Skočiť na obsah

Najblbší dôvod k rozchodu


Sniper

Odporúčané príspevky

prepáč,ale za mesiac sa budem vydávať..." povedala jedna "potvora" na rozlúčku frajerovi

Tak toto by ma dorazilo poriadne......................... asi by som musel ísť k cvokárovy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ja idem vraždiť keď od baby počujem "Si pre mňa až príliš dobrý." Inak povedané: Si OK, ale neotravuj!


Toto vedia aj chalani povedat...uff, tazka veta.
...
Vyvolalo mi to Penu na perach, koneeec :lol: :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

najblbsi dovod je pre mna momentalne rozchod z rozumu .. je to smutne, ale je to tak. ona lubi mna, ja lubim ju, obaja o tom vieme, ale sme natolko rozdielne povahy, ze sa to kazi a momentalne sa ani jeden z nas neciti moc stastny .. hlavne ona nie. a i ked sme si dneska povedali, ze to este spolu skusime, je to taky pokus .. a napriek tomu ze sa nutim verit, ze to moze fungovat, v hlbke srdca mam pocit, ze sa to skor ci neskor pokazi a sice sa budeme lubit, ale obaja sa budeme citit v tom vztahu natolko zviazani a nestastni, ze to skonci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

WEIRDO

toto presne iste som musela ja riesit pri mojom poslednom vztahu

lubili sme sa, ale tym ze som zacala uvazovat rozumom, nie srdcom, zacala som nechadzat obrovske rozdiely, ktore by sme v pritomnosti vedeli obist, nevsimnut si, ale viem, ze v buducnosti by to robilo velku sarapotu

on to najprv nechapal a je pravda, ze mi daval za vinu ze je v tom iny chlap, a mozno si to mysli doteraz, ale ked sa teraz rozpravame, vieme si uvedomit ze by to nemalo zmysel, z viacerych dovodov

tym ze som zacala uvazovat ake by to bolo, tak som citila, ze cim dalej, tym viac to beriem triezvejsie, a nedokazala som sa uvolnit, vznikali len hadky, ktore som samozrejme ja kedze som bola podrazdena vyvolavala...

 

teraz sa sem tam stretneme, kedze robime v rovnakej firme, pokecame co a ako...a je to fajn, mozme aj nemiestne zavtipkovat, kedze sa vzajomne pozname a vieme ze to druha strana nepochopi zle :)

 

tento druh rozchodu je velmi bolestivy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm... keď nad tým tak uvažujem, v podstate všetky rozchody v minulosti boli z rozumu, keďže aktuálny vzťah klape vo všetkom čo má a oproti tým z minulosti je najlepší aký bol :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AXEL

 

pod pojmom rozchod z rozumu chapem ze "ano, teraz sa lubime, je to super, sedime si, ladime, vobec sa nehadame, je to dokonale...ale...napr kedze ja som vyrastala v inom prostredi a on v inom, je jasne, ze ak budeme planovat buducnost, narazime na problemy..a nie je iste ci bude mozne fungovat na zaklade kompromisov"

 

radsej to ukoncit teraz ako po rokoch spokojneho spolunazivania...az po dobu ked pridu dolezite zivotne rozhodnutia, na ktore mame odlisne nazory..

 

neviem ci to tak myslel aj WEIRDO

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

az takto do budnucnosti nie .. skor tak, ze sme spolu rok a pol a doteraz nam rozdiely neprekazali, viacmenej sme zili z lasky .. ale teraz, ked prislo to vytrezvenie, su tie rozdiely dost prekazkou (ja spolocensky, ona samotarka, ja rad vyriesim problemy, ona to nenavidi, ja extrovert, ona uplny introvert) .. mame sa stale o com rozpravat, ale kazdy z nas chce robit ine veci .. ona by bola najradsej so mnou v izbe v postielke, ja sa snazim delit svoj cas medzi nu a spolocensky zivot (ktory ona prilis nemusi). ked sme spolu furt, nie som stastny ja, ked u nej spim len 3noci v tyzdni a nie 6, co ma volnu izbu, nie je stastna ona .. je to take pomiesane. nevieme najst kompromis v tom, kolko byt spolu a kolko casu venovat samym sebe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

az takto do budnucnosti nie .. skor tak, ze sme spolu rok a pol a doteraz nam rozdiely neprekazali, viacmenej sme zili z lasky .. ale teraz, ked prislo to vytrezvenie, su tie rozdiely dost prekazkou (ja spolocensky, ona samotarka, ja rad vyriesim problemy, ona to nenavidi, ja extrovert, ona uplny introvert) .. mame sa stale o com rozpravat, ale kazdy z nas chce robit ine veci .. ona by bola najradsej so mnou v izbe v postielke, ja sa snazim delit svoj cas medzi nu a spolocensky zivot (ktory ona prilis nemusi). ked sme spolu furt, nie som stastny ja, ked u nej spim len 3noci v tyzdni a nie 6, co ma volnu izbu, nie je stastna ona .. je to take pomiesane. nevieme najst kompromis v tom, kolko byt spolu a kolko casu venovat samym sebe.

 

 

sranda, i ja som si uz cosi podobne, i s tym, ze rozchod, hoci su este z oboch stran city, uz zazila a dokonca aj nedavno...

 

neviem, ci su to najhorsie rozchody...ale v kazdom pripade su asi najdlhsie vlecuce sa podla mna

bo nemozte byt spolu, ale zaroven sa ani neviete od seba uplne odputat

este komplikovanejsie to je, ak ste v jednej partii a predtym ste boli napr. najlepsi kamarati

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

vcera som prisiel z prace, chcel som sa najest v pokoji pri seriali, ona sa kvoli tomu urazila, lebo chcela prist hned a nie az za hodinu a ja som to neriesil .. a zrazu mi dosla sprava 'musime sa porozpravat o nas' .. neviem, co ju na takej blbosti k tomuto prinutilo, ale mam pravdepodobne vymalovane ..

 

jedine, co ma na tomto moze utesit, je, ze odchadza v januari z brna na semester domov, takze sa vlastne nemusime nechtiac stretavat ani vidiet .. budem to mat jednoduchsie ako niekto kto byva s ex na jednom intraku napriklad .. ale pravdupovediac, je to strasne slaba utecha ..

 

neboli sme najlepsi kamarati, prave to je to .. raz mi povedala, ze keby spolu nechodime, asi nie sme priatelia .. po opadnuti najvacsej vasne a zamilovania, mam uvedomovaciu fazu .. a vidim to tiez .. stale sa lubime, ale sme rozdielne povahy, mame rozdielne plany a nazory, rozdielne predstavy o vztahu. je to asi o tom 'keby si ty bola spolocenskejsia, tak mozeme ist spolu do velkej partie ludi' a 'keby si ty nebol taky spolocensky, tak nemas potrebu velkej partie a si viac so mnou' a podobne .. sme nieco ako Ted a Robin z HIMYMa .. lubime sa, len sme nekompatibilni .. a teraz, ked sme na tieto rozdiely prisli, mozeme sa bud tvarit, ze nam to nevadi .. alebo mozeme vratit modry lesny roh ..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skoncilo to necakane .. zatial sa ideme tvarit, ze nam to nevadi, aj ked sme si do oci povedali, ze nam to vadi .. ale ani jeden z nas dvoch nenabral odvahu to skoncit, stale privelmi milujeme toho druheho nato, aby sme za sebou len tak zatvorili dvere a zrazu vzduchoprazdno

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu mi to pripomína jeden film. videla som ho dávno, a vtedy som ešte také filmy pozerala, ani neviem, s niekým som bola na ňom v kine.

ale ako sledujem ten váš príbeh, skutočne mi to pripomína ... bolo to také odcudzovanie, pre začiatok ani s tebou, ani bez teba, ale pomaly to končilo, iné povahy, pomalý komornejší film, a akosi to pomaly prestalo prekážať ... Odumieranie lásky.

 

to nie je príliš povzbudivé, ale tvárte sa, uvidíte

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Netvarte sa. Takymto tvarenim sa sa postupne len nahromadia vsetky problemy a pocity - a hoci teraz problem moze byt len jeden, ono sa to rozrastie ako pliaga... Kazdy problem je potrebne si vyrozpravat hned na zaciatku, ked sa este da riesit, pretoze potom sa zmeni na jednu chlpatu pazravu potvoru a jo, ved ked sa lubite... Rozdielne povahy ci nie, aspon vo vasom vztahu by ste sa mohli zhodnut.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale oni sa podivuhodne dosť rozprávajú ... a to je dobre.

vedia kde je problém, a riešia ho spolu ... a idú sa tváriť, že je to len začiatok odumierania, lebo je to jednoduchšie, ako sa nemo alebo hádajúc sa rozísť.

niekedy to nejde ... proste to nejde, aj napriek láske, napriek rozumu, nejde. toto ked dokážete doviesť jemne do konca, je civilizovanejší spôsob rozchodu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

suhlasim s game, ze ono je to take predlzovanie toho, co viete, ze jedneho dna aj tak pride, ale nechcete este teraz a este nie hned...

 

zazila som si take a dost to boli potom...pokial sa to utina este za zalubena...

aj mne sa vtedy zdalo, ze lepsie bude pockat este, kym vyhasnu city a nerozchadzat sa hned, aj ked vidim viac nez zjavnu nekompatibilitu...ale tak nejak to sem tam vyjde inak :lol:

 

otazka je, ci vas to bude robit stastnymi...ci nebudete citit nieco nezvratne medzi vami v ovzdusi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja tomu nerozumiem, nezazil som rozchadzanie, ani som nevidel ziaden film(resp. si nepamat,)ci knihu(taky zaner som necital), kde by sa rozchadzali ludia co sa lubia. Ale viem si predstavit ze sa to deje. Julia a romeo, ci velka dlhodoba vzdialenost(letne lasky).

 

Ale s Axelom suhlasim, ked je to nefunkcne, moze nieco uniknut. Ale neviem si predstavit, aby som nechal nieco co je pre mna najdolezitejsie(neviem ci je to oxymoron, umelo a laska?) a hladal nejaky substitut. Aj tak by som nijaky asi nenasiel.

 

Este nieco, s mojou zenou by sme kamarati tiez neboli, ja kamaratky nepotrebujem a ziadne som nemal. Casto krat mi povedala, ze nemame nic spolocne, niekedy som si to aj uvedomil. Ale neskor som zistil, ze mame toho spolocneho dost.

Niekedy sa treba len prisposobit. Pr. ona behavala dlhsie trate, to ju bavilo mna nie. Uz som to pisal, prinutil som ju ist na bycikel(150 km) ci som ju naucil za dva dni lyzovat(z Chopku). A ma na to, aj ja mozno najkrajsie spomienky.

 

Nerozisli sme sa a mozno sme mali aj vaznejsie dovody. Ale nemali. reagovat na mna ani nemusite(pisal som to kvoli sebe).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

takže najblbší dôvod k rozchodu? ja som zažila jeden vzťah - vlastne to bol môj prvý chalan, ktorý ma chytil za ruku (koľká romantika) a ktorý mi povedal, že ma má rád...ja som bola vtedy ešte veľmi nesmelá a neskúsená, a to určite zohralo svoju úlohu, obaja sme boli ešte skoro deti...no a viete, čo mi ten človek povedal? vraj sa musíme rozísť, lebo jeho brat mu zakázal so mnou chodiť. Skoro ma ohlo, to aj ja vtedy taká plachá a nesmelá som mu povedala, že veru mne by segra mohla vravieť, čo by len chcela, urobila by som si po svojom. Najsamlepšie bolo, že s tým jeho bratom sme sa v živote nevideli. Vraj oni sa navzájom rešpektujú. Dobré, nie? :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov