Skočiť na obsah

Sexuálna poradňa?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Jovzin, mas ty 14 alebo 24 rokov? Kriste, ved ked je to vazne taky problem, tak hybaj to rovno riesit - sexualog, priatelka... Ma 19 rokov, uz je, alebo by aspon mala byt natolko rozumne, ze ju taka prirodzena vec ako erekcia nevyplasi na smrt.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, ty uplne ignorujes nase rady :lol:

 

za sexuologom nechod s takouto vecou, .... nabuduce jej tak jemne naznac, co sa deje, napr v nejakom vasnivom objati, nie pri nejakej nevinnej prechadzke :)

a uvidis co sa bude diat...mozno budes prekvapeny :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dik Doll :lol: Akurat vies dneska sme sa tak maznali na mojej posteli kedze som mal prazdny dom :) A no bol som nazhaveny ako bujak :) A vyzera ze aj ona bola celkom dost nazhavena ale som rad ze sme to nejako stihli stopnut aby k niecomu nedoslo. Kedze chodime ledva tyzden a nechcel by som aby tak skoro k tomu doslo. Tento vztah chcem mat zalozeny ozaj na laske, ktora je cista a pekna a nadherna a nie na tej druhej veci. Preto som asi do 45 minut naklusal hned za nou ze som premyslal a ako som zisitl aj ona premyslala o tom dnesnom mazleni a zhodli sme sa spolocne ze trosku pribrzdime. Som jej aj povedal ze ju fakt mam velmi rad a ze chcem mat tento vztah ozaj zalozeny hlavne na laske a nie na tej druhej veci... A som stasny a stastne zamilovany ;) A najradsej by som s nou bol od rana do vecera ale viem ze treba si dat aj pauzu aby sme sa hned neprejedli jeden druheho ;) Este dobre ze idem do KE teraz a v tej dedine kde mame dom a ona byva sa ukazem az zajtra vecer mozno az pozajtra ale bude to tazke vydrzat tak dlho bez nej. Vsak som od nej odluceny ledva 2 hodky a chyba mi strasne ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zalozeny hlavne na laske a nie na tej druhej veci...

jedno predsa nevylučuje druhé ...

 

v pohode môžem niekoho milovať, zbožňovať či len ho jednoducho mať za svoju lásku aj bez sexu

ale "tá druhá vec" nie je podradná, alebo podradnejšia ako "čistá" láska ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, vyspat sa mozete i teraz a z lasky vam to neubere, ale taketo nieco naozaj zavisi od vzajomneho vztahu, takze ak fakt citis, ze este by bolo na to priskoro, tak potom dobre :lol: A kedze si napisal, ako to s vami vyzeralo, tak potom si nemyslim, ze by sa tvoja priatelka stitila tvojho sipkoviteho problemu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dik Doll :lol: Akurat vies dneska sme sa tak maznali na mojej posteli kedze som mal prazdny dom :) A no bol som nazhaveny ako bujak :) A vyzera ze aj ona bola celkom dost nazhavena ale som rad ze sme to nejako stihli stopnut aby k niecomu nedoslo. Kedze chodime ledva tyzden a nechcel by som aby tak skoro k tomu doslo. Tento vztah chcem mat zalozeny ozaj na laske, ktora je cista a pekna a nadherna a nie na tej druhej veci.

Nerozumiem tomu, si masochista ?

Na jednej strane chces mat cituplny vztah, ktory nie je postaveny na spinavom sexe, ale na strane druhej, hned ako mas prazdny byt, tak ju k sebe zatiahnes a drazdite sa ... mozes byt rad ze ste to stopli a k nicomu nedoslo, ale nehnevaj sa, nevies co chces vlastne.

 

Neviem kto to tu spomenul, ale bud zacni intenzivne sportovat, alebo masturbovat ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Weirdo: Dik pekne :lol: Aj ja dufam aby to vydrzalo :)

 

Game: Dik pekne slova musim nad nimi popremyslat kedze mi to nejako nepali teraz :)

 

Eiensama: NO tiez mam pocit ze asi toho sipkoviteho problemu sa nestiti.

 

Elfant: Hmm nie nikdy masochista.

Ano chcem mat pekny vztah teda chcem pockat so sexom aspon mesiac kym sa fakt o nieco viac spozname ;) A no ja som ju ani nechcel zobrat do prazdneho domu. Povodne sme sa hombali na hombalke co asi poznate taka lavicka zavesena na rurke a homba sa to ;) Najprv sme boli tam a kecali a kecali a kecali. A potom ju napadlo, ze by si rada pozrela tu moju zbierku filmov ze si zajtra pozrieme nejaky.

Ja som bol na ceste do domu otvorim dvere hladam box s DVDckami v mojej izbe a zrazu ona za mnou. Som myslel ze je na tej hombalke stale. A ked zbadala tu moju postel na ktorej najradsej spi cela rodina tak sa na nu hodila a ne a ne ju z nej vyhodit. No a nejako to vyhadzovanie z postele skoncilo pri mazleni troska... Ale ako som pisal do hodiny sme si to vykecali a povedali ze brzda trosku. Ze to mazlenie v posteli uz tak skoro nebude.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin..

Z tvojho kratkeho pribehu v poslednom poste som pochopila,ze vlastne slecna bola tou,co "chcela" :lol: a vyprovokovavala ta. 5. rande si to uz ziadalo,ale moralne od vas,ked ste sa pribrzdili :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja stale neviem, co to takto riesis. Nemas 14 rokov, aby si sa takto spraval a zamyslal. Obaja ste dospeli ludia - aspon podla veku, po tej psychickej stranke to moze byt otazne - tak sex by nemal byt problemom. Ano, v niektorych vztahoch to ide pomalsie, niekde rychlejsie, kazdopadne to zalezi len od toho, ako to vy dvaja beriete. Ked si takto lahla na tvoju postel, moze to uz znamenat, ze mas jej dostatocnu doveru natolko, ze by bola pripravena ist i dalej... "By" je to v tomto pripade klucove slovo... Tak si to nedoser hlupostami a takymito trivialnymi problemami...

 

elfant, chybycka sa vludila

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuz, len jednu podstatnu poznamku

eien, trivialnimi sa pise trivialnymi :lol:

 

jovzin

A ked zbadala tu moju postel na ktorej najradsej spi cela rodina tak sa na nu hodila a ne a ne ju z nej vyhodit.

je to jasne, chce do rodiny, aby na nej mohla spat tiez :)
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ked zbadala tu moju postel na ktorej najradsej spi cela rodina tak sa na nu hodila a ne a ne ju z nej vyhodit. No a nejako to vyhadzovanie z postele skoncilo pri mazleni troska..

Tak keby sa baba hodí na moju posteľ určite by som ju z nej nevyhadzoval ... lahol by som si k nej :lol: šak je tam dosť miesta :)

 

Ale ako som pisal do hodiny sme si to vykecali a povedali ze brzda trosku. Ze to mazlenie v posteli uz tak skoro nebude.

Ak nechceš hneď sex je jedna vec ale prečo nechceš ani mazlenie ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to dost blbe ked ju chcete objat na rozlucku a musite od nej vasu cast od pasa dole drzat od jej casti tela co najdalej lebo Vam tam stoji sipka. A co je celkom blbe uz ma dost zacinaju boliet gule z toho teda ten sval co je medzi gulami a udom co ma na starosti stoporenie

Ja som mal pred dvoma rokmi podobný problém, keď som chodiľ s mojou ex...vždy keď sme sa držali za ruky mi nehorázne stál bambus, nehovoriac o tom, keď sme sa bozkávali, navyše som k tomu nosil aj tesnejšie nohavice...a áno boleli ma gule a riadne, domov som prichádzal so silnými bolesťami...ale ako aj weirdo písal po čase to bude okay a podobne to bolo aj u mňa už asi po dvoch týždňoch...len sa musím priznať, že teraz keby som si našiel nejakú babu, tak asi by sa znovu objavil tento "problém" :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a nejako to vyhadzovanie z postele skoncilo pri mazleni troska... Ale ako som pisal do hodiny sme si to vykecali a povedali ze brzda trosku. Ze to mazlenie v posteli uz tak skoro nebude.

 

juuuj, Jovzin, aby to nakoniec neskoncilo tak, ze si bude mysliet o tebe ze si nejaka hanbliva netykavka, nesmely mladenec, a ona bude musiet vsetko iniciovat :lol:

ved nechajte sa unasat :) vtedy je to najkrajsie

nie ked si poviete "a teraz mozme" ...

 

:)

 

a btw, mazlenie...preco nie? to bude vas vztah iba o rozpravani sa na hupacke? tamtym gestom ti dala jasne najavo, ze sa nechce iba rozpravat ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lopata: JJ to je tam dost miesta a aj som si lahol k nej a ako som pisal z toho vyhadzovania potom vzniklo to mazlenie. A preco nechem mazlenie lebo sa bojim ze to prejde do niecoho viac, kedze som mladej a ked hormony sa zburia nebudem sa vediet zastavit...

 

Tiborco: Vitaj v klube. Tak dufam i ja ze ten stojaty problem prestane do 2 tyzdnov, kedze vies ako to boli...

 

Doll :lol: Dik pekne tvoje prispevky vedia fakt povzbudit :)NO tiez si hovorim ze trebalo by tomu nechat volny priebah a nechat to na spontanost :)

A mazlenie preco nie napisal som vyssie :) A no to je pravda tiez si to tak vysvetlujem ze tym gestom dala najavo ze asi sa jej nechce len rozpravat ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jouzin ty si jeden velky tutmak. nebojis sa toho, ze teraz budete mat par tyzdnov cistu lasku, bez mazlenia, len aby sa v tebe nevzburili hormony, a az si povies 'ano, mozeme sa maznat', vleziete do postele, hormony sa v tebe ozvu v desatnasobnej sile (lebo honenie ich z teba vsetky nedostane, nie je to vseliek), a za polhodinu bude po vsetkom? prides o vsetko to pekne skumanie, spoznavanie a pomalicke napredovanie po frajerkinom tele. to by som nechcel kamarade, mozes to potom lutovat.

 

zavisi. dufam, ze ty budes prvy, ktoreho cista laska prestane bavit, a zacnes na niecom pracovat. ak to prestane bavit ju, moze sa to u nej prejavit rozne a z niektorych rieseni celibatu mozes byt potom dost smutny. chces ci nechces, u normalnych ludi su laska a milovanie ako auto a kolesa. mozes mat Ferrari, ale bez kolies ti je naprd.

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chces ci nechces, u normalnych ludi su laska a milovanie ako auto a kolesa. mozes mat Ferrari, ale bez kolies ti je naprd.

Weirdo, tak pod toto sa ti podpisem i o polnoci.

 

Ja by som este rada vedela, Jovzin, co je podla teba ta cista laska, ked si ju tak spomenul ohladne toho nemazlenia sa...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

roztahava tuto a podobne temy po fore pocas niekolkych rokov, hadze sem fotky svojich teraz_uz_ex, diskutuje sukromne o tychto veciach s viacerymi ludmi z fora .. neverim ze chlapec by bol ochotny zabit tolko casu na takyto hlupy scam, keby to cele nebolo postavene na realnej baze

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ideme od dola: Weirdo 1x: Roztahavam hmmm len cakam rady do zivot nic viac :lol:

 

Clapeczjuhu: dik ze neveris. A nie som ten co pise chobotiny aby zaujal. Ale ked si to myslis tak tvoja vec.

 

Elfant: Sem skoro panic a neni to lehky :)

 

Eiensama: No asi som stary a zastaraly. Ale nejako mam rad ked veci idu skor pomalsim tempom. Nechcem nic urychlovat co by som potom lutoval.

 

Weirdo 2x: JJ som tutmak a priznavam si to. Hmm mas pravdu nad tym som sa nejako nezamyslel. To skumanie by mohlo byt nahodou super :) To priravnanie k ferari a kolesam je super ;) Pekne vystihnute.

 

OK a terez vseobecne, sry ale ja mam pocit ze zacat so sexom po 7dnoch chodenie asi by nebolo to prave. Obavam sa aby to potom tak skoro ako zacalo aj neskoncilo. A to by som vazne nechcel tak skoro koniec. Preto si myslim ze by som aspon mesiac so sexom mal pockat ci ne ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, aj mazlenie ratas pod sex?

 

na mazleni po 7 dnoch nie je nic zle :lol:

a ked po case uznas, ze je ten spravny cas postupit dalej, budes predsa len sebaistejsi

 

navyse..ak sa bojis, ze sa nedokazes teraz pri mazleni ovladnut...ako sa chces ovladnut potom neskor, ked uz pride na vec? :) ako weirdo povedal, vtedy budu tvoje hormony niekolkonasobne bit na poplach

 

pokial holka ti da sama na vedomie (a ked ti sama vlezie do postele a nechce sa dat z nej vyhnat, tak to je priam volanie), ze chce nieco viac...aj v spolocnom mazleni sa da objavovat laska :)ked sa tesis, ze sa tvojej holke paci, ze sa jej dotykas, ze mozes lezat pri nej, hladit ju, ze je rada s tebou...to je laska ako hrom :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov