Skočiť na obsah

Kontá vo Windows


Sniper

Odporúčané príspevky

Keďže mám doma zopár analfabetov a po mojom príchode nájdem v PC veľa bordelu rozhodol som sa, že si vytvorím svoje súkromné konto a analfabetom vytvorím jednotné konto aby nič nemohli pokaziť a pre ktoré potrebujem aby si mohli spustiť nejaký ten program, alebo internet, ale aby nemali prístup na ostatné disky ako D, E, F, atď... teda iba na C (kde nemám nič dôležité a potrebné). Dá sa to?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 7
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    3

  • Tomáš

    2

  • Darkman

    1

  • Cactales

    1

Top prispievatelia v tejto téme

No však ja mám všade NTFS. Len som akosi neprišiel na to ako povoliť prístup k diskom iba z môjho konta.

Našiel som nejaké políčko s názvom Nastaviť tento priečinok ako súkromný ale nedá sa zafajknúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK, tak to funguje. Teraz už len potrebujem zistiť ako si taký user môže zmeniť domovskú stránku v Maxthone pretože ani za svatého som neprišiel na to ako mu povoliť zápis v zložke Program Files a to som povolil v nastaveniach všetko čo sa dalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ja by som tiež potreboval niečo také ako konto administrator na heslo a jedno user pre pre tých čo si môžu počúvať hudbu, behať po nete ale aby nemohli mazať priečinky, presúvať z jedného priečinka do druhého a pod. Mám Windows XP - SP3. Dá sa to?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

Až teraz som objavil túto tému že existuje. Tak aktualizujem aj otázku. Jedná sa o Windows 8 a notebooku kde na pôvodnom konte čo tam je od novoty ide všetko a spravilo sa ďalšie konto a tam neukáže bluetooth ktorý je hardware. Tie práva admin neadmin sú na manipuláciu so systémom ale hardware ako napr. zvuk, grafika, bluetooth, usb sloty, card reader... by mali fungovať v každom konte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov