Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

co sa tyka padu dvojiciek, tie chybajuce trosky zarazili aj mna a tiez pad tej tretej budovy, nie som ale odbornik tak sa nechcem s nikym hadat ci mohla ta budova spadnut porusenim statiky, vplyvom padajucich trosiek alebo co, ja len ze ked sa pozriem na jej pad, tak mi pride zvlastny, hlavne ked okolite budovy ostali neposkodene (aspon sa tak tvaria, mozno nie, nebola som tam) a boli blizsie k dvojickam (ci nie?)

tu je jedna stránka v slovenčine o 11/9/2001 o WTC

 

zaoberá sa hlavne WTC, pádom wtc7, a totálnou skazou všetkých budov patriacich k wtc, kým naokolo všetko ostatné zostalo stáť ...hm, už to je podivuhodné Obrázok

... sú tam odkazy na hromady filmov a videá a vcelku je to všetko dokopy na pekne strávený čas - pre milovníkov konšpiračných teórií ... ale aj na zamyslenie

neškodí ... Obrázok

človek si aspoň prevetrá školské múdrosti, keď už iné nie Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže ďalšie linky... teórie aj o tom, že Američania na Mesiaci nikdy neboli

 

 

jeden malý článok :

 

Pristáli Američania na Mesiaci, alebo...?

(Článok publikoval americký astronomický mesačník Astronomy v júli 2004)

 

...alebo famózne technologické dobrodružstvo nafilmovali za 30 miliónov dolárov v špeciálnych a dobre utajených filmových ateliéroch? Toto podozrenie vzniklo krátko po ukončení misií Apollo a pochybnosti, udržiavané rozrastajúcou sa skupinkou lovcov senzácií, spisovateľov, novinárov i čudesných občianskych združení sa udržalo podnes.

Títo kuvici tvrdia, že sa Američania, vystrašení sovietskou prevahou v kozme rozhodli zvíťaziť v nevyhlásených pretekoch o prvé pristátie ľudí na Mesiaci za každú cenu, a preto to, čo bolo v 60. rokoch "technologicky nemožné", realizoval "za zlomok ohlásených nákladov ako virtuálne dobrodružstvo", ktorému celý svet naletel. Zvíťazili tak v najprestížnejších pretekoch studenej vojny a primäli Sovietov, aby svoje ambície na Mesiaci odložili na neurčito. Posledným tromfom tejto "investigatívnej kampane" bol dokumentárnej film, ktorý v roku 2003 zhliadlo na FOX-TV 15 miliónov amerických divákov.

 

k tomu patria obrázky :

 

Obrázok

 

 

/ je to zo stránky : http://www.suh.sk/kozmos504f/kozmos504.htm /

 

 

 

no ... a ešte jedna stránka, tentokrát v angličtine, s fotkami a celým príslušenstvom že všetko je fake :-)

 

 

čítania o konšpiráciách hocikoľko ... potom napíšte, čo si o tom myslíte :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tak toto sú divné teórie. Tú o pristáti na mesiaci žeriem bez výhrad, boli to preteky s Rusmi a Amíci mali vždy lepšiu kinematografiu.

Akurát nechápem tým dvojičkám. Z toho linku som mal pocit, akoby mi chceli nahovoriť, že tie veže boli odpálené výbušninami. Aký by to malo zmysel? Unikajú mi logické súvislosti. Kto by ich tam dal? A načo potom tie lietadlá?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

pozrite sa ... neviem dokedy bolo ohlasene, ze Amici planuju druhy trip na Mesiac. akonahle tam pridu, tak uvidite, ci tam boli alebo nie.

 

ad 11/9 - profesor fyziky Steven Young, ktory je jednym z hlavnych akterov a obhajcom neoficialnej verzie padu WTC, uz v minulosti vyhlasil, ze Mesias sa pred 600 rokmi vratil na Zem a chodil po Utahu (alebo nejaka podobna verzia). kazdopadne by ho zotrel kazdy dobry pravnik. co sa tyka doveryhodnosti takehoto cloveka - nic moc...

 

EDIT: prave som cital stranku od typka, co argumenty pochybovacov o skutocnej navsteve mesiaca rozniesol na kopytach tak, ze uz nemam pochyb.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

No a čo poviete na toto? Našiel som ďalší zaujímaví článok o útokoch na WTC. Napríklad vraj ten kto to kameroval ako mohol vedieť že tie útoky budú? Veď sa v takom veľkom meste nikto nepostaví do blízkosti WTC s videokamerou... Vraj si to zinscenoval Mossad aby si našli dôvod na boj proti moslimom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a čo poviete na toto? Našiel som ďalší zaujímaví článok o útokoch na WTC. Napríklad vraj ten kto to kameroval ako mohol vedieť že tie útoky budú? Veď sa v takom veľkom meste nikto nepostaví do blízkosti WTC s videokamerou... Vraj si to zinscenoval Mossad aby si našli dôvod na boj proti moslimom.

mesto plne turistov, jedna z oblubenych turistickych vyletnych destinacii a nikto na okoli nebude mat videokameru... to ako by sme sa cudovali ze niekto odfotil pri eifelovke nejaku katastrofu, vsak ako to vedel ze sa tam nieco bude diat ze tam ma fotoaparat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aljak,

 

takéto "konkrétne tvrdenia" sú niečo ako plácnutie do vody ... konšpiračné teórie

neboj sa, aj politická debata sa tu zmestí :lol:

 

čo takto najprv trochu histórie

 

od príspevku č. 13 prakticky do konca - je tu o tom veľmi dobrá téma, a je to história v kocke, oplatí sa niečo dozvedieť o pozadí, nielen konšpirovať.

históriu predsa študuješ, zíde sa ti to :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mohli by ste použiť kritický, resp. sedliacky rozum a trošku popremýšľať

 

Prečo by si Amíci sami odpalovali jeden zo symbolov USA

ktorý politik by si vzal na vlastné triko viac než 3000 mŕtvych

nemyslíte, že súčasné médiá by to nevyňuchali a nič by sa neutajilo?

padali by všetci hlava za hlavou

teórie ako, že tam nemohla vzniknúť taká teplota, pri kt. by sa konštrukcia roztopila je smiešna

existuje kopec ďaľších ľudí, kt. vám logicky a hlavne vedecky vysvetlia, že možné to je

 

 

a s tým MOSAD-om?

to rovno môžete vyťahovať Silverstein-a(zjavne zlého buržoázneho ničomného žida), kt. WTC odkúpil a pred útokom dal poistiť, aby z toho vytĺkol prachy

lenže, keď povieme A tak dodajme aj B

nebol na WTC už teroristický útok, resp. pokus spáchaný?

áno bol, v podzemných garážach

 

arabské noviny na jednej strane Usamu oslavujú a potom prehodíte 5 strán a dočítate a spiknutí plánované MOSAD-om

 

prestaňme prosím Vás šíriť živiť AntiSemitské myšlienky

veď potom môžme povedať, že židia ovládajú celý svet a holokaust je iba výmysel

potom sa môžete zaregistrovať na pozrovatel.sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si skôr myslím, že by sa ľudia mali viac zamýšľať nad myšlienkami ako nad významami slov

 

veď tvrdenie, že za všetko môžu židia a ovládajú svet, tu už boli ...

čo tak aspom sa pokúsiť, trošku poučiť z histórie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

starsi takychto stranok je plny internet, same konspiracne teorie o tom ze ako si to americky zidia sami znicili WTC a podobne srandy....

nad vsetkym sa da polemizovat preco naco zaco ale toto uz je trosku pritiahnute za vlasy

 

stale tam pisu o horeni, akoby ohen bol jediny dovod... ale uz len zakladna fyzika ze urcita vaha posobi na tie dolamane nosniky ktore maju urcitu nosnost... a kazdy pozna domino, padne kusok, padne vsetko, pretoze ako zacali padat poschodia nad cez tie "naburane" tak uz svojou vahou tlacili dole vsetko ostatne... ono to nevazi par kilo ale par tisicok ton vsetka ta ocel a beton...

 

kazdy sa v tom snazi najst nejaku senzaciu, ak by aj bola, bezny smrtelnik sa o tom nikdy nedozvie...

ale toto su bludy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

americania su tupy narod a vlada sa snazi o to aby bol este tupsi.tupy narod sa totiz lahsie ovlada a manilpuluje. pri moci je skupina milionarov a bankarov. sam Bush pochadza z rodiny bankara. jeho dedko bol viceprezidentom banky, ktora prala v USA spinave peniaze z nacistickeho Nemecka. vsetko sa toci okolo penazi, pri moci su bankari, ako som spominal v inej teme, ide o to, ze peniaze, co su v obehu, ma vlastne vlada pozicane od centralnej banky na dlh. dlh spaca tak ze od obcanov taha 25% federalnu dan. je to smiesne, lebo platenie tejto dane nie je povinne a nie je to nikde v zakone. americania robia 3 mesiace v roku cisto pre centralnu banku. vlada takto splaca dlh. a najvacsim ziskom pre banku je vojna. vtedy si vlada pozicia dalsie peniaze.

1.svetova vojna- amerika sla do vojny potom co nemci potopili obchodnu lod Lusitaniu. americania ju poslali schvalne do vod kontrolovanyc nemeckymi ponorkami, aby bola zamienka. nemci o tom dokonca vedeli a do New York Times napisali a uverejnili inzerat, aby ludia nenastupovali na Lusitaniu, lebo je velka pravdepodobnost ze ju budu musiet potopit.

2. svetova vojna- utok na Pearl Harbor. americky prezident vedel o japonskej letke mieriacej na PH tri dni predtym. informovala ho o tom australska tajna sluzba. on to jednoducho ignoroval.

3. vojna vo Vietname- zamienka bola, ze vietnamci potopili niekolko lodi v nejakom zalive, uz neviem ako sa volal. v skutocnosti sa to nikdy nestalo, priznal to nejaky vysokopostaveny general. a nikdy neslo o to aby amici tu vonu vyhrali, islo o to, aby trvala co najdlhsie. vojaci mali dokonca pravidla ako vo vojne postupovat. nesmeli znicit hlavne stany vietnamskych jednotiek, velitelstva a podobne veci

 

je to krute ale je to tak, vzdy islo len o peniaze. a pad WTC bol tiez podvod, je dokazane, ze udajni samovrazedni atentatnici su stale nazive. nie je to divne?

 

a viete co je sranda, severna amerika ma svoju vlastnu uniu. Kanada, USA a Mexiko, nikde sa o tom nehovori, ale uz sa tak stalo, a v USA o tom ani nehlasoval kongres ci co to tam vlastne maju. proste prezident to podpisal viac menej v tajnosti. dokonca na vzor EU budu mat aj vlastnu menu, tzv. amero alebo nejak tak sa to ma volat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napísať o jednom celom národe, že je tupý, je trochu povážlivé a nie moc zdravé ... to nemá ďaleko od hanobenia národa, a okrem toho to na celý národ neplatí, je to zakázané aj v Pravidlách, prosím trochu opatrenejšie voliť označenia týkajúce sa etník, jazykov, národov a národností.

 

 

tento príspevok nie je ani tak o USA, ako o dohadoch, teóriách, pravdách a polopravdách, v dokonalej zmesi ...

je tu taká hromada konšpirácií, že by nebolo zle ich trochu roztriediť ...

 

príspevok je presunutý z témy o USA, ale k týmto tvrdeniam tu by nebolo zlé uviesť zdroje : )

 

o páde WTC sa vyrojili konšpiračné teórie hneď na druhý deň po páde, deň predtým sme prišli domov poobede a pozerali to s otvorenou pusou ... o tavení ocele a prstoch kdekoho okolo WTC boli natočené kilometre filmov a popísané kilometre papiera, o tom , že sú atentátnici nažive, sa pokiaľ viem, yatiaľ priveľa nehovorilo ... odkiaľ čerpáš informácie ?

 

o prežití pasažierov ... tajomstvami opradený „Smrtiaci let KAL 007“ - to bol Boening 747 s 269 ľuďmi na palube, zostrelený sovietmi v roku 1983...

samotný let a jeho trasa sú opradené tajomstvom, a piloti nereagovali na signály, ale čo je podstatné, zanedlho sa objavili teórie o tom, že ten let bol prázdny ... nikto na palube počas narušovania sovietskeho letového priestoru nebol, objavil sa svedok, ktorý vraj spoznal kdesi v New Yorku v taxíku svojho brata, ktorý mal byť na palube a mal sa zrútiť spolu s ostatnými cestujúcimi do mora ...

 

článok o lete tu - len so štipkou tajomstva

 

chcem tým povedať, že takéto konšpirácie nie sú nové ....

 

a keď už sme pri WTC, aj o tejto hrozbe CIA dokázateľne vedela ... : )

 

nech sa udeje čokoľvek, čo je dosť frustrujúce pre ľudí, zákonite sa za chvíľu objavia konšpiračné teórie ...

hoci ako česi hovoria : na každém šprochu pravdy trochu :lol:

 

 

 

/ a ja milujem konšpirácie ... a tak super sa dá pri nich utriediť si trochu myšlienky :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Všetko je tak zamotané popravde. O WTC už bolo toľko toho, že lietadlá plné pasažierov pristali v NASA vyprázdnili ich a ľudí schovali v hangároch. A potom prázdne nabúrali do budov. Aj toho, že si ich potom odpálili z bombami bolo dosť. A podobne veľa vecí. Veriť tomu či tomu nieje správne a najlepšie by bolo asik ostať v tom bode tajomstva a nakoniec nebyť sklamaný. Neprikláňať sa na žiadnu stranu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sisel, na ktorom oddeleni ta mozme prist navstivit?

 

a teraz vazne - v tvojom prispevku je tolko #### bez akychkolvek zdrojov, ze tomu nemoze uverit nikto, kto nie je zrely do cvokarne (paranoja sa tomu vravi).

 

podla mna si spachal incest. neuvadzam zdroje, lebo ich nemam. nic blizsie k tomu neviem povedat. akurat som to napisal a myslim si to, co staci na to, aby to bola pravda. co ty na to?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To s tou USA sa uz vraj potvrdilo. Tak ale k nam sa to dostalo dosť neskoro si myslim. Ved ta unia bola zalozena v 2005 a je rok 2008 skorej koniec roka takpovediac o chvilu. A my sa dozvedame, ze USA, mexico, canada maju uniu spolocnu a lastnu menu. Smiestne je to.

 

Zdrojov je viacej weirdo, ale vsade sa opakuje to iste. Nezalezi ani tak na zdroji ked to je opisane z nejakej stranky s internetu neda sa tomu velmi verit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Flash, nemyslis vazne. Dovolim si zacitovat Wikipediu (je to sice web, ale v dolezitych veciach doveryhodny a toto nie je oblast, kde by si dovolili klamat):

The North American currency union is a theorized economic and monetary union of the three principal countries of North America, namely Canada, the United States, and Mexico.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak kto by sa trapil s neziskovym filmom pre verejnost? A film sa neda robit tiez len tak od buka do buka. Treba na to aj nejaky podklad. A vo vsetkom je nieco pravdy. Tak to zase az brat nemozes weirdo.

 

Ide len o informovanost ludi o diani vo svete. Nikdy nič nevyde na 100% a staci i to 1% aby sa dalo zistit to co sa nemalo. A internet nezastavis. Je na nom vsetko. Tak sa to aj siri. Si myslis ze preco niesu filmy typu (zeitgeist) v televiziach?

 

Ide len o to comu ty veris...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kopa ludi skoncila po roznych ustavoch kvoli tomu, comu verili, a sisel ma nabeh. aj ja si rad precitam nieco o konspiraciach, ale tym to konci. nepozriem si jeden film, neprijmem vsetky fakty proti oficialnej verzii a nezamietnem vsetky fakty v prospech oficialnej verzie a nakoniec to neprezentujem ako jedinu pravdu, ktora bude mat za par rokov na svedomi new world order alebo co. (toz detailny popis sislovej agendy)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov