Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

ano zaujima ma islam a krajiny s nim spojene..ale islamofil? to este azda nie

 

priznam sa nepochopim..vies keby tam izrael nebol, verim ze by tam bol klud..oni sa boja? ale preco preboha? sami si za to mozu ako sa chovaju k ostatnym..mozu si otvarat hubu len vdaka podpore USA..preto su velky frajeri..

jeden povie ze ich vymazu z mapy..druhy povie ze moznost utoku je stale pravdepodobnejsia..je to o tom istom...

ale preco sa pouziva dvojaky meter na izrael o ostane staty? lebo si stale svet spytuje svedomie..ale dokedy este? ano to co sa stalo bolo hrozne a nijak to nechcem znevazovat...ale vyvoleni robia to iste, len pred zrakmi sveta...nacisti to schovavali..a tito to robia bez hanby

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napada ma jedine slovicko AntiSionizmus - ak ma nim nazves, vobec sa neurazim :lol:

to by mohlo byt ono :) ok, tak obaja s Tomom ste antisionisti jak bic :)

 

priznam sa nepochopim..vies keby tam izrael nebol, verim ze by tam bol klud..oni sa boja? ale preco preboha? sami si za to mozu ako sa chovaju k ostatnym..mozu si otvarat hubu len vdaka podpore USA..preto su velky frajeri..

ano, suhlasim, su spojencami s USA .. inak by ten statik v zemi, odkial pochadzaju, v obkoleseni arabskymi narodmi moc dlho nevydrzal.

 

jeden povie ze ich vymazu z mapy..druhy povie ze moznost utoku je stale pravdepodobnejsia..je to o tom istom...

znova ... akcia - reakcia. ak mas v zalohe nejaky clanocek, kde Izrael hovoril ako PRVY o moznosti vojenskej agresie v style vymazanie nejakeho statu z mapy sveta, sem s nim.

 

ale preco sa pouziva dvojaky meter na izrael o ostane staty? lebo si stale svet spytuje svedomie..ale dokedy este? ano to co sa stalo bolo hrozne a nijak to nechcem znevazovat...ale vyvoleni robia to iste, len pred zrakmi sveta...nacisti to schovavali..a tito to robia bez hanby

mozes to nejak specifikovat? prepac, nejak som nepochopil, na co v tejto casti narazas ..
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano nevydrzal..ona tam vlastne ani nemusel byt..a bol by pokoj

 

nie clanocky a vyhlasenia vyvolenych si neodkladam..urcite to bol Iran prvy kto to povedal..a necudujem sa tomu

 

to vazne treba povedat nieco viac? nacisti vrazdili zidov..zidia vrazdia Palestincanov..su horsi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano nevydrzal..ona tam vlastne ani nemusel byt..a bol by pokoj

a kde by mal byt? neviem si predstavit takyto narodnostny stat na inom mieste, ako tam, kde ich predkovia zili tisice rokov a kde mala ich civilizacia kolisku. sak kludne navrhni :lol:

 

nie clanocky a vyhlasenia vyvolenych si neodkladam..urcite to bol Iran prvy kto to povedal..a necudujem sa tomu

neviem, ci suhlasis s Ahmadinedzadom, ze "Izrael treba zrusit z mapy sveta". Radsej to tak neberiem a dufam, ze vyuzijes priestor na korekciu.

 

to vazne treba povedat nieco viac? nacisti vrazdili zidov..zidia vrazdia Palestincanov..su horsi?

idem si trosku precitat o tomto konflikte, aby som bol v obraze .. potom odpoviem
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nacisti vrazdili zidov..zidia vrazdia Palestincanov..su horsi?

1)Zavadzas

2)Porovnavas nieco diametralne odlisne.

 

Palestincania sami niesu schopni nieco so svojim statom urobit. Staci sa pozriet na ich vnutropoliticku situaciu, kde sa Hamas a Fatah mladia navzajom.

Ked niekto zabija palestincanov ako narod, tak su to v prvom rade oni sami. Svojimi vojnickami o tom kto bude pri moci. 

Zvalovat vsetko na plecia izraelu je neskutocne jednoduche a tendencne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no co viem tak vyvoleni uvazovali aj o Ugande :lol: ale to by si zase odskakali len Ugandcania...ukradli by zem im..mohol sa im kupit nejaky ostrov, ked uz vsetci chceli byt taki humanisti, neobyvany ostrov..kde si mohli pokojne nazivat a mali byt pokoj.a aj vsetci ostatni...

sakra a co je stale dookola to ze oni tam zili tisice rokov dozadu? tak keby sme sa ohanali stale tymto..tak tento svet by vyzeral uplne inak..ved vsade zili uplne iny ludia...ine kmene, ziaden nieje podobny tomu dnesnemu..

 

podme do krajnosti..tak potom ani slovaci nemaju pravo zit tam kde ziju..ved predsa pred nimi tu zili iny ludia..keby sa teraz tito ludia vratili a povedali by si ze si beru co bolo kedysi ich...zbalil by si sa, potriasol rukou, podakoval a s batoztekom by si sa presunul zase o kusok dalej???

 

som nazoru ze keby tam izrael nebol..na svete by bolo pokojnejsie...nevidim miesto kde by som mal vyuzit korekciu :)

 

1)Zavadzas

2)Porovnavas nieco diametralne odlisne.

 

co v tomto vyroku nieje pravdive "nacisti vradzili zidov, zidia vrazdia Palestincanov" ?? pocuvam...

ano viem..o tomto som hovoril..pouziva sa dvojaky meter....vyvoleni mozu..ostatni si nemozu otvorit ani hubu..ano je mi jasne ze to porovnavam diametralne odlisne :);)

a cudujes sa tomu kde je Palestina? ja nie...jasne ze nic so svojim "statom" spravit nevedia, ked im tam niekto prisiel a rozdrbal im ho...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1)Ked uz ides analogiu s nacistami, tak to niesu Zidovske deti, ktorym su do hlavy vstepovane myslienky o tom, ze moslim je najvacsi nepriatel.

Je to presne naopak, v silne islamskych krajinach su deti vychovavane s tym, ze Zid a USA je najvacsi nepriatel.

 

"nacisti vradzili zidov, zidia vrazdia Palestincanov"

Ide o tak absurdnu abstrakciu, ze je to az trapne.

Rovnako mozem povedat ze Briti vrazdili Nemcov. Americania vrazdili japoncov...

 

Nacisti vyhladzovali Zidov, rovnako ako romov. Palestincanov nikto nevyhladzuje, nikto ich nespaluje... To len sami palestincania maju problem sa zmierit s tym ze vznikol izrael. Niesu schopni nicoho okrem odpalovania sa v autobusoch. Vodcovia skupin ako Hamas a Fatah sa nabaluju na ich sprostoti, vdaka podpore z krajin ako je Iran. Ak si myslis ze vodcom tychto skupin ide o nejaku slobodnu Palestinu, tak ta sklamem. Su to 'zbrojarky' islamskeho sveta, ktore profituju na tomto konflikte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano moj...libanonsky konflikt 2006..ahaa to neboli zidovske deti, ktore pisali odkazy svojim moslimskym kamaratom do Libanonu, vsak? som rad ze som sa mylil..ze vyvolene deti su zlate, mierumilovne..ooh what a wonderfull world...

 

hmm cim to bude ze (ak) su deti vychovane s tym ze su zidia a Amercania zli? hmm co to mohlo sposobit? zeby prave to ze prisli a zobrali im tu krajinu a arabsky svet to berie nieco nehorazne, ked uz to maju vsetci na svete na haku...nie nie tym to urcite nemoze byt...

 

ano je to absurdne a je to trapne...o to prave ide..je trapne ohanat sa zabijanim jednych aj druhych..len stale to je ze jedni MOZU..to je ten najvacsi rozdiel..Briti vrazdili Nemcov..Nemci..Francuzov..atd..ano a je to odsudeniahodne...ked niekto vrazdi "iba" Palestincanov..tak sa zavru ocka..a co?

 

nikto PAL nevyhladzuje? nikto ich nepali? a ked im tam dopadne bomba a spali ich...aaaa to bola mierumilovna bomba..ved na nu este deti kreslil kvetinky :lol::) stale je to o zabijani..

 

odpalovanie sa v autobusoch...jo jo..dobre..mlady clovek zije od mladosti v palestinskom uteceneckom tabore..vidi kazdodenne bolest okolo seba..vrytu do tvari rodicov, ktorich vyvoleni ludia vyhnali, zobrali im domy, sem tam niekoho zabili aby zistili ci im este funguje dodane zbrane..mlady clovek je zrazu plny nenavisti..a co moze robit? ako ma bojovat proti tomu ze je jeho matka kazdodenne ponizovana na zasranych checkpointoch ked si chce len zajt do nemocnice? chce nieco spravit..no len zial nie kazdemu dodava USA zbrane..tak sa rozhodne bojovat ako moze..odpali sa a a zabije tych o ktorych je presvedceny ze za to mozu...ci myslis ze sa odpaluju len tak pre srandu lebo uz je v uteceneckych taboroch nuda?

vyvoleni zabije Palestincana..je to vrazda...Palestincan zabije vyvoleneho je to akt teroru, fundamentalizmus a podobne kecy..a nieje to vlastne o tom istom? niee nieje a nikdy nebude..o tom to vlastne je

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moj zlaty, libanonsky konflikt bola odpoved na unesenie 2 prislusnikov Izraelske armady, co je jasny akt agresie. Izreal si v postaveni v akom je nemoze dovolit zavahat.

 

zeby prave to ze prisli a zobrali im tu krajinu a arabsky svet to berie nieco nehorazne,

Arabsky, alebo silne muslimsky?

Chod sa pozriet do Saudskej Arabie, alebo do Kuvajtu.. co si tam myslia o USA.

BTW to nebolo USA, ale OSN :lol:

 

nikto PAL nevyhladzuje? nikto ich nepali?

Toto si ozaj dovoli tvrdit len clovek co o tom nic nevie. Nie, Izrael nevyhladzuje. Vedenie vojny zo strany Izraela je skutocne chirugicke. A musim ta sklamat, nepouziva ani bomby... nepouziva dokonca ani delostrelectvo. To ze palestincania pouzivaju civilov ako rukojemnikov je na ich pleciach. Ked si palestincania postavia odpalovac rakiet na obytnom dome a zacnu nim ostrelovat civilne ciele Izraelu, tak nemozu cakat nic ine, nez odvetu zo strany Izreala. Rozdiel je ten, ze namiesto odvetneho delostreleckeho utoku, ktory by vymazal stvrt z mapy, tam radsej poslu mixer s riadenymi strelami.

 

Keby Izrael chcel, tak cisto konvecnymi zbranami vymaze pasmo gazy z mapy sveta :) Potom by sme mohli hovorit o genocide.

 

.len stale to je ze jedni MOZU..

Na takuto uroven spadas ty, moj zlaty. Ty si ten co vidi ten konflikt cierno-bielo. Ze Izrael je ten zly a Palestincania su ti utlacovani.

 

Tie zvasty o chudacikoch v uteceneskych taboroch si nechaj. Niekto toho cloveka pripravi na to, ze sa ma odpalit, niekto ho vycvici, niekto ho vyzbroji. Preco tito ludia, co ich vyzbroja, ich radsej nevyskolia za nieco normalne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moj zlaty z nas dvoch niesom jediny co to vidi ciernobielo...pri citani ma dva krat naplo..takze sa uz na to asi budem musiet vysrat..niekto unesie dvoch vojakov tak rozputame vojnu..jeej zidovska "logika" :lol: ak niesu Palestincania utlacovani tak potom uz neviem..naozaj sa tomu nerozumiem a budem musiet odist so sklonenou hlavou...konecne sa mi otvorili oci..tak predsa su zidia ti dobri..dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekto unesie dvoch vojakov tak rozputame vojnu..jeej zidovska "logika"

Toto je logika kazdeho suverenneho statu. Pokial mi skupina ludi, priamo podporovana vedenim krajiny, unesie dvoch prislusnikov mojich ozbrojenych zloziek, tak to nemozem chapat inak ako akt agresie. A vzhladom na napatu situaciu aka tam je, sa nedalo cakat nic ine.

 

Co by sa dialo, keby to Izrael nechal tak? Co by chceli za prepustenie vojakov? Kolko vojakov by uniesli nabuduce?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

coby sa dialo dalej? sam vies ze sa na to odpovedat neda...ale ak bazis po odpovedi tak jednu skusim :lol: po tyzdnoch, mesiacoch vyjednavani by im ich Hizballah vratil :) staci?

za prepustenie vojakov sa mi zda ze ziadali prepustenie zase nejakych svojich...takto radsej dotiahli svoju genialnu armadu a podme bombardovat juzny Lebanon a Beirut...s obrovskymi stratami na civilistoch..hlavne sme im to vyvoleni ukazali

 

nacrtnime si dalsiu fikciu..na SK sa najde skupinka debilov, ktori unesu dvoch madarskych vojakov..Madari pridu a zacnu bombardovat BA..vsetko bude okay, vsak?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za prepustenie vojakov sa mi zda ze ziadali prepustenie zase nejakych svojich..

Akych svojich?

Vsak izrael predsa vedie systematicku genocidu... to sa im vtedy pokazili pece, ze museli brat vaznov? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

neviem o co zase vyvolenym ide...pred nedavnom si simulovali utok na Iran..to akoze si vazne v tych svojich chorych hlavach myslia ze zautocia na Iran?

pred necelymi 70rokmi im rozsudky smrti podpisovali fasisti..teraz si chcu sami na sebe skusit ake to je?? tymto utokom by si ho podpisali...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)

Standradne cvicenie, ktore simuluje nejaku situaciu, proste pripraveny na tuto alternativu, nic zvlastne, nic co by naznacovalo umysel Izreala na niekoho zautocit. Dufam ze Iranske testy balistickych rakiet ta nechavaju rovnako rozruseneho.

tymto utokom by si ho podpisali...

Dovol, aby som sa zasmial. :lol: Izrael sa uz raz spojenym Arabaskym armadam ubranil, a rozdiel medzi Izraelskou a Iranskou technikou je momentalne priepastny, kedze Izraelska armada je jedna z najmodernejsich na svete.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dovol, aby som sa zasmial

smej sa kolko chces...staci sa pozriet na mapu sveta..kde su vyvoleni a ako to vyzera okolo nich...tym by uz nepomohli ani Americania...vyvoleni by rozputali taku reakciu, ze džihád je na svete..a v dufam, ze ich v tom ich hovne potom vsetci nechaju..ked tak strasne chcu napadnut Iran

aj americania maju najmodernejsiu armadu..a stale sa trapia v Iraku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..kde su vyvoleni a ako to vyzera okolo nich...

Len na osviezenie http://en.wikipedia.org/wiki/Six-Day_War

http://en.wikipedia.org/wiki/1973_Arab-Israeli_War

Vojnu s Izraelom si Araby vyskusali...

 

a v dufam, ze ich v tom ich hovne potom vsetci nechaju..ked tak strasne chcu napadnut Iran

Ked hovoris uz B, preco nepovies dovod, teda A. A to vyroky Iranskej hlavy statu o vymazani Izraela z mapy sveta. Je jasne ze v pripade takychto vyrokov sa musi suverena krajina pripravovat na kazdu situaciu... nie je na tom nic zvlastne.

 

Izrael bez vonkajsej provokacie nezautoci na Iran, to mi mozes verit. Nic by z toho nemal.

 

.a v dufam, ze ich v tom ich hovne potom vsetci nechaju

Ver tomu ze nenechaju.

 

aj americania maju najmodernejsiu armadu..a stale sa trapia v Iraku

Americania bojuju na cudzom, v nepriatelskom uzemi.

 

Izrael by sa branil doma, takze porovnavas neporovnatelne (Izrael si vie zabezpecit hranice). Teda ak neratas s takou alternativou, ze by sa do vzduchu vyhadzovali samotny Izraelcania.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len na osviezenie...v ani jednej tebou spomenutej vojne nebojoval Iran, ktory patri k najmocnejsej krajine blizkeho ci stredneho vychodu.. :) pri terajsom utoku na Iran by to brane ako utok na cely arabsky svet..to uz je trosku o inom

 

aj jeden slovensky curak rozpraval o tom ako pojdu na tankoch do Budapesti..nacvicovali si Madari utok na SK?? je ine kecat o vymazani vyvoleneho statu..a ine je robit nacvik napadnutia krajiny..aj ked obe maju spolocne to ze ide o provokaciu..

 

a keby bola vojna v izraeli..americania by tiez bojovali na cudzom..len s tym rozdielom ze by boli nepriatelmi obklopeny z kazdej strany ;):lol:

 

to ze si vyvoleni vedia zabezpecit hranice viem..oni si ich vedia aj vytvorit vyhnanim Palestincanov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov