Skočiť na obsah

lopata555

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...

táak, sledujte:

 

za posledný rok (myslím tým rok 2008) som nevypil ani gram destilovaného alkoholu, či liehu. :lol:

 

(áno, aj moja novoročná oslava sa obišla tentokrát bez chlastu.)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fajn, pridám sa ... ľahko to je spraviť keď človek "nepije " :lol:

za posledné tri roky som si ani raz nedala môj jediný ročný miništamperlík jim beamu, / zvyčajne na novembrových posedeniach z roboty, ale jeden rok som bola chorá, druhý rok som po šéfových extempore nebola na neho zvedavá, a posledné neboli, lebo to bolo zorganizované ináč, a pre jednu večeru sa nikomu nechcelo po robote utekať kamsi do ba ... / ani ničoho iného ... predtým to bolo aspoň raz za rok, ide to so mnou dolu vodou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm, športovci, ja chodím piť s babami hádzanárkami a vždy pijeme zarovno a dopadnem zle-nedobre zakaždým... sakra, že ja som prestala trénovať kedysi, takto nevydržím už ani celú noc pretrsať :lol: strašné niečo, koľko toho trénované telo znese ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

súhlasím s tým, čo píše wnat i bijou. mám kamaráta, bývalého spolužiaka, ktorý sa aktívne venuje atletike. vyhráva celoštátne i medzinárodné súťaže. radšej sa však s ním stretávam len občas, na návštevy chodím zásadne len počas dňa max. na 10 minút a ak je tam prítomná i jeho manželka. nikdy v živote som nevidel človeka, ktorý by dokázal nasávať takým spôsobom, ako to robí tento chalan. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

odkedy som bol pred rokmi hospitalizovany s podozrenim na epilepsiu, mam strach zo vsetkeho, co nejakym sposobom ovlplyvnuje vnimanie. tiez zo stavov, v ktorych clovek straca kontrolu nad sebou, ako su napriklad syndrom paralyzy v polospanku a priebeh samotneho zaspavania. sem patri aj tvrdy alkohol, ktory sa bojim pit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pijem, vsetko. Dobre pivo, vino aj tvrde.

 

Tohto roku bolo nenormalne vela ovocia. Ja aj ked som nic nenazbieral. Bol som jeden den oberat jablka, ale na uskladnenie. Nenormalne vysky jabloni a rebrikov(6-8 metrov). Alekvoli tomu ze rodina nazbierala a vypalila 10tky litrov palenky, som musel prispiet nejakov 100 eur na dan. A tak ma desiatky litrov tvrdeho destilatu pre seba. Ja sa kludne aj podelim. Ale musi povedat to je kvalita. Borovicku, vodku ci dzin nemozem ani citit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Minule sme mali firemnú akciu (v decembri 2008), no a keďže nálada bola výborná tak sa akosi pozabudlo čo všetko sa pilo a zodral som sa jak tela. Odvtedy tvrdý alkohol agresívne odmietam, minule som jednému kamošovi skoro vynadal keď mi nalieval už druhý štamperlík.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

To máte tak chesterovci, keď chlastáte. :lol: :) :)

 

darkman..

 

s pečeňou mám problémy aj ja. každý rok na preventívne prehliadky musím chodiť. je to sviňa. tá pečen ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 3 týždňami...

Tak vínko môže byť, biele aj červené, ale musí byť kvalitné z vinotéky, nie tie supermarketové zážitky.

 

Keď už pijem tvrdé, tak vodku. Okrem toho som však veľkým fanúšikom single malt škótskej whisky - to stačí vždy jedna na dobrú náladu, krásne hrajú chuťami, je to jednoducho alkohol s charakterom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Alkohol, hladal som temu alkohol,ale len pivo. Nie tvrdy. Vnom nieje ziaden rozdiel. Je to navyk na alkohol. Ja som alkoholik.

Este na liecenie nemusim ist. Este mi to zena toleruje, ci trpi. Mam 33. Mam krasnu zenu a deti. Kopec hodin kvoli chlastu ich zanedbavam.

 

Ja ked pridem tirezvy do roboty som mimo. Triezvy ze predchadzajucu noc som nevypil 9-12 piv. Aj po noci takej relativne - nie,.

Proste ja som triezvy do 16:00, ale uz mi to nemysli. Uz ani neviem pisat. Mysliet. Dam si pivo a mi to naskoci. Ja uz som tak v ..

 

Ci viem prestat? Uvidime. Ci chcem? Mne je dobre ale neskonci to dobre. Nie kvoli rodine ze by sa mi otocila chrbtom,ale nijak inak to nemoze dopadnut.

Moj usud je sa zmierit ,ze musim byt abstinentom. Ja pit uz neviem, zmierov. mam kamarata co skocil 20. Sem tam sa zrube. Dvakrat do roka. Cely cas pije kofolu. Mne ta kofola nechuti, ale aj z domu chcem niekedy vypadnut.

 

Mladi nepite a nefajcite, Venujte sa studiu,sportu,umeniu resp. zivotu. To vam nik nezoberie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alkohol, hladal som temu alkohol,ale len pivo. Nie tvrdy.

 

Mladi nepite a nefajcite, Venujte sa studiu,sportu,umeniu resp. zivotu. To vam nik nezoberie.

 

O "pivečku" máš tému tu -

http://forum.freespa...ema/1259-pivko/

 

... o alkohole je téma tu

http://forum.freespa...ma/100-alkohol/

 

Stačilo sa len trošku poobzerať a ahaho ... našiel by si tu toho možno ešte oveľa viac.

Škoda len, že tie slová, ktorými končíš svoj príspevok venuješ iba ostatným, že si ich "neberieš aj za svoje".

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Väčšina z nás má už toľko peňazí, že nevieme na čo tie "evri" vlastne minúť ...

... a tu je konečne jedna z možností kam tie "zbytočné" evrače "uložiť".

 

5x nejdražší vodky světa:

Stojí jako luxusní rezidence, chutnají prý božsky a jen obal mužete po dopití prodat za většinu pořizovací ceny.

 

Vodka: RUSSO – BALTIQUE

Cena: 1,3 milióna dolárov

Russo-Baltique bola jedna z prvých automobiliek, ktorá chŕlila vozy od roku 1909 až do svojho zániku na jeseň 1923. Vzkriesenie nastalo až v roku 2006 a hneď o tri roky svet ohromila vodka vo fľaši v tvare chladiča. Jednu z prvých luxusných vodiek dostáva monacký princ Albert ako dar. Prevažnú väčšinu ceny vodky "tvori" obal, ktorý je celý pokrytý zlatom.

 

Vodka: DIVA PREMIUM

Cena: 2246-607150 libier

Je to jedna z pekelne drahých vodiek, kde sa k výrobe používa len pramenitá horská voda a na skutočnej cene podieľa sám výrobný proces. Trojitá destilácia – ako prvá filtrácia cez ľad, druhá cez brezové drevené uhlie dovážané zo Škandinávie a do tretice cez piesok z drvených diamantov a drahokamov! Tie sú ostatne aj vo fľaši.

 

Vodka: RUSSO-BALTIQUE DARTZ

Cena: 740 000 dolárov

Automobilka Russo-Baltique sa v medzinárodných vodách preslávila skôr vodkou ako autami. Obal tohto skvostu je z nepriestrelného skla pokrytého zlatom z roztavených mincí, razených v rokoch 1908-1912. Na konzumentov tiež "pozerá z viečka" malý cisársky orol s diamantami.

 

Vodka: BELVEDER BEARS

Cena: 7240 dolárov

Luxusná poľská značka Belvedere sa rozhodla osloviť populárneho francúzsko-italského podnikateľa, aby jej pomohla s prípravou nevídanej vodky, ktorá by bola predovšetkým v ponuke hlavne v jeho drahých VIP kluboch v Cannes, Saint Tropez a v Paríži. Cena vodky je "uväznená" v sklenenom medveďovi, kde v jeho pozadí môžno aktivovať vstavané intímne osvetlenie.

 

Vodka: OVAL

Cena: 6922 dolárov

Možnosť ochutnať ju je na rôznych exkluzívnych miestach, medzi ktorými dominujú hlavne veľvyslanectvá a kluby pre tých najmajetnejších. Kvôli fľaši tejto vodky je v kluboch inštalované špeciálne osvetlenie ... fľaša vodky je totiž husto "posiata" kryštálkami Swarovski.

 

Zdroj: Epocha 20/2011

 

post-88-0-16687400-1317711250.jpeg

 

post-88-0-01654500-1317711258.jpg

 

.......post-88-0-69810400-1317711266.png post-88-0-50710300-1317711273.jpg

 

post-88-0-71561200-1317711286.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemám rád takéto rebríčky

to platí aj o najluxusnejších jedlách

cena len kvôli tomu, že je to ozdobené zlatými lístočkami a pod.

a nie kvôli jedlu, alkoholu, . . . samotnému

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak toto je lepšie ako tie umelé uzavreté štamperlíky pri pokladniach ... na tie som pred pár rokmi pozerala ako puk, ale toto to prebíja ... :)

podľa mňa je to balenie k táboráku a do prírody a pre divoké partie, nerozbitné a večné ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov