Skočiť na obsah

Profesionáli a seriály z produkcie slovenských tv


pink

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 38
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    8

  • Sniper

    4

  • Tomáš

    4

  • aljak63

    3

Top prispievatelia v tejto téme

to je strašný grc.

Susedia ešte mali humor ... kutyil je desivý odvar, čiste na odpočinutie mozgu, keď niekto niečo také potrebuje.

aby nedošlo k omylu, nepozerám tieto seriály, žiadne podobné seriály ... ale u nás doma tie akože humorné niekto pozerá - ako úplne nenáročný výplach mozgu po práci, ktorému vôbec netreba venovať pozornosť,a len tak plynie  -  takže či chcem či nechcem, občas vidím a začujem.

 

podobne ako kedysi mafstory ... to ešte šlo, ale zbytok je hrozný. zvyčajne dávam sluchátka na uši alebo odchádzam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečo nemáš zmysel pre humor? Nevieš o čo prichádzaš :D

Asi som sa taká narodila a ani vekom som ho nenadobudla.

 

Vlastne je to kolabs.

Minule som pozerala nejaké Filmoviedky - asi pozriem aj zajtra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

táto téma sa zakladala r. 2008 slovenskou paródiou na slovenských policajtov menom Profesionáli...

 

píšeme rok 2017, aj ten pomaly končí, a Profesionálov slovenských príšerných reprízujú znovu a znovu a do aleluja, prepracovaná polovička pri tom pri večeri relaxuje bez nejakého väčšieho vnímania tých kravín, resp. sa vie na tých hovadinách pobaviť miestami,  a mňa pri tom rovnako nadvihuje ako pred 9 rokmi... a spravidla odchádzam, lebo z toho mám kŕče...

 

a keď už sme pri slovenských a prípadne českých geniálnych seriáloch domácej produkcie, naďalej nesledujem ani jeden, televízor dobrovoľne nezapínam ani na správy -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som nikdy neprisiel na chut roznym nagyon romantikus tv serialom z cs produkcie typu Ruzova ordinacia, Cervene vino a neviem aky este farebny svet

 

naopak, po pociatocnych rozpakoch sa dokazem zabavit na profesionaloch, mafianoch, obyvateloch Hornej Dolnej, ci nevlastnych susedoch

 

mozno je to o tom, ze tieto (viac-menej) humoristicke veci ukazuju slovakov takych, akymi v skutocnosti sme, nie takych, aki by niektori radi boli...

 

nie, nepozeram ich programovo a pravidelne uz vobec nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako som spomínal, Mafstory je TOP, ešte Horná Dolná celkom ujde, trochu aj Profesionáli. Vedel som sa pobaviť na Hoď svišťom. Ešte občas pozriem Rodinné a Susedské prípady. Ale toto všetko ako len kulisa k PC (okrem Mafstory, to pozerávam na nete). Celkom ujdú aj tie seriály ako Policajti v akcii či ako sa to volá, vysiela to Joj, Markíza má podobný seriál. Dá sa to pozerať.

 

Na oveľa vyššej úrovni sú docu-seriály, v tomto je absolútny Top Najväčšie kriminálne prípady Slovenska, väčšina epizód je spracovaná veľmi dobre, v niektorých prípadoch sú aj herecké výkony veľmi dobré. Maštalírov komentár je vynikajúci. Jedna epizóda ma tak zaujala, že som kontaktoval herečku, ktorá v nej hrala hlavnú úlohu, aby som sa s ňou o tom prípade porozprával. Potom je dobrý seriál Najväčšie tragédie Slovenska, aj keď nedosahuje kvalít kriminálnej série. Zaujal ma aj seriál Mafiáni o vzniku a činnosti mafiánskych skupín. Celkom dobre spracované, výpovede autentických svedkov, vyšetrovateľov, psychológov, človek sa čo-to dozvie o sýkorovcoch, černákovcoch, danišovcoch, takáčovcoch, pápayovcoch atď. Teraz sledujem seriál Súmrak bossov, čo je pokračovanie mafiánov, ale to zatiaľ ešte hodnotiť nebudem, lebo nevidel som to všetko, zatiaľ ale fajn, naposledy som videl epizódu o tom, prečo skrachovala Devín banka. Klasický tunel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jediny serial co pravidelne sledujeme je Horna Dolna. Na tom sa vieme paradne zasmiat, tento serial vysiel.

Ak pri prepinani narazim na serial Nasi, tak si pozriem aj ten. Oddychovka, kedy sa bavim na mysleni modelu 4 chlapi vs 1 zena v domacnosti :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovenský Rex. Zatiaľ kúpili námet od rakušákov a točia podľa originál častí z Viedne len je to prenesené do Bratislavy, ale niekde som čítal že sa to neosvedčilo a že chcú už točiť slovenské prípady. Aj prvé oddelenie mám rád (akurát dnes bude mám to na zozname napísané) a aj za sklom to som ešte nevidel dávnejšie prvýkrát. Samozrejme Horná Dolná, Profesionáli, Susedia to je klasika to musí byť!

:thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

sledujete niekto "Vlci" ? ked este bezali len uputavky, tak mi to kvoli zaberom prirody (a ČV - psom v ulohe vlkov) aj prislo zaujimave, no ale nastastie (sic!) som na to nemal cas...

 

nejake recenzie

https://kultura.pravda.sk/film-a-televizia/clanok/453360-recenzia-vlci-mozno-vymieraju-no-primitivne-serialy-nie/
https://oserialoch.pravda.sk/slovenske-serialy/clanok/453290-recenzia-vlci-poriadne-vycerili-zuby-potrebuju-cas-aby-sa-zahryzli/

https://www.aktuality.sk/clanok/552627/serial-vlci-je-smutnou-vypovedou-o-teme-bezhranicnosti-braku-recenzia/

 

podla jednej info na to prispel Audiovizualny fond 200k eurami, co je tiez fasa job pre TV JOJ a jej materske J&T

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zdá sa, že sa Markíze podaril ďalší paskvil... videli ste niekto pilota?

upútavky z Markízy: http://detektivduso.markiza.sk/

 

Detektív Dušo... už ten názov a meno sú príšerné, a ono to bolo mienené úplne vážne ako detektívny seriál v štýle Monk, hrá tam celá plejáda kdekoho z SND, a zrejme ho pre nezáujem dúfajme čoskoro stiahnu z vysielania. alebo ho tam nechajú kvôli Tomášovi :)

 

akože fakt... tu sa skutočne akože predá čokoľvek? alebo diváci prekvapia, raz, aspoň?

 

jedna z recenzií: Detektív Dušo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov