Skočiť na obsah

Nižšie hokejové súťaže na SVK sezóna 2008/2009


bobsapp

Odporúčané príspevky

Téma o nižších hokejových ligách na Slovensku

 

Pravdu povediac, o II. lige nemám ani šajn :)

Tému som založil najmä kvôli pohladu na tabulku I. ligy po 5. kole

 

1. Piešťany 5 4 1 0 0 20:6 14

2. Dolný Kubín 5 4 1 0 0 20:11 14

3. Senica 5 4 0 0 1 20:13 12

4. Spiš. Nová Ves 5 3 1 0 1 21:11 11

5. Trnava 5 2 2 0 1 25:19 10

6. Pov. Bystrica 5 3 0 1 1 18:14 10

7. Detva 5 3 0 0 2 23:20 9

8. Bardejov 5 2 1 0 2 13:12 8

9. MHK Detva 5 1 2 1 1 18:18 8

10. Topoľčany 5 2 1 0 2 13:13 8

11. Prešov 5 1 0 2 2 13:17 5

12. Trebišov 5 1 0 2 2 13:17 5

13. Ružinov BA 5 0 0 3 2 15:25 3

14. Michalovce 5 0 1 1 3 11:21 3

15. Prievidza 5 0 0 0 5 12:23 0

16. Nové Zámky 5 0 0 0 5 10:25 0

 

bodaj by to tak vydržalo až do konca :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 64
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bobsapp

    30

  • Tom182

    16

  • aljak63

    14

  • lopata555

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Super, prave som vcera rozmyslal ze pojdem tuto temu zalozit ...

 

No a snad to takto dokonca nepojde, lebo Prievidza a jej prvych 5 zapasov = 0 bodov! To je fakt strasny pohlad, asi by bolo treba konecne natrafit aj na Nove Zamky, a ak uz s nimi prehrame, tak potom treba hladat odpoved na otazku Kde sa stala chyba? ... takze dufam ze sa Prievidza zobudi!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

A za nami je uz 9.kolo ... tabulka vyzera nasledovne:

 

1. Dolný Kubín 9 6 1 1 1 34:19 21

2. Piešťany 9 6 1 0 2 29:18 20

3. Trnava 9 5 2 0 2 40:33 19

4. Senica 9 5 1 1 2 32:26 18

5. Spiš. Nová Ves 9 5 1 0 3 31:20 17

6. Topoľčany 9 5 1 0 3 24:23 17

7. Detva 9 5 0 0 4 39:34 15

8. Pov. Bystrica 9 4 1 1 3 34:30 15

9. Prešov 9 4 0 2 3 33:25 14

10. Trebišov 9 4 0 2 3 33:35 14

11. Bardejov 9 4 1 0 4 26:29 14

12. MHK Detva 9 1 3 1 4 29:38 10

13. Ružinov BA 9 1 0 4 4 32:43 7

14. Michalovce 9 1 1 1 6 19:34 6

15. Nové Zámky 9 1 1 0 7 20:36 5

16. Prievidza 9 1 0 1 7 31:43 4

___________________________________________________________

 

ah jaj, toto je strasne co predvadza Prievidza! Posledne roky pravidelne sa ocitaju takto nizko v tabulke! ked si spomeniem na tie casy ked pravidelne bojovali o extraligu ale vzdy tie rozhodujuce zapasy predali, nooo je to velka skoda ze prievidzsky hokej takto tendencne stale pada! 9 zapasov a len jedna jedina vyhra (8:5 nad Povazskou Bystricou), ale inak je to katastrofa! 43 inkasovanych golov (priemerne 4,8 golu na zapas)! No proste katastrooofa!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

necakal som ze TT bude na tom tak dobre :lol:

 

a konecne sa u nas pohli lady..dufam, ze s novym trenerom sa veci daju do pohybu a PD sa bude prehryzavat dopredu..aspon uz niesme na poslednom mieste a na konte su dve vyhry..co je vsak z 12zapasov naozaj mizerne...musia sa zobudit..a verim ze to pride :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak vcera si PD pripisala dalsie vitazstvo, tentokrat dokazali vyhrat po predlzeni nad Senicou 3:2, kedy v 62.min rozhodol Dusicka :) ruzinov prehral v TT a aj NZ prehrali s Piestanmi..takze nam chybaju dva body na ruzinov a pojdeme pred nich :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre "pár" fanúšikov Prievidze ktorí sa tu nachádzajú :lol:

Hovorka novým trénerom Prievidze

No vidno ze angazovanie Hovorku do Prievidze bolo dobre rozhodnutie! Odkedy trenuje Prievidzanov on tak to s prievidzskym hokejom vyzera skvelo - na lavicke je uz 6 zapasov, z toho 4 krat vyhra a 2 prehry (aj to proti veducim Piestanom a proti Presovu). No a pred prichodom Hovorku tu bolo katastrofalnych 9 zapasov s jedinou vyhrou! Takze je to skvele ze Prievidza sa konecne odlepila zo spodu tabulky a zacala sa bodovo dotahovat smerom vpred! Len tak dalej!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prievidza dokázala vybojovať víťazstvo proti silnej Trnave po predĺžení, Hovorku asi ozaj dosť vidno.

Piešťanci podlahli na v silnej Senici na nájazdy...avšak nadalej je to prvé miesto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po 17 kolach 1.ligy je situacia v tabulke velmi zaujimava! Prve 3 kluby maju uz aj v takomto pokrocilom stave sezony rovnaky pocet bodov - Spisska nova Ves, Piestany, Trnava - vsetky 3 kluby maju zhodne 37 bodov :lol: Tato sezona je poriadne zaujimava a vobec tu neni jednoznacny favorit, takze to bude este poriadny boj.

 

Btw. neviete niekto ci sa da dostat stale este do extraligy aj z 1.ligy? Lebo vela sa vravelo o tom ze sa nebude postupovat a Extraliga bude stala - cize nikto nebude zostupovat a z 1.ligy nebude nikto postupovat. Len nejako som nepostrehol konecny verdikt, tak sa pytam ci niekto o tom nieco nevie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No Piešťany čo k vám. Asi začnem chodiť na hokej. Ale ten postup by mohol byť. Aspoň bude sranda. Takže držím palec. Zásadne hovorím palec ten druhý nechávam Trenčínu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím že je to tak že stačí mať peniaze a vyhrať ligu (prípadne kúpiť licenciu od víťaza)

no a treba mať dorast alebo juniorov v najvyžšej súťaži...neviem či ešte dačo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čítal som na szľh o postupe do extraligy

V extralige sa bude hrať play-out (či tak niejak) 9-12 po základnej časti.
Po ňom 11. tím nastúpi v baráži o extraligu s porazeným finalistom z play-off 1. ligy a 12. tím nastúpi proti víťazovi play-off 1.ligy

V poslednom kole ligy sme sa opäť dostali na čelo po víťazstve nad Ružinovom
a Prievidza ide hore, v poslednom kole dali dole lídra zo Spišskej
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prievidza - Piestany - 2:3 po najazdoch

noo zaujimavy zapas, konecne mi to tak vyslo ze som bol doma, ked PD hrala zapas..tak som sa tesil, prvych desat minut hrali piestany velmi dobre a necudoval som sa, ze su v tabulke tam kde su..potom prievidzsky kapitan Stefanech krasnym golom, ked vysiel spoza brany, polozil si na zem Kuba a strelil do poloprazdnej branky...to sme vyhravali 1:0..netrvalo vsak dlho a pred koncom tretiny bolo vyrovnane...piestany akoby vypli a naopak prievidzu to celkom nastartovali, nemozem povedat, ze hrali super..ale ked si zoberiem ze PD atakuje spodne priecky a PE naopak tie najvyssie, prislo mi to az prilis vyrovnane, tesne pred koncom druhej tretiny strelil gol Cutt a PD isla do satne s vedenim 2:1..ze tych golov nebolo viac sa mozu podakovat piestanci najma brankarovi Kubovi, niekolko krat predviedol aku ma rychlu lapacku..klobuk dolu..uz uz ked to vyzeralo, ze by PD mohla predsa len prekvapit a porazit PE, tak 4.minuty do konca spravil PD brankar s obrancom taku blbost, ze sa zrazu pred nim ocitli Romanek aj Tvrdon a ti tak velmi chceli..ze im to tam nakoniec asi po tretej dorazke padlo..skoda, mohli vyhrat, no pokazili si to takto sami...v predlzeni sa nic nestalo a na rad prisli najazdy..pricom len jediny hrac a to piestansky Rosa strelil gol a bolo rozhodnute...ale nemozem byt sklamany, ked si odnasame aspon bod a proti PE to je celkom dobre :lol:

 

 

utorok sa crta zaujimavy zapas - Trnava vs. Spisska Nova Ves :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tak vieš. Tím hrá iba tak dobre, ako mu to súper dovolí. :lol: A Prievidza ide v poslednej dobe dosť hore :)

(malá drobnosť, Piešťany sú PN a nie PE :) )

 

Sú dobré dni a slabšie dni, tento bol jeden z tých slabších zrejme.

čo nás vídavam doma, tak je to zmena oproti predchádzajúcim rokom, takže u mňa spokojnosť.

Hádam budú hrať lepšie a vyhrajú dvojzápas s Bardejovom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

diky..PE a PN si stale mylim..

keby som si mal vybrat kto ma byt na prvom mieste tak z trojice TT, SNV a PN by to boli prave Piestany :lol: no aj to ked vcera prestali hrat im na vyhru stacilo..takze ked zapnu tak to musi lietat :) a brankar Kubo..ten bol super :)

a som rad ze aj PD sa zacalo aspon trochu darit..aj ked su stale na dne tabulky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

super PD rozbila Trebisov a to hned vysledkom 5:0, najma zasluhou hattricku ktory strelil Stefanech, po gole pridali aj Racek a Cutt...zaujimave je ze ked hra PD proti dobremu superovi tak im to ide viac nez dobre, Trebisov je 4 v celej lige no aj tak som si myslel ze nad nimi PD vyhra..takto sa priblizili uz len na tri body Topolcanom, Ruzinovu a Lucencu..

 

Lucenec po skonceni ligy pride o 60bodov, kvoli nejakym blbostiam ohladom hracskych zmluv...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skvele, PD si pripisala dalsiu vyhru, tentokrat vyhrali o gol proti Ruzinovu 2:1, oba goly PD strelili hraci uz v prvej tretine :lol:

dlho dlho boli na zaciatku na uplnom konci na 16.mieste a teraz sa pomaly prebijaju dopredu, momentalne na 12.pozicii :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Prievidza uz 5 vyhier po sebe! Vcera sme vyhrali nad Prešovom 3:1 a v tabulke sme uz na skvelom 7.mieste.

Kto by to bol po tom nevydarenom vstupe do sezony povedal ze PD sa takto vysvihne vpred? Snad nam to aj vydrzi!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera sa odohralo 32.kolo..no co ma tesi PD si pripisala 6.vitazstvo za sebou, tentokrat sa im podarilo o gol porazit Senicu 3:2, je to az neuveritelne ked si spomeniem na ten hrozny zaciatok

 

z tych dalsich zaujimavych vysledkov mi neda nespomenut napriklad ze SNV rozbila Lucenec s krasnou vianocnou nadielkou v pomere 10:0 a usadila sa na prvom mieste tabulky

Ruzinov prekvapivo porazil Trnavu 3:0 a Piestany celkom pekne rozbili Nove Zamky 7:1

najnapinavejsi vsak bol zapas Trebisov - Topolcany, ktory skoncil vyhrou hosti 7:8, pricom po prvej tretine vyhraval Trebisov uz 6:3, v druhej tretine strelili TO 4 goly a vsetko sa pekne zamotalom, topolciansky Nahlik si domov odnasa 5 strelenych golov :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov