Skočiť na obsah

Čo si mám o tom myslieť


Kikincuk

Odporúčané príspevky

Dobri den chcel by som poprosit o radu co by som mal spravit vzdy ked sme vonku s istími kamaratmi tak si zo mna vzdycky utahuju robia si zo mna srandu atd... a uz mi to docela vadi a som s toho aj dost smutný . co by ste spravili na mojom mieste ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 15
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Kikincuk

    4

  • lopata555

    3

  • littlewitch

    2

  • tomassi

    1

Top prispievatelia v tejto téme

no ja mám podobný problém

akurát, že som na druhej strane barikády

 

treba rozoznať, či si robia srandu aj z iných,

teda aby bola dobrá atmosféra v skupine

alebo, či si ju robia, aby sa vyvyšovali-ponižovali iných

 

možno im dávaš veľmi veľa dôvodov na to,

aby si z teba uťahovali a keďže si pýtaš radu na tento problém,

tak sa im moc ani nečudujem

 

buď si nájdi nových kamarátov

alebo tomu naďalej čel, istotne Ťa to posilní

by som sa im postavil, vzoprel a robil to isté čo oni

 

ešte by si mohol napísať vek

 

ťažko je takto radiť, možno sú to skutočne chudáci,

kt. nejde o dobrú-doberačnú atnosféru v skupine,

ale už o spomínané hľadanie si obetného baránka,

do ktorého si môžu pri každej príležitosti udreť,

lebo vedia, že spätný úder nepríde

 

je to len a len na Tebe

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No presne ak ta sranda presahuje určité hranice tak to potom už nie sú kamaráti, keď Ti to budú robiť nabudúce povedz čo si o nich myslíš a že ti to vadí .................. ak nepomôže tak sa na nich vykašli ................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja mam 16 rokov len ja newiem ze co im furt na mne vadi ja som nikdy do nikoho neryl a nemam to zapotreba robit len to je tak ze ja mam jedneho priatela to je najsuper clovek ktoreho znam a potom uz ma kamaratov ktorich myslim jeden a doteraz to nechapem on je totiz thaiboxerista a mi naraz sedime v bare ja vstanem iba a normalne ma napadol este zozadu a roztrhal mi vacok na bunde a ja som nechapal co ho k tomu hnalo ja som nikdy nic podobne nikomu nespravil a este mam strojcek keby ze ho nemam tak si to nenecham ja tiez chodim na bojove umenie len ked mi ho pokazi tak mozem ist dozadku a dalsi ten ked je so mnou volakde vonku sam tak je uplne v pohode ale jakmile tam dojde este volakdo tak zacne si zo mna utahovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No možno je to preto lebo si nikdy do nikoho neryl, lebo ten kto ryje do toho si moc dovoľovať nebudú, ak máš teda toho priateľa tak chodievaj von iba sním a na kamarátov sa vykašli ...................

A ten kamarát ktorého spomínaš no ak ťa bezdovodne napadol to nie je kamarát potom ............ možno ťa len chce využívať ................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kikincuk

 

 

ešte pred dobrými radami upozorňujem na Pravidlá na Fóre, bod 2.3 hlavne a všetky body pod číslom 2 - nepíšeme w namiesto v a dávame pozor na gramatiku.

ďakujem.

 

 

keďže máš 16, takmer mám chuť povedať, že je to dosť preukazný problém ... aj tvoji kamaráti predpokladám majú okolo 16, a ten, ktorý sa potrebuje prezentovať pred ostatnými kamarátmi napádaním zozadu a chmatmi boxu, akýmikoľvek, má zrejme väčší problém so svojou vlastnou identitou ako ty ...

napriek tomu, že akákoľvek športová škola musí najprv a v prvom rade učiť sebaovládanie, vydať zo seba pri zápase všetko, ale ovládať sa, ale v každodennom živote rozhodne ...

 

v 16. rokoch je svet krehký, a nielen vtedy ... on je taký aj neskôr, len si človek možno trochu zvykne, že je nielen náš svet krehký, ale ten vonkajší aj poriadne drsný ...

 

máš jedného skvelého priateľa, to je viac, než má ktokoľvek ... nemusíš ich mať celý košiar, aj keď si posedieť a pokecať s partiou láka

drž sa ho toho jedného skutočného

chlapci tu ti radili dobre

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ja som vobec ale vobec nepochopil ze o co mu ide pred tim sme sa normalne bavily a aj hulili trosku a ked s volakim hulis tak poznas aky v skutocnosti je (neni som ziadny fetak obcas si dam ale to nic neznamena) ja som myslel ze to bude volaky nadejny kamarat ale vidno ze som sa mylil uz sa s nim ani nerozpravam a ked mi to roztrhol tak sa mi velice ospravedlnoval ale myslel to uplne ironicky ako som sa na neho pozeral

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto

  • vymeň kamarátov
  • prestaň húliť
A hneď ten život bude krajší.
+ zacni pouzivat interpunkciu..lebo moje nevyspate oci krvacaju, ked musia citat bloky textu, bez akejkolvek znamky stavby.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Menej rozpravaj,viac počúvaj...možno ti to príde divna rada,ale len ak ty budeš viac počúvať,zistíš,kto je tvojim priateľom...nielen ten,ktorý počuva teba je dobrý priateľ...je to aj opačne...predstav si situáciu,v ktorej si z teba tvoji "kamoši" uťahujú...ty sa brániš,však? Skus sa len pousmiať a neurobiť nič,celkom nič...ani slovko...mlčanie je niekedy lepšia zbraň ako tisíce slov,argumentov..

A ak si myslíš,že fet ti otvorí oči aby si spoznal,aký človek je,tak sa riadne mýliš..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No vyskusam to nabuduce ked sa dostanem do takej situacie a prosim ta uz som hovoril ze ziadny fetak niesom som normalny chalan ako kazdý iný

:lol:

Nepovedala som,že si feťák,len to,že fet ti neotvorí oči :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov