Skočiť na obsah

Temná strana Kosova


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 rokmi...

Som to hladal aj v slovenskych "mienkotvornych" mediach, ale som to nikde nenasiel....naco aj, ved dolezitejsie je domaca "konspiracna" agenda... :(

 

http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/212871-v-mitrovici-rozstrileli-celneho-politika-kosovskych-srbu/

 

....mne to sa javi, ako nova Syria, destinacne prestahovana do Europy.....ako to vidite tu vy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to traskavé územie, tam za blahej Juhoslávie a za Tita bol len zdanlivý pokoj, po jeho smrti to chvíľu vydržalo, ako predpovedal nejeden politológ už za jeho života,

ale pokoj tam nikdy nebude.
ktokoľvek, či albánci, či srbskí kriminálnici, v konečnom dôsledku je to jedno... a Ivanovič mal na hlave masla tiež hodne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako si hladal, ked je to vsade? ze ty okrem konspiracnych webov nic necitas?

 

:)  .....ja citam vsetko a potom si spravim na vsetko vlastny usudok.....na rozdiel od teba, co citanim clankov potvrdenych "faktom" si utvrdzujes soju neomylnost v usudku.

 

Na vysvetlenie....robim to preto, lebo vdaka opozicii a Kiskovi uz neverim nikomu a nicomu...nejako tak som to citil a robil aj za komunistov, pretoze aj vtedy sa vsetko pisalo iba zalozene na "faktoch" ....na teba moze byt  ideologovia neomarxistov prevelice pysny :(

 

 

je to traskavé územie, tam za blahej Juhoslávie a za Tita bol len zdanlivý pokoj, po jeho smrti to chvíľu vydržalo, ako predpovedal nejeden politológ už za jeho života,

ale pokoj tam nikdy nebude.

ktokoľvek, či albánci, či srbskí kriminálnici, v konečnom dôsledku je to jedno... a Ivanovič mal na hlave masla tiež hodne.

 

ak to aj bola nejaka mafisticka poprava, tak sa to zneuzije na "spravodlivy" hnev a odplatu :(  media sa teraz predvedu, ako "mienkotvorne" monstra........20 storocie zacalo Sarajevom a 21 storocie moze zacat Mitrovicou.....USA sa uzavreli, EU je slaba, Rusko bude asi rozdavat karty.....alebo tymto aktom sa ozaj vratime do jaskyn a klimatologovia nebudu mat temu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov