Skočiť na obsah

Sexuálna poradňa?


Jovzin

Odporúčané príspevky

..Takze som premyslal ci sa Vam to bude vsetkym chciet citat kedze je toho tak vela. A tiez som premyslal, ze by som ho mal este prezriet kedze mozno niektore veci som az tak super nemusel opisat, alebo tam napisat.

Takze som premyslal co takto vytvorit nejaky topic kde Vam napisem nejaku skratenu verziu co sa vsetko stalo ?

jouzin, nepodceňuj čitateľské nadšenie a zvedavosť fórumákov! :lol:

 

okrem toho, do témy ti každý bude kibicovať a lepšie je rozpísať všetko v kľude, aj keď bude výsledok rozložený na viac kapitol. vytvor si vo svojom blogu kategórie a postupne tam vkladaj zápisy, tak môžeš prehľadne ukladať (povedzme postupne po mesiacoch) všetky svoje dojmy, ktoré považuješ za dôležité.

 

..aby som neodbočoval, vrátim sa k téme. k partnerke buď zo začiatku nežný, tie silácke nápady a reči sa hodia skôr medzi školákov, keď sa chcú v šatni trocha pochváliť pred kamošmi. (podľa mojej mienky)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Hola hou :) tak Jovzin ma zase nejaky ten problem co sa tyka erotiky. Avsak nema to spolocne nic so stykom alebo s tym ze uz mala niekoho s tym som sa uz vyrovnal davno. Avsak mam teda ten maly Jovzinko ma problem mozno maly ale skor mam pocit ze velky.

Takze vyzera, ze mozno sa v Jovzinovom zivote a casti, ktora sa vola laska lepsi na slnecne dni a uz ziadna burka a tmave mraky.

 

Ale nepredbiehajme idem sa opytat na jednu vec a dufam ze sa bude s tym dat co robit lebo ma to stve. Povedzme priklad: mate nejaku peknu kamaratku s ktorou sa snazite zoznamit kecate s nou a podobne, neskor ju uz aj chcete objat avsak je tu problem ten maly debil Jovzinko stoji ako sipka a ne a ne aby sa zmensil. A to sa ho to dievca ledva dotklo ramena alebo ho posteklilo. A prisaham Vam, ze som nemyslel na ziadne blbosti typu sex s nou, alebo ako asi vyzera pod tymi satami, cestne mozem to odprisahat, ze mi nic take nebeha hlavou ked som s nou. Teraz mam ine problemy, ktore mi behaju hlavou ako je skola, brigada a podobne. Je to dost blbe ked ju chcete objat na rozlucku a musite od nej vasu cast od pasa dole drzat od jej casti tela co najdalej lebo Vam tam stoji sipka. A co je celkom blbe uz ma dost zacinaju boliet gule z toho teda ten sval co je medzi gulami a udom co ma na starosti stoporenie.

 

Napr vcera som sa s nou prechadzal po KE boli sme nakupovat a tak drzali sme sa za ruky a mne to tam dole stalo celu hodinu aspon a pridem domov a JAAAAAAAU.

Asi by s tym trebalo zajst za sexuologom ? Alebo co radite. Cestne vobec mi pri nej nebehaju myslienky na sex ani nic podobne tak nechapem preco ten ud stoji a stoji ako sipka. Najviac ma mrzi ze ju nemozem poriadne objat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chlapce, ty kym sa dopracujes k jadru problemu, och...

 

Mne sa zda, ze bud mate taku skvelu chemiu, alebo si sexualne frustrovany... Alebo oboje? Porozpraval si sa uz o tom s nou? Mozno to este netreba, kedze ako si sam povedal ste zatial len v tej zoznamovacej faze, ale tak ci onak by si mohol ist za tym sexuologom. Ten ti mozno povie, ze si akurat tak jeden zdravy muz, ale i tak to skus, bude mudrejsi.

 

Ale fakt sa mi zda, ze na vine bude ta chemia...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

začínam v tom mať guláš, zdá sa, že od januárového problému sme postúpili, na akýsi ďalší level, ktorý napovedá, že toto bude iné dievča, a tu je problém, prestávam mať prehľad, koľkáte v poradí ... :lol:

 

stáva alebo stávalo sa to aj pri iných dievčatách ?

neviem, spomínaš dosť často, že sa obrátiš po pomoc na psychológa a sexuológa, nakoniec sú to vlastne celkom prirodzené veci, ktoré sa dejú ...

neviem, túžba alebo chémia alebo predstavy sú čudní patróni, môže to byť bársčo, a ja nemám predstavu čo ... chcelo by to skúsenosť nejakého pána chlapca, zrejme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, heh, pred kazdym stretnutim ho chyt a poriadne vystav :lol: on da na nejaku tu chvilku pokoj...a pre istotu viac krat za den...

 

ehm, no, Ryan Giggs ma pravdu...ked ubehne nejaky ten rok a nejaka ta skusenost, budes slastne spominat na casy ako ti stal aj ked si zrovna nechcel :)

 

a slecna by mala byt spokojna ze si taky nahucany :) ... ale to uz odbacam..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK takze:

Eiensama: JJ viem ze to trva ale tak chcel som aspon priblizit situaciu :) Takze chemia to ma navine hmm :)

 

Game: JJ viem pisem tak raz za uhorsky rok a potom neviete o co sa jedna a je z toho gulas ;) Takze Game je to uplne novy vztah v plienkach este iba. Zacal som s nou oficialne chodit na moje narodky v stvrtok ;) Ale to zalubenie zacalo uz asi pred 2 tyzdnami ;)

Na tvoju otazku Game ano stavalo pri Lucii, Pri Tuyi ne tusim ak si dobre spominam ale pri Lucii sa to stavalo. A tu pri tejto novej kocke ma to fakt dost stve lebo no neviem co by ste si vy mysleli ze chodit s chalanom este iba 3-5 dni a pri objati vias nieco tlaci do brucha a neni to jeho penazenka :lol: Tak co by ste si mysleli kocky ? Ze aky nadrzanec alebo ???

 

Ryan: JJ ja som rad ze nemam opacny problem len hovorim je mi to trapne ked ju chcem objat a dole mi stoji ako sipka ;) Nechcem aby si pomyslela ze najky uchyl alebo neviem ;)

 

Doll: A nakoniec moja ucitelka ;) Takze celkom dobra rada ;) takze kazdy vecer teraz ho poriadne vystavim ;)

Ale ne Doll povedz ty nebolo by to trapne ze chodis s chalanom este iba 5 dni a ked ho objimes tak ta tlaci nieco do brucha co vies ze je ta vec :)

Nebolo by to trapne mozno by si si az nemyslela ze aky je nadrzany ?

 

A ako som pisal vyssie cestne slovo este mi zatial ked som s nou nepresla myslou myslienka na sex alebo nejaka podobna eroticka myslienka... Lebo kedy hej tak pochopim preco tolko stoji...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, ja zrovna nie som ta prava ktorej sa treba opytat "nebolo by to trapne ze chodis s chalanom este iba 5 dni a ked ho objimes tak ta tlaci nieco do brucha co vies ze je ta vec " ... :lol:

 

ja som trocha v inom veku, kedy sa tieto veci beru inak...nevraviac o tom, ked som sa zacala stykat so sucasnym partnerom, ktory je ovela starsi ako ty :)

tam ide trocha o ine veci, takze doba 5 dni, hmm... :) .. jaaaj, sladko spominam, heh ;)

 

a ked som citila ze nieco tlaci, tak som sa o to nalezite postarala :)

 

vidis, nemozes porovnavat vas dvoch mladych...vtedy je vela veci este nevinnych a podobne ;)

uzivaj si to ako to je teraz, ale kazdopadne odporucam, pred kazdym stretnutim s nou "ukludnit" toho svojho neposlusneho kamosa..inu moznost zatial nevidim... ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som trocha v inom veku, kedy sa tieto veci beru inak..

a ked som citila ze nieco tlaci, tak som sa o to nalezite postarala :lol:

 

vidis, nemozes porovnavat vas dvoch mladych...vtedy je vela veci este nevinnych a podobne :)

 

uzivaj si to ako to je teraz, ale kazdopadne odporucam, pred kazdym stretnutim s nou "ukludnit" toho svojho neposlusneho kamosa..inu moznost zatial nevidim... :)

 

čo sa týka tej druhej časti, asi každý chlap vie, čo s tým, aj keď sa dievča nepostará, môže na to byť x dôvodov, ani nepíše jouzin, koľko má tá slečna rokov, skúseností, kam ten vzťah po 5 dňoch smeruje, a nie každá sa vie postarať ... a jovzin je evidentne zasa zaláskovaný, a je jedno, že na to myslíš či nemyslíš, pre niečo si sa zaláskoval a niečo ťa na nej priťahuje, možno len vôňa či tvar zadku, to sú dosť podprahové veci

 

ale o tom, že doll je v inom veku, by sa dalo polemizovať ;)

v prvom rade ... doll je vo vzťahoch inde, a jouzin potrebuje sexuálnu poradňu :)

 

podľa profilov : doll - 24 rokov, jovzin - 24 rokov ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no pekneeeeee... a preco som bola v tom ze jovzin ma ani nie 18 rokov?

ale to mam pocit ze som uz kdesi rozoberala :lol:

 

no nic, ano, ako pise game, zalezi od viacerych faktorov, samozrejme nielen od veku

ale to by som sa znova opakovala, tieto veci su samozrejme

 

kazdopadne co sa tyka skusenosti je Jovzin mlady, takze plati to co som pisala vyssie

btw, mohol by si to trochu viac ozrejmit, co to je za dievca, teda vek a podobne

 

a myslim si ze je rozdiel medzi 24 rocnou zenou a 24 rocnym muzom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, ja zrovna nie som ta prava ktorej sa treba opytat "nebolo by to trapne ze chodis s chalanom este iba 5 dni a ked ho objimes tak ta tlaci nieco do brucha co vies ze je ta vec "

tak to áno, skôr by to "tlačiace zistenie" vo mne tiež niečo postavilo (aj keď nie fyzicky) :lol: ale viem si predstaviť, že ako, dajme tomu 15-16 ročnú by ma to aj vedelo pobúriť, heh
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a myslim si ze je rozdiel medzi 24 rocnou zenou a 24 rocnym muzom

nie vždy, to skôr záleží od povahy a nie od pohlavia ... :) ... i keď ja som na tom podobne ako Jovzin :lol:, teda stými skúsenosťami a nie súčasnými problémami :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

narazam na to, ze 24 rocni muzi zvyknu mat mladsie partnerky...a 24 rocne zeny starsich partnerov...takze tam sa uz menia aj pohlady na iste veci :)

 

urcite sa inak sprava mladsia partnerka 24 rocneho muza ako 24 rocna partnerka starsieho muza, snad chapes na co narazam..

 

 

bijou...tak tak :) ;) :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jovzin, z vlastnej skusenosti - stavalo sa mi to pri byvalej frajerke, aj pri sucasnej frajerke. zarazalo ma to, bolo mi to blbe. dokonca (neverim, ze sa priznavam) mi po dlhsom bozkavani ostavali mokre boxerky po kvapockach lasky, take to bolo. pozistoval som od skusenejsich ludi, co to malo znamenat a dostala sa mi vzdy taka ista odpoved - je to proste nezvyk na ludsky kontakt s opacnym pohlavim. musis si proste zvyknut, ono to opadne, ale chce to cas. mne to prestalo asi po mesiaci.

 

takze moja rada - ak sa za to nehanbis, len ho o nu opri, nech vie, co ju caka. ak sa hanbis, nos obtiahnute pradlo, aby ho nebolo tak citit. ako povedala Doll, aj odstavovanie urcite pomoze .. a posledna vec - ohol si ho, keby stojku nahodou zacitila a chcela vyuzit.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK takze jej vek je 19 a 3 mesiace. Hmm dufam ze je to este v norme ? A inak ano Game som zase zalubeny az az a dufam ze to dobre dopadne. Akurat neveim ci sa mam s nou porozpravat o tom mojom "stojacom" probleme ked som s nou ? Mam pocit ze asi by to bolo dost skoro a aby som ju hned neodradil alebo nenastrasil s takouto temou. Kedze sa este iba spoznavame.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no v 19 by uz nemusela byt az taka nevinna, ze by ju to malo nejako pohorsovat :)

 

v kazdom pripade, rozoberat s nou priamo, ze ti tam dole nieco stoji, ked ju objimes, nie je prave dobra volba :lol:

skor sa zariad podla weirdovej rady...ked chces, aby o tom vedela, daj jej to pocitit...ale skor si myslim, ze nechces. Takze obtiahnutejsie pradlo a telo trochu dalej od nej. A vystavit ho.

Tiez si myslim, ze casom, ked uz pre teba nebude taka nova, to bude lepsie.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cim menej sa budes svojim stoporenim zaoberat, tym lepsie pre teba.

 

je to normalna psychosomaticka reakcia a ked ju odignorujes, tak odoznie, budes ready len ked to realne bude potrebne

je uplne normlane, ze ti v takomto veku, pokial nemas pravidelny sex, stoji od buka do buka

casom sa to upravi

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potrebujem poradit - hlavne od zien.

 

priatelka brala druhy mesiac HAK, ked par dni pred koncom bratia balenia zacala krvacat .. na par hodin. nasledne to prestalo. nevynechala ani jednu tabletku. nevedeli sme, co to moze byt, rozmyslali sme nad prasknutou cievkou. dneska som vsak nasiel cosi ako ovulacne krvacanie - mimo menstruacie, len na par hodin. nejde mi to vsak dokopy s HAK, ziadne ine vysvetlenie neexistuje. myslite si ze by to mohlo byt ono? ak ano, tak mam zajednane na poriadny problem, pri HAK totiz fungujeme 'naplno'.

 

EDIT - este nas napadla jedna vec - to bolo den po tom, ako sme zacali vybavovat dovolenku, cize priatelka mala stresy s vybavovackami, balenim, cestovna horucka, kratky spanok .. proste psychika. takze su 2 priciny a neviem vybrat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak zacala uzivat HAK, v podstate vzdy sa v prvych mesiacoch stava, ze zena "spini"

neviem presne o aky proces ide, je to len reakcia tela na HAK /blizsie info je v pribalovych letakoch a podobne/

 

osobne si myslim ze to je len banalita, ale ak ma nejake pochybnosti alebo sa chce dozvediet viac, nech navstivi svojho gynekologa

avsak "spinenie" nie je krvacanie ako take, ide skor o taky mix vsetkeho mozneho...takze odporucam radsej rady niekoho kompetentnejsieho

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll..

Plne suhlasim s tebou :lol: ale tiez ,ako uviedol Weirdo, je tam praca psychiky stres dokaze zakyvat so zenou a jej rovnovahou poriadne a priprava dovolenky,cesta,to vsetko je stresujuce pre zenske telo,zvlast aj si este k tomu privyka na nieco nove - cudzorode. Ak je to len teraz,po prvykrat,pockala by som s navstevou gynekologa do dalsieho mesiaca a potom pozorovala,co sa bude diat v nehektickej situacii.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave som sa vratil z rande :lol: Ktore bolo fakt super akurat ma to este jednu stranku ze JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUU. Ma tak strasne bolia gule a ten debilny sval... ASi teda skor urcite zabehnem za sexuologom nech mi nieco predpise lebo kazde rande sa vratit domov s bolestou to fakt nemusim aua

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov