Skočiť na obsah

Najblbší dôvod k rozchodu


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Takým fajným dôvodom na rozchod je aj veta - Ja už nedokážem mať rád.... :lol:

 

No jo, ale niekedy mám naozaj pocit, že sa zo mňa stáva stroj neschopný citu. Kto by už s takým chcel byť. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 8 mesiacmi...

lol to je riadna blbost :lol:

 

pred par tyzdnami som sa presvedcil, ze aj nedorozumenie moze byt ta strasne velka blbost, ktora smeruje k rozchodu. vdakabohu sa mi to podarilo dodatocne vysvetlit tak, ako som to naozaj myslel ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to si nemyslím

v záľahe hlúpostí, keď niekto nevie, čo by vymyslel, či ako by odišiel, a podarí su mu vypotiť pekný exemplár do tejto zbierky, je dosť dôvodov, skutočných dôvodov na rozchod, ktoré vyjdú najavo až po nejakom čase, od povahových zvláštností až po alkohol kdečo ... nie každý dôvod je hlúposť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vies, nie som zrela na vztah, zrejme budem do konca zivota sama a nikto ma nebude mat rad

 

do dnesneho dna, mala po mne asi troch frajerov :) :) ;)

presne toto povedala jedna holka mne.... a nevidel som ju odvtedy co sme sa dali dokopy :lol:

chodili sme spolu formalne 3 dni, bola to moja prva taze som sa z toho spamataval 3 tyzdne, lebo som si myslel ze to bude ono.

bol taky plan ze zostaneme kamosmi, akurat ze ona spravila par veci ktore ma dost nahnevali, akoze som nechapal. mali sme vesely pokec o jej kamoske, ona to kamoske povedala, ta kamoska mi vynadala, ja som o tom povedal svojmu kamosovi, on si z nej zacal robit prdel, moja byvala si myslela ze som to ja, vynadala tiez, nechcela verit ze to si pise s mojim kamosom, ktory jej tiez pekne vynadal. nato som jej zacal cistit zaludok ja ze co si o mne mysli a tak, ze to som si ja o nej nemyslel, zacal som si z nej robit prdel ako este z nikoho a teraz sa tak trosku neznasame ;)

ale je to skoda lebo dakedy s nou bola fajna sranda a pisal som si s nou rad

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

po roku a par mesiacoch mi povie: ’’nechcem aby si sa viac trapil, je koniec.Nechcem uz radsej nikoho, ja budem sama’’. Uz su to 3 mesiace a stale som sa s tym nevyrovnal a do par dni zacala chodit s kamosom. Ten vztah nemal chybu pokym sa do neho nezacal sr*t on, ale dovod dobry a hlavne pravdivy ’’:lol:’’

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov