Skočiť na obsah

Lt. McCarthy


Sniper

Lt. McCarthy  

2 členovia hlasovali

  1. 1. Bol Lt. Alex McCarthy naozaj zradcom?

    • Konal správne, chcel rýchle spojenectvo s Vasudanmi
      0
    • Nekonal správne, mal upovedomiť GTA o svojich plánoch
      0
    • Myslel to dobre, ale nesprávne praktikoval
      2
    • Neviem posúdiť
      0


Odporúčané príspevky

Anketa skopírovaná zo starého FS Fóra

 

Poručík Alex McCarthy, ktorý s niekoľkými ďalšími pilotmi ukradol prototypy zbraní Avenger, bol u GTA vyhlásený za zradcu.

 

Obrázok

Napriek tomu nemožno predpokladať, že by McCarthy mal pravdepodobne zlé úmysly. Počas misie Avenging Angels, keď sa McCarthy mal zajať, jeden z jeho pilotov doslova povedal "Don't you understand what happened at Ross 128?" (Nerozumiete čo sa stalo pri Ross 128?)

McCarthy a jeho ľudia správne predpokladali, že Shivanský útok na stanicu Riviera v systéme Ross 128 bol len predzvesťou oveľa horšieho konfliktu ako bola T-V vojna a rozhodli sa spolupracovať s Vasudanmi a prípadne sa pokúsiť odvrátiť hroziace nebezpečenstvo prichádzajúcej Shivanskej flotily.

 

Napíšte aj čo ste hlasovali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 14
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • Ignatius

    2

  • Darkman

    2

  • VERTi60

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Porucik McCarthy byl jen obycejny zradce, po zajmuti byl postaven pred vojensky soud a doufam ze i popraven, protoze z vojenskeho hlediska zradil celou Zemi

Podle me je uplne jedno ze predpokladal co se stalo v systemu Ross 128, podle me nebyl jediny kdo si to myslel, ale nikdo jiny nezbehl, pokud nepocitame jeho stihaci perut, kazdopadne tito Pozemstani byli jen obycejni zradci a nalozilo se s nimy po pravu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Technicky bol zradcom, nech bol jeho úmysel dobrý alebo nie. Ak naozaj chcel spoluprácu s Vasudanmi, spôsob akým postupoval bol naozaj viac ako nešťastný...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Že ako - tož máme to doma, kedysi dávno som to prešiel, len už som si niektoré veci moc nepamätal, preto som sa nezapájal... :) Teraz som to nahodil a oživujem spomienky :lol:

 

Ako skončil neviem, buď to neuvádzali alebo som nepostrehol. V každom prípade mal ísť pred súd, takže zrejme bol aj odsúdený a ako zradca popravený, ktovie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak dúfam že spomienky oživuješ poctivo :lol:

 

Myslím že v nejakom debriefingu bolo písané že bol postavený pred súd (ako inak) ale ďalej už o ňom tuším nepísali. A zdá sa mi že aj v FS2 bola o ňom nejaká zmienka, veľmi nepatrná, a tuším sa o ňom vyjadrovali v minulom čase takže živý už asi nebol :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zmienka vo FS2 bola len ked si nastupoval k Suicide Kings. A to v suvislosti, ze boli zalozeny ked do sluzby vstupila valkyra a ze jedna z ich prvych misii bolo zatknutie McCarthyho.

+Zmienka o tom, ze sme vsetci studovali McCarthyho sud v skole => bol sudeny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som si velmi rad zahral....akurat u mna neni mozne hrat jednotku...a ked si zahrajem dvojku....tak mi je az luto, ze nemozem hrat od zaciatku :lol: Preto radsej nehram

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

No, co se týče toho co nám dal volition, tak se moc nepředvedl, a měl to udělat o hodně líp, nebo radši vůbec.

 

Co se týče tvorby hráčů, tak si přehrajte Derelict a Into the halls ov Valhalla, kde se znova objevuje. Vezmu-li tyto kampaně jako oficiální pokračování (Myslím si že si to zaslouží, lepší jsem nehrál, konkurovat jim mohla pouze SYNC), tak si tou zradou vlastně pomohl :lol: Ale nakonec ho to od smrti nezachránilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov