Skočiť na obsah

Najblbší dôvod k rozchodu


Sniper

Odporúčané príspevky

Určite každý z vás zažil nejaký rozchod, pamätáte si aký bol dôvod? Mám na mysli taký dôvod nad ktorým vám rozum zastal.

Ja som od jednej bývalej počul dôvod Keby si mal dlhšie vlasy.

Stalo sa to asi pred 5 rokmi a doteraz sa na tom smejem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby si mal dlhšie vlasy.

to IBA kvoli tomu??? :)

 

prednedavnom, sa chalan mojej kamosky po opätovnom vrateni sa k sebe povedal:"som z teba nervozny a nezvladol by som teraz taky vztah" :lol: ..

tak nech na rovinu povie, "vies co? som magor, ktory sa necha ovplyvnovat kamosmi...a momentalne by mi prospelo, keby mam kazdy den inu...sorry,nehnevaj sa"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no so mnou sa zatiaľ nikto nerozišiel, zatiaľ len ja s niekým, ale pred pár dňami som počula od kamaráta vetu "Hela ja ťa chcem, ale ty si ma nezaslúžiš" :) až ma heglo od smiechu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S jedným dievčaťom som sa rozlúčil ešte skôr, než som s ňou začal chodiť. Vyšli sme si na prechádzku a ona ma furt buzerovala, že nemám chodiť po jej ľavej, ale po pravej strane. No, kto by takú harpiu chcel?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol:

 

to som našťastie nezažil, ale chodil som s takou, ktorá v jednom kuse pila biele vínové striky. Objednávala ich zároveň aj mne a po týždni chodenia už mi z toho bolo na tyčku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ona ma furt buzerovala, že nemám chodiť po jej ľavej, ale po pravej strane. No, kto by takú harpiu chcel?

:) :lol: njn..

 

ale zase pozor na to. taka spolocenska konvenica naozaj existuje.

v spolocnosti dvoch ludi plati, ze ten kto je spolocensky nizsie postaveny, resp menej dolezity/ menej vyznamny/ proste nieco menej - ten ide po pravej ruke toho, ktory je vyssie postaveny / dolezitejsi / skratka nieco viac.

 

ona z tohoto vychadzala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

ale zase pozor na to. taka spolocenska konvenica naozaj existuje.

v spolocnosti dvoch ludi plati, ze ten kto je spolocensky nizsie postaveny, resp menej dolezity/ menej vyznamny/ proste nieco menej - ten ide po pravej ruke toho, ktory je vyssie postaveny / dolezitejsi / skratka nieco viac.

 

ona z tohoto vychadzala

jezisikriste to vazne, ja som zvyknuty chodit nalavo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U mna je zvykom vzdy chodit vzdy po pravej strane svojej polovicky......ale akoze nedbam na to, ze to tak musi byt...jednoducho to ide same od seba, ze takto je to proste ono....spime tak, ze ja som napravo a ona nalavo.......ked sme vonku, tak sa tak drzime za ruky (samozrejme nie vzdy som napravo......sa to strieda, ale vacsinou to takto skonci, ze som napravo) a celkovo oblubujem tu stranu a samo ma to tam taha a polovicke vyhovuje lava strana :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov