Skočiť na obsah

Slávik - slovenská anketa


lopata555

Odporúčané príspevky

No Slavik je stale dokola-dokola o tom istom ... takze to je jedno. Schvalne ci bude Gombitova a Raz opat v TOP3 :lol:

 

Ale nebolo by odveci keby tych Slavikov vyhravali aj spevaci, spevacky a kapely ktore este aktivne tvoria.

 

 

A tak moje hlasy:

 

Spevak - Martin Konrad

Spevacka - Dominika Mirgova

Kapela - Zona A

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

vôbec takúto súťaž (alebo čo to je) nesledujem, ale zaujala ma aljakova nominácia.

 

ak by vyhrala Zóna A, mohli by chalani pred publikom udrieť svoju pecku "Všetko je na pípíp, všetko je na ko-pípípííííp". to by dalo "súťaži" punc pravdivosti. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 rokmi...

pozerám, že na Slávikov pekne zvysoka kašleme, tak všeobecne a v plnej zhode :)

ale tie roky mi utiekli, a utiekli aj životne dôležité znalosti, kto je kto ! / irónia /

 

úplne náhodou mi práve zrak padol pri prezeraní tituliek na takéto čosi : Slávik 2012 vyhrali: Desmod, Tina a Cmorik -

 

a som v koncoch ...

meno Desmod a Kuly a Elán som už počula, ale prosím pekne, ... áno, dokonale sa hanbím, ale kto sú všetci tí ľudia tam v tom článku menovaní a do rebríčkov stavaní ?! :neviem: :niee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, o nic si neprisla

ja som prenos zo Slavikov zavrel asi po 10 min. a zda sa, ze som dobre urobil...

a nevadili mi ani tak velmi radoby vtipni "moderatori", ale taky upadok hudobnej kultury, aky tu mame za posledne roky, to je hrozne

pritom si uvedomujem, ze aj Desmod, aj Cmorik,aj Tina, aj dalsi su dostatocne remeselne zdatni a dokonca nadani hudobnici, ale kam ich strhol prud, to je grc :(

to fakt uz skorej znesiem Gotta...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked si chcem pustit dvd, musim zapnut tv a ked zapinam tv, najprv ma hodi dvbt modu kde je okrem ineho aj jojka no a zhodou okolnosti akurat vyhlasovali najhranejsieho interpreta radia expres, vobec som ho nepoznal, ani obraz ani zvuk. Uvedomil som si, ze som mimo a vlastne som rad, ze som mimo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov