Skočiť na obsah

Obľúbený brak


wysky

Odporúčané príspevky

asi by bolo dobre ujasniť si, čo je pre koho brak, či gýč, paródia, béčkový film a všeličo iné

tu ide o brak, pre nás brak, ktorý si opakovane radi pozrieme
... čiže niečo, kvôli čomu sami sebou pohŕdame, ale pekne si to pozrieme a kráľovsky sa pri tom bavíme

                                                                                                                                                                            game

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Čo pokladáte za filmový brak? A aký je váš obľúbený bračík?

No... Takých gýčových brakových obľúbených filmov mám viac... Napríklad "Deň nezávislosti" (to oduševnenie, ako tým votrelcom idú nakopať pr**l)" a "Mars útočí".

Zaradil by som sem aj všetkých Terminátorov, najmä posledného, keď krásna terminátorka otĺkla Schwarzenegra visiaceho na žeriave o každú budovu... :lol:

Tak téma OBĽÚBENÝ BRAK...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj obľúbený brak neviem konkrétne ale najviac sa mi páči keď každý mimozemšťan ovlada Anglicky, alebo ked sa hrá dajaký zapas gól, či rozhodujúci kôš padne sekundu pred koncom, či vo vesternoch ked sa minu náboje tak zahodí zbraň ako keby to boli jednorázovky, alebo keď sa dakto vie uhýbať guľkám no proste fantasmagoria

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ukradol si mi Deň nezávislosti ... dávajú ho stále, videla som ho asi trikrát, a zbožňujem, keď si v ufo tí dvaja povedia "hups" ... aj s tým ohňostrojom na konci ...

jaj, a s tým, ako celý svet čakal, ako to vyriešia američania ... to sa mi moooc páči :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s filmom mars utoci nemas pravdu a ak ho beries ako brak tak si nepochopil o co slo. tvorcov zamer bol vzdat hold starym sci-fi "B" filmom ktore sa svojou Beckostou stali kvazi kultovkami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moze byt, akurat vyzera to ako parodia.... Aj ked uz je nejaky ten piatok, co som ten film videl.

 

s filmom mars utoci nemas pravdu a ak ho beries ako brak tak si nepochopil o co slo. tvorcov zamer bol vzdat hold starym sci-fi "B" filmom ktore sa svojou Beckostou stali kvazi kultovkami.

No, jednu poznamocku. Moze to byt hold komu a comukolvek. Ale film posobi ako pekna a mila gycovinka... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jakubiskova bathoricka. nebudem vysvetlovat preco, nestojim o flame. niekomu sa paci niekomu nie.

 

Ved... :lol:... tak potom je to vporiadku.

neee, ja to uplne beriem ked sa ti to nepacilo. kolko ludi tolko chuti. praveze ja mam tie stare Becka strasne rad tak preto som si to asi tak vychutnal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sisel, Aika, teraz som mimo : tie Wanted a romantické filmy neznášate, či si radi pozriete ? podľa toho, ako tu čítam kdekade Aikaterine, ružové filmy asi neznáša ... ale toto je téma o braku, ktorý pozeráme

 

 

 

asi by bolo dobre ujasniť si, čo je pre koho brak, či gýč, paródia, béčkový film a všeličo iné

 

a pokiaľ som pochopila, ide o brak, pre nás brak, ktorý si opakovane radi pozrieme

... čiže niečo, kvôli čomu sami sebou pohŕdame, ale pekne si to pozrieme a kráľovsky sa pri tom bavíme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V teme som myslel na filmy, ktore sice nemaju velku umelecku hodnotu, ale aj napriek tomu si ich radi pozrieme. kvoli odreagovaniu a podobne. Filmy, pri ktorych sa nemusi velmi premyslat a da sa pobavit.

 

Medzi moje oblubne braciky patri aj "Nepriatel statu"... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa sama za seba hanbím za sledovanie takých tých klasických stredoškolských romantických komédií, ktoré na jednej strane neznášam, ale je zopár kúskov, ktoré mám rada a nedám na ne dopustiť, ako napr. 10 things about you s perfektnou Juliou Stiles, ten film žerem, videla som ho asi 20 krát :)

a ešte Veľmi nebezpečné známosti s Ryanom Philipom a jeho ex Reese Whiterspoon :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lake house

Toto je najhoršia remakeova zlatanina, aku som kedy videl. Ani mi to nespominaj! Keď to počujem, ježia sa mi chlpy na tele - a že ich mam dosť...

 

romantické filmy sú pre mňa brak a gýč

S tymto nemôžem suhlasiť. Romantika sa da natočiť aj bez gyču. Teda ta neholywoodska.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov