Skočiť na obsah

Profesionáli a seriály z produkcie slovenských tv


pink

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 38
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    8

  • Sniper

    4

  • Tomáš

    4

  • aljak63

    3

Top prispievatelia v tejto téme

normálne konkurujú mafstory ... ale nepozerám, zazrela som, stačilo ... mafstory mám radšej .... je akčnejšia a prepracovanejšia, situačný humor je inteligentnejší, nie taký prvoplánový haha-humor

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna nejako ani jeden zo slovenskych serialov neoslovili, az na jeden - PANELAK! Ten sa skvelo vydaril, super obsadenie (az na Rakovu), dobre scenky, dobry humor, zaujimavy dej, dobre myslienky, ... takze jediny dobry vydareny SK serial.

 

Co sa tyka ostatnych : Susedia, Ordinacia, Priatelky, Profesionali, Kutiyl, ... etc ... nicim ma tie serialy nezaujali, ani neoslovili, skor za vrchol trapnosti povazujem tie kde sa Kraus hra na Madara a je to poriadne trapne a vobec nie vtipne. To nechapem ako niekoho to moze bavit, ale ved kazdy sme nejaky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

normálne konkurujú mafstory ... ale mafstory mám radšej .... je akčnejšia :)

znamená to, aby sme si rozumeli, že mafstory pozriem tak raz za mesiac, kúsok / furt tam niekohol likvidujú alebo idú likvidovať a pipinka nemá chybu / , z profesionálov som videla dokopy z troch dielov asi päť minút, zo všetkých ostatných vymenovaných seriálov omylom pri prepínaní minimálne pozeranej tv asi päť minút ... mno ... takže ja som v tejto téme vlastne omylom ... už padám :lol:

 

 

;)

kde sa Kraus hra na Madara a je to poriadne trapne a vobec nie vtipne. To nechapem ako niekoho to moze bavit, ale ved kazdy sme nejaky.

musím si trochu rýpnuť ... niekto sa na tom rehní ako na slotových srandičkách, niekto radšej fínov ... :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jedine co sledujem a prisla som tomu na chut je PANELAK a MAFSTORY

ORDINACIU, to mam len letmy prehlad, lebo to sleduje mamca

 

ale ostatne ma vobec akosi neoslovili...a co sa tyka PROFESIONALOV, ani ti, akosi mi to nepride vobec vtipne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

treba asi zalozit vseobecnejsie tema - serialy domacej produkcie, alebo nieco take. my s macickou obcas pozerame panelak a tiez ordinaciu. a zavse aj mafstory. tie su dobre. a ja pozeram este jeden obzvlast znamenity serial, menovite SOUKROMNE PASTI.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no priznám sa, že som ešte okrem Maf story a asi 20 sekúnd z Ordinácie nevidela ešte žiadny z našich súčasných seriálov, tak nemôžem hodnotiť, ale nejako ich ani netúžim vidieť, vôbec ma to neláka... jediné celkom v pohode a pozerateľné bolo Mesto tieňov alebo Tiene mesta, či tak nejako, mám na mysli tú slovenskú CIA krimošku :-) ozaj, neviete, či to ešte budú dávať? resp. či sa neuvažuje o natočení ďaľších dielov ?

 

btw. stále som nepochopila, čo ľudia vidia na Maf story a čo im tam pripadá vtipné, a to som sa vážne snažila, kukla som si aj 3-4 diely v spoločnosti, kde je tá hovadina veľmi často sledovaná a populárna a nepomohlo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

btw. stále som nepochopila, čo ľudia vidia na Maf story a čo im tam pripadá vtipné, a to som sa vážne snažila, kukla som si aj 3-4 diely v spoločnosti, kde je tá hovadina veľmi často sledovaná a populárna a nepomohlo...

a ja ze len mne sa to zda byt o nicom :) som to tu radsej ani nechcel pisat ze Maf story mi vobec nepripada nejako super vtipne, skor trapne. Ale tak ked uz to sem niekto dal predomnou tak sa pripajam k tomu nazoru. Aspon nebudem jediny "bez vkusu". :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bijou ma s MafStory predbehla :lol: tiez som to mal pustene, ked uz sa na tom vela ludi tak naramne bavi a ani raz som sa nezasmial, proste prislo mi to uplne o nicom....to iste s profesionalmi

a uplny vrchol je Kutyl...to je naozaj poriadna debilita

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja slovenské seriály nepozerám vôbec, pretože ich dávajú cez týždeň a to som ja mimo telky...

 

Mafstory som si semtam pozrela v lete, ak som bola doma, ale celkom sa mi to aj páčilo, ale pipina sa mi napr. páčila viac v podaní chlapa

Profesionálov som nevidela, ani Ordináciu v Ružovej záhrade, Panelák som videla sem tam cez leto, ak som nerobila poobedné, som to mala zapnuté lebo šli po tom kriminálky, ale vadí mi na tom tá Ráková, lebo na nej moc vidno, ako sa snaží hovoriť čisto slovensky a príde mi to moc kŕčové... ale ostatné ženské herečky veľmi dobré, ale že by som mala potrebu si to nahrávať. inak neviem čo ešte beží slovenské v telke, o programe počas týždňa nemám ani páru

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lopata, tá tvoja posledná veta mi pripomína jednu životnú múdrosť:..."nehovor že sa nedá, povedz, že to nevieš..."

Vždy máš možnosť výberu - záleží od náročnosti a vkusu diváka...a keď tam ozaj nie je nič pozerateľné, tož vypni tú vreštibúdku a choď sa prejsť - možno zistíš, že začalo snežiť, alebo pozeraj na hviezdy a možno nechtiac vrazíš do sympatickej slečny...nikdy nevieš... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ronja ........... tak to máš pravdu. Niet nad príjemnú zimnú prechádzku, keď ešte napadne sneh bude to ďalšie plus. Inak v poslednej dobe TV skoro vôbec nesledujem, akurát šport je dobrý. Ale cez Vianoce sa ponorím do taja rozprávok .................. dúfam že budú dávať plnú kopu Slovenských ............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 7 mesiacmi...

z tohto vsetkeho co teraz bezi si pozriem dobrovolne jedine Mafstory. panelak ma nudi, ordinacia to neviem,som nevidela ani jednu cast, profesionalove onee len ked som chora a uz pozeram hocico.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

nemôžem povedať, že Profesionálov pravidelne sledujem, ale keď na to natrafím, neprepínam, celkom sa pobavím. Janko Kroner je úchvatný Miňo Demovič (či ako sa tá postavička volá). Aj Skajka je na zožratie!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Kam bu ste zaradili reláciu Rodinné záležitosti? Je to niečo ako seriál že je to normálne hrané ale má to prvky reality show či dokumentu... Takýto projekt majú Markíza aj JOJ-ka. Jediná vec čo sa mi z tborby týchto televízií páči. A ešte súdna sieň ale to je už relácia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práveže neviem definovať či relácia alebo seriál, lebo má to časti, je to hrané ako film, ale nie je to tak úplne film a vyrábajú si to televízie sami. Jedni sa volá rodinné prípady, deuhé rodinné záležitosti a JOJ/Markíza a je aj tretie na RTVS skutočné príbehy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

súhlas, začnime od základu :D

tak jo ... aby sme zostali pri téme, nie, nepozerám seriály slovenskej ani českej produkcie na slovenských tv ... o mnohých viem z počutia, o niektorých z reklám, o niektorých náhodou pri prepínaní tv ... toť približne vsjo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Zo slovenských jednoznačne Mafstory, dlhé roky som tento seriál ignoroval, pozerávam to podľa možností asi od marca/apríla tohto roku, keď opakovali asi piatu sériu, neviem naisto, oni to všelijako divne vysielali. Videl som aj jednu časť, keď tam ešte hral Rudy, ale ten mi pripadal taký nemastný, neslaný, Alino je jednoznačne zábavnejší. Dobrá postava je aj večne ožratý Béla. Na webe má Joj všetky epizódy, keď bude čas, tak si ich pozriem. Sesterský seriál Profesionáli ma už tak neberie a ostatné seriály už vôbec.


Práveže neviem definovať či relácia alebo seriál, lebo má to časti, je to hrané ako film, ale nie je to tak úplne film a vyrábajú si to televízie sami. Jedni sa volá rodinné prípady, deuhé rodinné záležitosti a JOJ/Markíza a je aj tretie na RTVS skutočné príbehy.

 

Je to niečo ako Súdna sieň, teda rekonštrukcia prípadov spracovaná do nejakého "príbehu". Herecké výkony strašné, ale ak sa cez to prenesiem, tak sa to dá. Nie je to však klasický seriál, je tam niečo aj z relácie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov