Skočiť na obsah

Brothers & Sisters


Desdemona

Odporúčané príspevky

Americký seriál BRATIA A SESTRY je príbeh viacgeneračnej rodiny Walkerovcov z Californie a najmä piatich súrodencov.

Veľkou skúškou ich vzájomných vzťahov je nečakaná smrť otca, ktorá odhalí množstvo nepríjemných tajomstiev.

Po dramatickej smrti Williama Walkera čaká na súrodencov hneď ďaľší šok: muž, ktorého považovali za vzorného otca a bohatého podnikateľa, priviedol rodinnú firmu na pokraj bankrotu a navyše mal aj tajnú milenku!

Seriál o tom, ako sa piati súrodenci pokúšajú zachrániť rodinný podnik a či si pritom navzájom pomáhajú, alebo proti sebe začnú intrigovať, mal v USA, kde sa už chystá vysielať aj tretia séria, obrovský úspech.

U nás môžete tento seriál (konkrétne už druhú sériu) pozerávať každú stredu na STV1.

 

V hlavných úlohách uvidíte týchto hercov:

Dave Annable (Little black book)

Sally Field (Forrest Gump, Otec v sukni, Bez dcéry neodídem)

Calista Flockhart (Ally McBeal)

Balthazar Getty (Alias, Charmed)

Rachel Griffiths (Six feets under, Let's dance)

Rob Lowe (Dr.Vegas, Západné krídlo)

Matthew Rhys (Elizabeth, The lost world)

Ron Rifkin (Alias)

Emily VanCamp (Everwood)

Patricia Wettig (Alias, Prison Break)

 

Čo na tento seriál hovoríte? Pozerávate ho? A čo hovoríte na obsadenie?

Tak ja som na ňom úplne závislá, zatiaľ som nevynechala ani jednu časť :lol: Je podľa mňa naozaj super a už sa teším na druhú sériu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Odpovedí 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Desdemona

    2

  • lopata555

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Čo na tento seriál hovoríte? Pozerávate ho?

No tento seriál som pravdu povediac este nikdy v živote nevidel takže neviem ................. ale teda dakedy si ho budem musieť pozrieť i ked neviem či ešte ide na TV ale predsa existuje Internet ............. ale moc seriáli nechcem pozerať lebo potom musím pozerať každú časť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V televízií už nechodí... po druhej sérii, tú tretiu už nedali, lebo tá teraz beží v USA, ale ja pravidelne ťahám a oplatí sa :)

 

ale moc seriáli nechcem pozerať lebo potom musím pozerať každú časť

No tak toto poznám :) Začneš a potom sa jednoducho od toho nemôžeš odlepiť :lol:

Koľkokrát sa to mne stalo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov