Skočiť na obsah

Rozlíšenie obrazovky v FS2


VERTi60

Odporúčané príspevky

Počas jednej kampane za vasudanov sa mi nejakým spôsobom zmenilo rozlíšenie v FS2, ale takým sposôbom, že sa celá obrazovka roztiahla (ako na filmové plátno), a konce samozrejme nie je vidno (dajú sa len zmenšiť strany na monitore - ale to ma ešte horší efekt).

 

Skúšal som znovu nastaviť grafiku v setupe, ale nepodarilo sa mi to zmeniť. Nevie mi niekto poradiť, čo by som ešte mohol skúsiť?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 5
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    3

  • VERTi60

    3

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

No neviem ti povedať či toto má niečo do činenia s FS2. Nikdy som sa s tým nestretol.

Skús si to znovu dať detekovať, prinajhoršom reinštaluj FS2 (za predpokladu ak je chyba v tom).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skús si to znovu dať detekovať, prinajhoršom reinštaluj FS2

Grafiku som skúšal hneď ako prvú vec, ale neúspešne. Reinštálaciu momentálne robiť ešte nechcem, resp. nemôžem. Ani mne sa toto ešte predtým nestalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teoreticky môžeš uploadovať hocikoľko ale bežne odporúčam jpg 800x600 a max okolo 130 kB. Inak jpg o takej veľkosti by si mal mať max okolo 50 kB.

 

Skús preinštalovať ovládače grafiky. Úplne ich vyhoď a nahoď nanovo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov