Jump to content

Recommended Posts

tyso

alamo,  len tak bokom,    nemam rad Trumpa ale som daleko od toho aby som miloval ci branil demokratov.  A  je mi to tak dost jedno.   Za normalnych okolnosti by som viac fandil republikanom.  Ale Trump nie je normalna okolnost.

Tomáš

Ale Trump je len jeden. To neznamená že každý republikán je taký ako on.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• game
      By game
      Internet je na dnes už vskutku podivuhodné miesto.
      ešte pred nejakými desiatimi rokmi kvitli posledné netové kaviarne, dnes má doma internet každý... čo je skvelá vec, na jednej strane, na druhej, mnohým ľuďom ubližuje... čím viac netu, tým viac sa človek dozvedá o svojich spolublížnych...

čo donedávna zostávalo skryté v hlavách, väčšinou sme o tom ani netušili, to je dnes na nete, a šíri sa... je to horšie ako mor.

niekedy letom netom natrafíme na skutočne podivuhodné nápady a blogy a konšpirácie a teórie a ľudí... a každý sa cíti byť liečiteľom, lekárom, vševedkom, mozgovymývačom, učiteľom národov, profesorom vysokej školy zvádzania žien a dotiahnutia úspechu, šťastia a peňazí...
      Hiraxov zarábajúcich na zúfalstve nešťastných ľudí a prírodných matiek sa kotí na tony.

pre takéto úchvatné nálezy zakladám túto tému.

dnes som totiž našla náhodou jeden  blog... pozor. on je vlastne úplne nevinný, od milujúcej prírodnej matky, zamindrákovanej od prírody, nie len z ukradnutej placenty, ale opatrne:

Upekla jsem placentu

tak ako? zvládli ste to? :)
    • Postarik
      By Postarik
      V kazdej sucasnej normalnej krajine vladnu strany, ktore su vlastenecky zalozene. Vo vacsine krajin su dokonca vsetky politicke strany nacionalisticke (patrioticke, vlastenecke). Ze slovenske politicke strany sa stale snazia vyhoviet kazdemu inemu iba nie sebe ako individualnym obcanom, ich rodine, susedom ci krajanom je odrazom nasej naivnosti ako mladeho samostatneho naroda. Keby to tak nebolo, SNS by si musela najst ine temy ako poukazovanie na madarsku agresivitu ci tabuizovanie ciganskej otazky.
    • game
      By game
      jednoducho som nenašla tému, kam by sa tento fenomén konca 19. storočia dal len tak zastrčiť :)

myslím, že každý vie, o čom je reč, keby náhodou niekto nie, tu je v niekoľkých jazykoch wiki
      a na googli hromada odkazov, bohatá filmografia, kníh na tony, a konšpirácií neúrekom.

vyše storočia sa špekuľuje, kto bol oným povestným vrahom, podozrivých mali už aj v časoch vrážd zopár veľmi horúcich adeptov.
      ale teraz dosiahli konšpirácie taký menší vrchol, sa čudujem, že je to senzáciou len na Novom Čase, rozhodne sa chcem podeliť s vami o tú slasť vedieť, ako to dopadlo - sledujte :) :

zdroje: dailymail.co.uk, zb, Novy Cas - http://www.cas.sk/clanok/292669/zahada-rozlustena-svet-sa-konecne-dozvedel-kto-bol-jack-rozparovac.html

tak. môžeme záhadu uzavrieť a odložiť ad acta. alebo že by nie ? :)

• kiaba2
      By kiaba2
      Pocul som o tom ze na mesiaci su pozostatky nieakych budov -a nie len na kusku . neviete o tom nieco presnejsie
    • PavelKO
      By PavelKO
      Malá e-kniha ve formátu "executable HTML". Podle jedné fantasticko-náboženské teorie náš vesmír existuje uvnitř uzavřené reality, kterou řídí Superbůh. A právě o něm je tato elektronická kniha.

http://uloz.to/xNxz8zu2/superbuh-zip
  • Create New...