Skočiť na obsah

Sexuálna poradňa?


Jovzin

Odporúčané príspevky

OK a terez vseobecne, sry ale ja mam pocit ze zacat so sexom po 7dnoch chodenie asi by nebolo to prave. Obavam sa aby to potom tak skoro ako zacalo aj neskoncilo. A to by som vazne nechcel tak skoro koniec. Preto si myslim ze by som aspon mesiac so sexom mal pockat ci ne ?

Mesiac počkať nie je nič zlé / dokonca by som povedal že je to chvályhodné / ale v tom prípade si ju ešte nevolaj k sebe domov ale chodte "len" na prechádzky, do kina, a podobné veci ; lebo to volanie k tebe domov možno / asi určite / chápala tak ako to chápala ... to si už vyššie písal

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK a terez vseobecne, sry ale ja mam pocit ze zacat so sexom po 7dnoch chodenie asi by nebolo to prave. Obavam sa aby to potom tak skoro ako zacalo aj neskoncilo. A to by som vazne nechcel tak skoro koniec. Preto si myslim ze by som aspon mesiac so sexom mal pockat ci ne ?

 

ta otazka o panictve bola preto, lebo som chcel vediet ci len teoretizujes, alebo vychadzas z dacoho co poznas

 

ok, mas idealy a experimentujes, co nie je samo o sebe zle

len si na to musis najst dievca, ktore je na tom podobne, lebo ich budes z postele stale len vyhadzovat, alebo budes na hombalke sam :lol:

 

inak sex, alebo lepsie povedane, milovanie, nie je nic spinave, skus si to opakovat :)

nenormalne je skor stavat to vsetko na bolestivej predstojnej zlaze ...

 

na koniec este dva postrehy,

taketo caste neukoncene erekcie zatazuju prostatu a s tou maju muzi najvacsie problemy v neskorsom veku, radosti ako rakovina a podobne,

a druhy, kazdy urolog, alebo sexuolog ti povie, ze pravidelny sexualny zivot je sucastou zdraveho sposobu zivota a taktiez aj psychohygieny

 

pokial nemas ozaj vazne dovody, preco svoju sexualitu potlacat, tak sa zahravas so svojim zdravim :)

tym nehovorim, ze promiskuita je cesta k zivotnemu stastiu ;)

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to ze sa ti natiahla na postielku, tym dala najavo minimalne to, ze ma zaujem byt s tebou, hladiet ti do oci, skumat tvoje reakcie na jej dotyky, vychutnavat si tvoje dotyky, vychutnavat si celu tu chvilku ktoru by ste stravili spolu...maznanim

 

takto vas vztah moze kludne prebiehat a sex moze pockat, ked to este tak citis...a uvidis sam, ako sa bude tvarit...ak ti ako prva zacne rozopinat nohavice, tak nie je o com :lol:

ak este nechces sexovat, nesexuj...len sa /ju/ prosim ta nepripravuj o tie krasne spolocne prve intimne chvilky stravene spolu

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK dik za rady ludkovia :lol:

ak este nechces sexovat, nesexuj...len sa /ju/ prosim ta nepripravuj o tie krasne spolocne prve intimne chvilky stravene spolu

Uplne suhlasim a budem sa snazit toho drzat :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm to mazlenie je super. Akurat to ma jeden velky problem :lol: Strasne to rajcuje. A ked mate chut dat niekopu dole podprdu ale viete ze nemozete lebo to uz potom nebude mazlenie...

Joj keby to aspon tak nerajcovalo... Normalne uz citim aj vidim to napatie po kazdom mazleni co je medzi nami. Boze dufam ze este ten mesiac nejako vydrzim, Ked uz ma k tomu prist tak nech to bude ako z filmov. Vecera u mna doma mnou navarena, sviecky, lupene ruzi na posteli, a romantika a romantika :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ked mate chut dat niekopu dole podprdu ale viete ze nemozete lebo to uz potom nebude mazlenie...

ehm, toto nie je mazlenie? :lol:

ja za mazlenie povazujem vsetko, kde este nedochadza k prieniku medzi tebou a partnerkou

 

takze hor sa dole s podprsenkou, vsak to ju bude tak rajcovat :) bez toho snad "mazlenie" nie nie ani mazlenim :)

 

hmm, tazka romantika, len ci nie az moc naivna ... romantikou by bolo minimalne to, keby to zacne neznym maznanim...a moze to byt vo fajn prostredi...

po veceri ju mozno budu premahat driemoty a bude chciet odfukovat ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked uz ma k tomu prist tak nech to bude ako z filmov. Vecera u mna doma mnou navarena, sviecky, lupene ruzi na posteli, a romantika a romantika :lol:

 

ako z filmov, a za kamerou cely stab s reziserom, ktory krici kam mas dat ruku ...

 

BTW ta podprda je fakt romanticka, a ked si predstavim pomackane ruze nalepene na spotenom chrbte a zadku ... bingo :)

tak ma napada, ked uz nie je mazlenie po vyzleceni podprdy, s babou, ktora ju nenosi, sa maznat teda ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jovzin,

nebolo by od veci prehrabať tu trochu staršie témy ... je tu hromada kdečoho, dobrých rád a skúseností iných až po tému Po čom ženy naozaj túžia ...

okrem iného aj popísané, čo je mazlenie a necking a petting

 

lepšie prečítať celé témy, ale konkrétne napríklad aj tu

 

 

a mimo misu, práve som si predstavila taký ozajstný hollywoodsky film, strieborné príbory, dvanásťmetrový stôl, snehobiely porcelán, ružami vystlaný koberec, ruže na stole v strieborných obrovských misách, svetlo sviečok snímané cez priesvitný silon, aby plamene vyzerali ako hviezdy, odlesky na striebre, nádherne namaľované ústa a päťstodolárový účes, smoking, cigara, a netrpezlivo očakávaný koniec večere ... pán v smokingu položí obrúsok, vstane, prejde k dáme, ukloní sa, rečie : môžeme, drahá ? ona sa neisto usmeje, postaví sa, zavesí do pána a odchádzajú do útrob zámku ... ach ... :lol:

toto nie je sarkazmus, skutočne som si to predstavila pri opise tej večere a sviečkach a ružiach ...

 

stanovil si si mesiac, v poriadku, ale v rámci mesiaca si stanovuješ ešte ďalšie prekážky, idete sa zjašiť, obaja, ale pokušenie svätého antoníčka je skúška ohňom, zrejme

 

jovzin,

 

tak to robte ináč : nevystavujte sa za ten mesiac situáciám, kde sa môžete dráždiť

nebuďte sami, nechoďte ani len do blízkosti akéhokoľvek pohodlného miesta, kde sa môžete mazliť, zdržujte sa len medzi ľuďmi, choďte do kaviarne, do múzea, na výstavu, do divadla, ale nebuďte sami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pán v smokingu položí obrúsok, vstane, prejde k dáme, ukloní sa, rečie : môžeme, drahá ? ona sa neisto usmeje, postaví sa, zavesí do pána a odchádzajú do útrob zámku ... ach ...

nadherna dama sa neisto usmeje, lebo pan zamku sa cirou nahodou vola grof Dracula :lol:
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja elfant, ty drvič romantických dievčenských snov !

krásnu dámu v bielom pán práve pripravil na ražni a očakáva odmenu ... aby jej mal za čo darovať diamantový náhrdelník, nad ktorým bude dáma achkať ... ach jaj :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja Tarzan, ty Jane :lol:

 

no jasné, mal to byť jaj ... :)

 

 

 

jovzin,

 

nie každý je rovnako založený, nie každý má rovnaký sexuálny apetít, ale vy dvaja ste na to zrelí

 

a týrate sa, ste slobodní,nemáte záväzky, máte možnosť, príležitosť, kvetmi ju môžeš obsypať hocikedy ...

 

v čom je rozdiel, či budete spolu po týždni, či po mesiaci, keď od prvej chvíle to obaja neskutočne chcete ?

 

 

kde je záruka, že keď to bude po mesiaci, ten vzťah vydrží, a keď to bude po týždni, nevydrží ?

poznám vzťahy začaté v posteli, ktoré vydržali celý život ... a naopak, vzťahy zdržanlivé a slušné, ktoré neprešli skúškami ohňom

  • Pridať bod 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ach jo takze Jovzin nepytaj sa tolko a konaj asi by bola taka najvacsia rada od Vas co ? :lol: Akurat Jovzin ma strach ze si to u nej posere co by bol nerad ale mate pravdu raz sa zacat musi :) Aj ked zase nechem aby ona bola nejaky moj pokusny kralik...

OK kazdopadne Jovzin ides a netrep a nefilozofuj tolko :) Daj iba potom vediet ako ste dopadli ;) A drzime ti palce Jovzin ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jovzin

 

skús toto prečítať pozorne

 

nie, myslím že tá rada od nás neznie tak ... znie ináč

 

skúsim to zhrnúť ... :

 

keď sa nechceš do toho ponáhľať, neponáhľaj sa, kľudne môžete vyčkať týždeň, mesiac, dva, aj pol roka, bez problémov, keď to tak chcete obaja, ale :

 

nevyhľadávajte miesta, kde sa môžete maznať, nebuďte sami na tmavých pohodlných miestach, nevolaj ju do prázdneho bytu, choďte na prechádzku a do kina a do kaviarne a na večeru, či na pizzu, to je jedno, len nevyhľadávajte miesta, kde budete sami bez toho, aby vás niekto rušil

 

keď sa chcete pomaly spoznávať, maznajte sa, ale na lesnom chodníčku, či kdesi v tme pod bránou, nie na tvojej posteli v prázdnom byte

 

raz treba začať, ale nedaj sa poháňať našimi príspevkami - prečítaj si ich pozorne, nikto ťa nenaháňa, že skoč na ňu ... to tu nenájdeš

 

nájdeš jedine to, že romantické predstavy sú krásne, ale ty sám si hore v jednom príspevku napísal

 

" mazlenie prečo nie som písal vyššie. .... brzda trošku.

...

"NO tiez si hovorim ze trebalo by tomu nechat volny priebah a nechat to na spontanost :lol:"

deň na to sa zasa v prázdnom byte mazlíte a tabu! - podprsenku nie dolu, lebo to už nie je mazlenie, lebo nie je.

 

a zabrzdíte, lebo ste si zaumienili len sa mazliť, len po podprsenku, lebo neboli po ruke ruže a večera a bolo to len siedme rande - kde je v tom tá spontánnosť ?

 

 

nevieš, čo sa pokazí, vždy sa niečo pokaziť môže ... ale nemáte tam za dverami štátnu kontrolu, buď to nechajte na spontánnosť, alebo nebuďte v prázdnom dome sami.

keď chcete pomaly, vychutnávať sa, tak pomalá brzda.

keď obaja túžite s tým niečo už spraviť, tak spontánnosť.

 

 

 

a ešte čosi... prečítaj si ten príspevok, ktorý linkujem tam vyššie o mazlení a neckingu a pettingu.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dik game.

Akurat ja som to myslel ten moj prispevok inac. Teda nemyslel som ze vhni sa na nu alebo nieco podobne. Ale skor na seba ako ze prestan sa tolko vypytovat a konzultovat to s dalsimi ludmi a snaz sa prist aj sam na nieco a nechaj sa viest spontannostou :lol:

Ale ajtak dik ze vsetko :) Dufam ze to nepokazim a ze budem vediet sa riadit podla hlasu srdca :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale nie ...

myslím, že sa nechápeme, v pohode môžeš konzultovať aj sa vypytovať, a kopa ľudí ti aj odpovedá, každý má nejakú skúsenosť, a niečo pridá zo seba

to, že sa ozve semtam kritický hlas, ten sa tu predsa ozýva v každej téme a každý už bol skritizovaný za niečo

 

kľudne sa pýtaj, aj od toho to tu je, a sme tu

máš pochybnosti, spýtaš sa

zakaždým každému nejako poradíme, pokiaľ vieme ... a myslím, že tu celkom vieme. buď si to prečítaš, alebo nie ...

neuzatváraj sa do seba, keď sa potrebuješ pýtať ... nechoď zasa na druhý koniec

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa by sa Jovzin Vašimi radami riadiť nemal

a spraviť si po svojom

keď si dáte poradiť od iných, tak sa všetko pokazí,

ale ak idete podľa seba a vidíte, že to neprináša žiadne ovocie

musíte v tom vytrvať, lebo aj tak sa to nezlepší a vy sa budete môcť iných pýtať,

čo robíte zle, aby ste sa následne z toho nepoučili

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Problem je v tom, že to priliš rozoberaš, analyzuješ, špekuluješ, planuješ. Čim viac to robiš, tym to bude horšie. Nechaj veci plynuť a vyvyjať sa same od seba a nerieš to. Keď to ma prisť dnes, tak to bude dnes. Ak o rok, tak o rok. Nebuď naivny, svet nefunguje tak ako by si chcel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov