Skočiť na obsah

Sexuálna poradňa?


Jovzin

Odporúčané príspevky

doll

 

ja som toho veľa neprežil a pochopil som to už dávno

 

ale je to nieco, pri com clovek zabudne na kazdodenne starosti, pri com sa uvolni,

 

ja zabudnem na starosti aj pri rozhovore z kamarátmi pri kofolke :lol: či pri počuvaní klasickej hudby :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja. Nic pre mna neznamena, nepritahuje ma ta myslienka, nic. To je nieco, co ty urcite nepochopis.

 

Tak si chod citat knihu a prestan mi tu vypisovat do mojej temy blbosti ty neveriaci Tomas kua... Take zenske zboznujem fakt...

 

A aby si vedela je to vazne vsetko pravda, mozno to vyzera, ze je to trosku vymyslene ale ani jedno slovo neni. Mozno to iba je pisem tak divne, ze ak si to precita nejaky clovek tak potom mozno si to zle vysvetli alebo pochopi. Tak skusim spravit neico s tou mojou vyslovnostou a pisanim aby to nevyzerala ako sci-fi autobiografia. Su to vazne problemy, ktore mam a o ktorych sa chem porozpravat pripadne si nechat poradit od skusenejsich. Vsak nepisem tu ziadne pozvania na sex (ala teletext po 23:00hod) alebo nieco podobne... Pytam sa a ziadam o normalne rady, aby som vedel comu sa vyvarovat neskor v buducnosti alebo comu sa mam vyhybat a podobne.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Hola hou :)

 

Mam jednu otazku. Dneska sme sa so Stevkou trosku saleli :lol: a po skonceni salenia ked sme iba tak lezali a vychutnavali spolocne chvilky som nevedomky natrafil rukou na jednu vec. Vyzeralo to uplne ako keby mi praskla guma kedze to bolo lepkave no proste ejakulat ked to nazveme odborne. Ale kedze ja som mal gumu este na sebe a nenapadne som ju kontroloval tak vsetko co malo byt v nej tak aj bolo. Dokonca som ju potom este nenapdne otestvoal v kupelke ze som do nej napustil vodu ci niekde nieco nevyteka alebo nieco podobne a nikde nic bola ako nova. Takze teraz otazka zensky orgazmus a ta tekutina ktora sa pritom vylucuje je podobna tomu nasmu muzskemu ? JE tiez taka lepkava? akurat bez spermii vsak ?

 

Sry ak si par ludi bude mysliet ze zase nejaka blba otazka ale priznam sa trosku som sa zlakol ci nahodou sa nestala nehoda ale guma je fakt v poriadku.

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 5
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze teraz otazka zensky orgazmus a ta tekutina ktora sa pritom vylucuje je podobna tomu nasmu muzskemu ? JE tiez taka lepkava? akurat bez spermii vsak ?

Tá tekutina sa vylučuje bez ohľadu na ženský orgazmus a vylučuje sa preto aby sa tam tvoj malý jožino lepšie vyšantil. A polož si otázku: Keby tá tekutina obsahovala spermie (nie tvoje, lebo tvoje sú bezpečne v kondóme), bol by si tam vôbec potrebný?
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hola hou Obrázok

 

Mam jednu otazku. Dneska sme sa so Stevkou trosku saleli Obrázok a po skonceni salenia ked sme iba tak lezali a vychutnavali spolocne chvilky som nevedomky natrafil rukou na jednu vec. Vyzeralo to uplne ako keby mi praskla guma kedze to bolo lepkave no proste ejakulat ked to nazveme odborne. Ale kedze ja som mal gumu este na sebe a nenapadne som ju kontroloval tak vsetko co malo byt v nej tak aj bolo. Dokonca som ju potom este nenapdne otestvoal v kupelke ze som do nej napustil vodu ci niekde nieco nevyteka alebo nieco podobne a nikde nic bola ako nova. Takze teraz otazka zensky orgazmus a ta tekutina ktora sa pritom vylucuje je podobna tomu nasmu muzskemu ? JE tiez taka lepkava? akurat bez spermii vsak ?

Je to vylucok Bartholiniho zliaz a a ma rovnaku funkciu ako vazelina v lozisku, zabranuje zadretiu

http://cs.wikipedia....C3%AD_lubrikace

u muza vylucuju podobnu tekutinu parove Cowperove zlazy a ejakulat je zase odinakadial

 

je tiez taka lepkava ako ejakulat, ale rovnako lepkavych je aj kopa inych tekutin a na to, aby sa zacala vylucovat, netreba orgazmus, staci len ked sa zena nan zacne fyziologicky pripravovat, t.zn. ked sa vzrusiObrázok

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ach jo priznam sa ze ten moj maly jovzinko je obcas na prd :lol: Uz som si myslel ze celkom skoro sa vyriesil ten moj problem predcasnej ejakulacie, kedze sa mi uz par-krat podarilo vydrzat tych 10 minut, hranicu co som si dal. Ale tento tyzden co sme najprv v stredu a dneska trosku sexovali, tak nejako sa mi to zase vratilo a aj dneska aj v stredu som zase bol do 2 min v keli :) Hmmm a zase ma to zacina trapit kua... hmm tento rok mi asi nebude priat...

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 6
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

voe ty si fakt robis srandu .. pouzi rozum. 1) ak mas pauzu a neodsexoval si si svoje, tak ano, spravis sa zachvilocku, poznam to na valstnej kozi, 2) ked uz o tom vies, tak si vyhon doma sam a potom vydrzis viac, alebo este lepsie, popros frajerku, nech to spravi za teba .. chvalil si sa, ze mozes po par minutach znova, tak preco to nevyuzivas?

 

EDIT - po precitani tejto temy som zacal rozmyslat, aky rozum to vlastne mas pouzit ..

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak nejako sa mi to zase vratilo a aj dneska aj v stredu som zase bol do 2 min v keli

Necital som celu temu, neviem ci je toto primarny problem, ale ked ho tam uz onee... neznamena to, ze ho musis premenit na pneumaticke kladivo. Ak citis, ze uz budes, daj si kratku pauzu, niekedy stacia dve sekundy a mozes pokracovat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale tento tyzden co sme najprv v stredu a dneska trosku sexovali, tak nejako sa mi to zase vratilo a aj dneska aj v stredu som zase bol do 2 min v keli :lol: Hmmm a zase ma to zacina trapit kua... hmm tento rok mi asi nebude priat...

 

tento rok konci desiatkou, tak nielen tento, ale dalsich desat rokov sa nebude darit veru
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Hmm mam jednu otazku. Je mozne ze po vecernajsom sexe sa na druhy den citim fakt dost hnusne unaveny ? Lebo tento predlzeny weekend som mal kazdy vecer (piatok az nedela) vecerny sex a v utorok rano som bol cely den ospaly ako hovado. Premyslam som nad pricinami a napadla ma aj tato varianta ze asi som to prehnal so sexom a preto som unaveny, vsak je to celkom slusna fyzicka aktivita ne :) ? ALebo mozno malo prijmam tekutiny kedze mi viac ludi spominala ze treba vela pit lebo aj to uspava ak malo pijem tekutin.

 

Alebo ake mate vy skusenosti? Posobil niekedy na vas vecerny sex na druhy den ospalo ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov