Skočiť na obsah

Totálna bezmocná zúfalosť


BambinO

Odporúčané príspevky

Ahojte ludia. Som tu pomerne novy ale najviac navstevujem prave kategoriu medziludske vztahy a uz dlhsie pozorujem ze fakt viete clovek poradit alebo ho aspon nasmerovat a docital som sa tu vela zaujimavych veci. Rozhodol som sa preto vas poprosit o vas nazor a pripadne aj nejaku radu ak to ma zmysel. Moj problem sa tyka ako inak zeny. Mam 18 rokov a este nikdy som nemal ziadny vztah, ani detsky na chvilky ani vazny. Pred casom zhruba asi pred 7 mesiacmi som sa po prvy krat v zivote zamiloval. Nikdy som doteraz nic take nezazil, necitil a je to fakt neopisatelne a nadherne lenze odkedy sa to stalo tak odvtedy sa stale iba trapim kvoli dotycnej a nedokazem s nou komunikovat na bazi kamaratstva ako by chcela ona (aspon tak vravi ale nezda sa mi to) a hned vam to rozpisem podrobnejsie aby ste boli v obraze. Takze dotycna ma 27 rokov a minuly skolsky rok ma ucila na mojej skole a tam sme sa vlastne spoznali. Prva polovica roka bola uplne normalna tzn vztah ziak ucitel. Nic viac. Ale asi priblizne ked bol polrok som nahodou nasiel jej nick na pokeci a napisal som jej. Prve dva mesiace boli dost neosobne a odmerane a navyse ja som jej stale vykal ako svojej profesorke. Potom sme zacali spolu komunikovat castejsie a vzdy cestou zo skoly sme sa zhovarali pred jej barakom. Uz vtedy mi povedala ze niekoho ma ale nevedel som presne o koho ide a uz vobec som nevedel ze ide o zenu (teda jej rovnake pohlavie). Ale o tom zachvilku. Najcastejsie sme si pisavali v skole cez icq. Raz z nej samo od seba vypadol navrh ze by sme si mohli ist niekedy zahrat biliard alebo basketbal alebo nieco podobne a toho som sa chytil. Raz ked som kamaratovi strazil maleho syna som ju nahodou stretol na vlakovej stanici a spytal som sa jej ze co ma na plane ze by sme si mohli ist zahrat ten biliard niekedy a ona ma odbila ze nieco ma (v tu chvilu) a ze ide na kavu. Doslo mi ze s "priatelom" pritom som stale nevedel ze sa jedna o zenu. Tak som sklopil ako sa povie usi a ocas a siel som si po svojich (samozrejme ze sme sa rozlucili normalne, nezdrhol som hned). Este v ten isty den mi zavolala (moje cislo som jej dal prefikanym sposobom, ked bola doma chora ze ak bude nieco potrebovat tak nech mi zavola). Byva mimochodom na tom istom sidlisku ako ja. Uz si ani nepametam ako som ziskal jej cislo :lol: Jednoducho este v ten isty den mi zavolala a spytala sa ma ci to pozvanie stale plati. Tak sme sa stretli a po prvy krat sme boli spolu vonku. Stale som si drzal urcitym sposobom odstup uz len tym ze som jej stale vykal. Za par dni ked sme sli spolu zo skoly sme sa zhovarali pred jej barakom a vytiahol som z nej ze vlastne nema priatela ale priatelku a povedala mi aj to ze je bisexualka a nie cista lesbicka. Napriek tomu som sa nedokazal ovladnut a zacali sme spolu chodit von castejsie a jednoducho som sa do nej zamiloval. Casom to dospelo do stadia ked mi sama od seba navrhla aby som jej tikal a tym padom u mna padli akekolvek zabrany a dal som ako sa vravi do toho vsetko. Ako ja vravim som straceny :) Odvtedy sa udialo mnoho veci a porobil som zopar kotrmelcov tak isto ako aj ona. Dokonca boli doby ked sme neboli spolu v kontakte ale nakoniec som to nikdy nevydrzal a zasa sme sa skontaktovali.

 

No to bol velmi strucny popis toho ako sme sa zoznamili a teraz ide hlavna cast. V sucastnosti uz vztah s tou priatelkou nema, rozisli sa a boli doby ked sa kvoli nej trapila a chodila sa ku mne vykecat a ja som to pocuval a ticho trpel ako take "hovedo" a snazil som sa jej vzdy nezaujate poradit a povedat svoj nazor a myslim ze sa mi to aj vzdy darilo. Momentalne je taka situacia medzi nami ze spolu komunikujeme ako kamarati lenze podla mna to cisto kamaratsky vztah nie je. Ci uz si piseme na nete alebo cez sms da sa povedat ze skoro v kazdom rozhovore kazdej sms, povie ona mne alebo ja jej ze Mam ta rad, mam ta rada a dalo by sa to zhodnotit percentualne az 95% nasej komunikacie zahrna tuto milu frazu. Jednoducho zacala ma sama od seba nazyvat Matulko, pritom od zaciatku mi inak nepovedala nez Mato alebo Matko. Ked sme spolu vonku, dotyka sa ma, vela krat sa nam stalo ze sme sa navzajom zahladeli do oci a uplne spontanne sme sa na seba usmiali. Dokonca najnovsie co ma zasa dostalo ked som jej dal darcek k vianociam tak ma objala a dala mi pusu na lice. Uz som jej davnejsie povedal uprimne do oci co k nej citim, ze ju milujem ale vtedy mala este vztah. Jednoducho povedane zda sa mi ze bud mam mylnu predstavu o kamaratskom vztahu a prilis si to beriem alebo som totalna zabrzdena brzda. Chcel by som vediet vas nazor, ako to na vas zaposobilo pripadne casom mozem napisat viac podrobnosti ale myslim ze toto je taky strucny vycuc. Jednoducho ma to strasne stve, neviem ako mam z toho vykluckovat, nechcem ju stratit ale uz je toho na mna moc. Uz sa kvoli nej trapim viac ako pol roka aj ked pred nou robim hrdinu vo vnutri ma to uziera ze ju nemozem mat a ze niesme spolu. Momentalne pracuje v bratislave a byvame spolu len cez vikendy a teraz poslednou dobou uz ani nie kazdy ako to bolo prv. Fakt som z toho mimo a zaujima ma vas nazor na to. Ci ma zmysel zatlacit trosicka na pilu alebo si len vytvorit urcity stit a nebrat si to tak osobne a mat skvelu kamaratku. Vdaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • BambinO

    4

  • game

    3

  • Darkman

    2

  • Nokia

    2

Top prispievatelia v tejto téme

alebo príde o priateľku, alebo nie, a získa skúsenosť do života

je priveľmi neskoro aby som nad tým teraz špekuľovala, ale myslím, že iné nezostáva ... až na to, že tú pusu na jeho mieste by som dala na líčko, možno blízko úst, ale na líčko ... ona keď bude chcieť, spraví ostatné

 

mimochodom, neviem, či mi to uniklo, stále patríte na jednu školu ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ona keď bude chcieť, spraví ostatné

nesuhlasim, nie raz som videl ze zena aj chcela, mala moznost a nespravila ten krok a cakala a cakala nez sa chlap rozhybe...zeny su v tomto tiez casto bojazlive

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

táto žena je o deväť rokov staršia a priznala sa mu, že je bi ...

ale v poriadku, možno to je práve prekážka, prečo nespraví ten krok ona ...

neviem, či by som ten krok spravila ja, sama od seba asi nie, aĺe vlastne neviem ...

tak dobre ... vy s darkom ste asi skúsenejší :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

tak spravim ten krok ja:

ten co tu o sebe prehlasuje:

Som tu pomerne novy

ja mu to neverim

uz som to videla prehlasovane skoro na vsetkych forach na ktore som sa prestahovala z postforum.sk , bud pod zenskym or muzskym nickom - prekrasne skomoleniny, kedy obcas nick toho /tej dotycnej referoval ku niekomu kto sa dal najst aj na pokeci ....

typujem si, ze ten co to ma na starosti ma aj co do cinenia s jednou temou na postfore, o ktorej som sa domnievala, ze ju zalozila jedna moja spoluziacka...

a poznam len jednu jedinu jedinlinku osôbku, ktora je schopna/y vytvarat take 3D psanicka (a liez mi tym na nervy, ci to mam chapat ako prejav lasky a naklonnosti :lol: lialonth?) ...

:)

 

btw.vztah ziak/ucitel - stredna kam som kedysi chodila bola znama svojim verejnym tajomstvom: spoluziacka a jeden profak presne ako to autor tehto clanku uvadza, akurat za icq si dosadte irc, skoncili spolu, neskor po rozchode sa dotycny sa vrajze dal dokopy s inou ziackou

 

teoreticko-logicka vsuvka:

Viem, ze jestvuju rôzne postupy ako zo seba vygenerovat text, kedy sa bude intencie texu, autora a citatela rozchadzat :), ale toto tu mi neda:

 

"(moje cislo som jej dal prefikanym sposobom, ked bola doma chora ze ak bude nieco potrebovat tak nech mi zavola)"

 

"Uz si ani nepametam ako som ziskal jej cislo"

este len akoze 19 a uz problemy s pamatou? jedna z moznosti je, ze ti volala ... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... preto tam bola tá otázka, či stále patria na jednu školu ...

vzťah žiak učiteľ nie je taký zriedkavý, konali sa aj dávnejšie, a takmer žiadna škola nezostala vo svojej dobe ušetrená podobného vzťahu ... jedna moja spolužiačka sa vydala neskôr za nášho profesora matematiky, vzťah začal vlastne až na koci štvrtého ročníka, on čakal, aby z toho nebol problém.

preto som sa na to pýtala, lebo to dosť podstatne mení situáciu.

 

podobné prípady sú skutočne na každom fóre, vekový rozdiel nie je až taký problém, ten rezonuje tiež v mnohých "problémoch" , bisexualita je tu novšia, ale nachádza sa kdekade po fórach

neviem posúdiť zrelosť pisateľa, na pravopisné chyby a zrelosť citov je ťažko niečo aplikovať.

 

keď je ten príbeh pravdivý vo svojej podstate, odpoveď nokiu a darka je jednoznačná .

moja nie, neviem odpovedať priamo, niečo podobné som neskúsila, a problémy osemnásťročných sú krehké a komplikované ... ale vystrábia sa z toho.

či je to pravdivý príbeh či len sonda do našich radov

neviem, kto s akou vážnosťou tento príbeh napísal, pisateľ je tu registrovaný dva roky, keď má teraz 18, zrejme ešte chodí do školy...

 

ten spôsob dávania čísla je starý, veľmi starý ... a používa ho kdekto, prirodzene či s búšiacim srdcom, v akomkoľvek veku

a je zrejmé, keď mala jeho číslo, tak mu zavolala - ináč sa k jej čísliu dostať nemohol - to vyplýva z príbehu viac, ako hocičo iné ...

 

možno to nie je dôležité pre príbeh, uvidíme ďalej ... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mate pravdu som tu sice registrovany dva roky ale nechodil som sem. Az teraz poslednu dobu som sem zacal chodit a citat kategoriu medziludske vztahy. Garantujem ze ten pribeh je 100% pravdivy. Inak co sa tyka otazky ci sme este spolu na jednej skole tak nie niesme. Odisla pracovat do Bratislavy a spolu uz byvame len cez vikendy ked chodi domov. Kedysi sa mi priznala ze je bi... ale cim dlhsie ju poznam mam pocit, ze ani nie, ze je skor lesbicka. Fakt neviem sa z toho vysomarit a mam chut az budeme najblizsie spolu konecne sa o tom poriadne porozpravat lebo mi to uz lezie na nervy.

 

 

Inak co sa tyka pravopisu, neriesim to. Som zvyknuty pisat bez diakritiky a rychlo a tym padom sa nejaka ta chybicka vludi. Ale dik za rady.

 

game

tak spravim ten krok ja:

ten co tu o sebe prehlasuje:

 

ja mu to neverim

uz som to videla prehlasovane skoro na vsetkych forach na ktore som sa prestahovala z postforum.sk , bud pod zenskym or muzskym nickom - prekrasne skomoleniny, kedy obcas nick toho /tej dotycnej referoval ku niekomu kto sa dal najst aj na pokeci ....

typujem si, ze ten co to ma na starosti ma aj co do cinenia s jednou temou na postfore, o ktorej som sa domnievala, ze ju zalozila jedna moja spoluziacka...

a poznam len jednu jedinu jedinlinku osôbku, ktora je schopna/y vytvarat take 3D psanicka (a liez mi tym na nervy, ci to mam chapat ako prejav lasky a naklonnosti :lol: lialonth?) ...

:)

 

btw.vztah ziak/ucitel - stredna kam som kedysi chodila bola znama svojim verejnym tajomstvom: spoluziacka a jeden profak presne ako to autor tehto clanku uvadza, akurat za icq si dosadte irc, skoncili spolu, neskor po rozchode sa dotycny sa vrajze dal dokopy s inou ziackou

 

teoreticko-logicka vsuvka:

Viem, ze jestvuju rôzne postupy ako zo seba vygenerovat text, kedy sa bude intencie texu, autora a citatela rozchadzat :), ale toto tu mi neda:

 

"(moje cislo som jej dal prefikanym sposobom, ked bola doma chora ze ak bude nieco potrebovat tak nech mi zavola)"

 

"Uz si ani nepametam ako som ziskal jej cislo"

este len akoze 19 a uz problemy s pamatou? jedna z moznosti je, ze ti volala ... ;)

no vies uplne vsetko si pametat nemozem, uz v tom pomalicky stracam prehlad. Ale ak to nebolo z mojho prveho prispevku dost jasne tak to poviem este raz. Ked som jej dal moje cislo tym sposobom akym som jej ho dal, ona si ho odlozila a neskor mi sama od seba zavolala. Ale myslim ze to je v tom prispevku jasne ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov