Skočiť na obsah

Hľadám nejaký video maker


Jovzin

Odporúčané príspevky

Ahojte dufam, ze sa axel nepohneva, ze som vytvoril novu temu ale nevedel som kde to mam postnut.

Takze prosim Vas pekne aky program by ste mi odporucili na tvorbu videa. Planujem spravit jedno mensie video z fotiek spolu s pokecom z Mongolska a dat k tomu aj nejaku pesnicku. Skusal som to v Windows movie maker ale nejako pokazil tu pesnicku ako kebu ju niekto hral na varhanoch hmm.

Necham si od vas odporucit dik

BUdem fakt vdacny ak helfnete. Lebo ja s tym nejako vela skusenosti nemam. SKusam nieco v tom movie maker ale nejako to nejde tak ako by som chcel. A ked som dal pridat audio pesnicku tak ju nejako odflaklo a pocut ju ako kedby hrala z vody a este to aj uklada do blbe formatu nejaky ze mswmm, hmm to nepozna avi kurnik.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 10
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    4

  • starsi

    2

  • Darkman

    2

  • Jovzin

    1

Top prispievatelia v tejto téme

pouzi nar. Adobe Premiere, alebo AvidXPress. Pinnacle by som neodporucal. niekto si ho velmi chvali, ale mne sa napr. nepaci, je velmi jednoduchy a taky o nicom. Najlepsi je Premiere, ale nepouziva sa pre velke strihacie vecicky...tam sa skor pouzivaju programy z rady AVID..su kvalitnejsie a trocha tazkopadne sa v nich robi.

stiahnut si ich mozes kludne cez !!warez!!y

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Je nejaká FREE alternatíva k Windows Movie Maker?

 

Hľadám soft na tvorbu videí, s týmito podmienkami:

 

  • aby bol zadarmo, raz za uherský rok spravím nejaké to video, takže na toto ja platený soft veruže nepotrebujem
  • takže ani žiadny shareware a pod.
  • aby bol rýchlejší ako Windows Movie Maker
  • aby nemrzol ako Windows Movie Maker

Možno chcem veľa, ale skúsiť treba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov