Jump to content

Slávik - slovenská anketa

lopata555

Recommended Posts

No kto by mal vyhrať??? Alebo kto je váš obľúbenec??? U mňa je to takto.

Spevák - Pavol Habera

Speváčka - Zuzana Smatanová

Skupina - Elán

budem hnusná a patrične sa hanbím, ale ako každý rok všetky súťaže, aj toto mi je úplne jedno :) :lol:

takže oné ... už padám z tejto témy, mňa si nevšímajte :)

V podstate aj mne je to jedno, ale kebyže si mám vybrať tak by to boli títo:

spevák - Peter Cmorík

speváčka - Katka Knechtová

skupina - Desmod

No Slavik je stale dokola-dokola o tom istom ... takze to je jedno. Schvalne ci bude Gombitova a Raz opat v TOP3 :lol:

Ale nebolo by odveci keby tych Slavikov vyhravali aj spevaci, spevacky a kapely ktore este aktivne tvoria.

A tak moje hlasy:

Spevak - Martin Konrad

Spevacka - Dominika Mirgova

Kapela - Zona A

• 3 weeks later...

nilenže anketa je o ničom, ale asi aj téma :lol:

aljak

Koňýk, Leďo a spol.,

by sa isto potešili "spevákom", ku kt. si ich zaradil :) :););)

vôbec takúto súťaž (alebo čo to je) nesledujem, ale zaujala ma aljakova nominácia.

ak by vyhrala Zóna A, mohli by chalani pred publikom udrieť svoju pecku "Všetko je na pípíp, všetko je na ko-pípípííííp". to by dalo "súťaži" punc pravdivosti. :lol:

• 3 months later...
  • 3 years later...

pozerám, že na Slávikov pekne zvysoka kašleme, tak všeobecne a v plnej zhode :)

ale tie roky mi utiekli, a utiekli aj životne dôležité znalosti, kto je kto ! / irónia /

úplne náhodou mi práve zrak padol pri prezeraní tituliek na takéto čosi : Slávik 2012 vyhrali: Desmod, Tina a Cmorik -

a som v koncoch ...

meno Desmod a Kuly a Elán som už počula, ale prosím pekne, ... áno, dokonale sa hanbím, ale kto sú všetci tí ľudia tam v tom článku menovaní a do rebríčkov stavaní ?! :neviem: :niee:

game, o nic si neprisla

ja som prenos zo Slavikov zavrel asi po 10 min. a zda sa, ze som dobre urobil...

a nevadili mi ani tak velmi radoby vtipni "moderatori", ale taky upadok hudobnej kultury, aky tu mame za posledne roky, to je hrozne

pritom si uvedomujem, ze aj Desmod, aj Cmorik,aj Tina, aj dalsi su dostatocne remeselne zdatni a dokonca nadani hudobnici, ale kam ich strhol prud, to je grc :(

to fakt uz skorej znesiem Gotta...

• Upvote 1

Ked si chcem pustit dvd, musim zapnut tv a ked zapinam tv, najprv ma hodi dvbt modu kde je okrem ineho aj jojka no a zhodou okolnosti akurat vyhlasovali najhranejsieho interpreta radia expres, vobec som ho nepoznal, ani obraz ani zvuk. Uvedomil som si, ze som mimo a vlastne som rad, ze som mimo.