vnutra, obcas pomoze skusit polohu na boku zo zadu (hovori sa tomu ako dve lyzicky ci tak nejak)....v tejto polohe by malo byt jednoduchsie dostat sa dovnutra...sam som to praktizoval, ked to neslo normalne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dik nokia aj ja som to niekde tusim cital, ze tato poloha na bok zo zadu by mozno pomohla. Dik skusim to nokia ma to nejako nenapadlo a pritom som to cital tiez o tejto polohe.

Inak vecer napisem tie moje mysleinky co som mal vcera vecer v hlave ale ma nenapadli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jouzin, mam z teba pocit, ze ked si ty a tvoja polovicka spolu a idete sa zrovna "pokusat", tak pri prvom zadrheli to hned cele vzdate... ved pokial na dvere neklopu rodicia, tak mate casu a casu...

mam pocit ze sa zbytocne stresujete

 

ale to asi vsetci v zaciatkoch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

njn tak doll ja to ani nechcem vzdat to skor ona vzdava.

A hej uz mi doslo co som Vam chcel vtedy napisat.

Ten blog este nemama hotovy ale 1/ Ja som taky perfekcionista, ze tam pisem skoro vsetko co sa udialo za tie mesiace august-december. Cize ma to uz skoro 3 strany. Takze som premyslal ci sa Vam to bude vsetkym chciet citat kedze je toho tak vela. A tiez som premyslal, ze by som ho mal este prezriet kedze mozno niektore veci som az tak super nemusel opisat, alebo tam napisat.

Takze som premyslal co takto vytvorit nejaky topic kde Vam napisem nejaku skratenu verziu co sa vsetko stalo ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No čo, už si to tam vrazil?

 

Takze som premyslal co takto vytvorit nejaky topic kde Vam napisem nejaku skratenu verziu co sa vsetko stalo ?

To sa skôr hodí do blogu ako do nejakej témy na Fóre. Za predpokladu ak nechceš aby sa o tom príliš diskutovalo.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov