Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Obcas davaju reklamu na akesi vitaminove pripravky, jeden je pre muzov, iny pre zeny. Pripravok sa vola CEM, tusim...

No a v reklame odzneje takato veta.

 

"Muzi a zeny maju na zdravie odlisne naroky" ... Tak teda neviem. Ale odlisne naroky mozu mat zeny a muzi? :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a nemajú ? :lol:

muži majú nároky na ženy a svoje pivo a životný štýl, ženy na mužov, pracie prášky, prípravok na umývanie riadu, najnovšiu špirálu na riasy a rúž vytočiteľný jednou rukou ... aspoň podľa svetu reklám :)

 

možno za vidinou vyšších ziskov, kúpiť jedno balenie pre muža, jedno pre ženu, jedno pre detičky ... majú aj výrobcovia, hlavne ich správne rady vyššie nároky ... reklama to len pekne obalí

hm ... a pozri, čo spôsobí : premýšľanie a debatu ... asi si pôjdem to príslušné cem kúpiť ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

aj keď mi ide tv zvyčajne len v pozadí, neskutočne ma rozčuľuje reklama na aspirin c a aspirin

 

aspirin je odjaživa známy liek na bolesti hlavy, a nevedomá zaostalá matka sa pýta dcéry : aspirin na bolesť hlavy ?!

 

a keď tá nachladnutá slečna volá tomu svojmu huhňavým chorým hlasom, že jaj, prechladla, ale večer je tá párty, mám si zobrať aspirin c ?

a ten jej nadradený vševediaci mamlas : určite ! večer musíš byť vo forme !

 

grrr.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

námet na premýšľanie ...

 

skryto to súvisí s vianocami

 

bezostyšne s potrebou peňazí

 

otvorene s nešťastím, ktoré takmer každý po dvoch mesiacoch tušil - vlastne už pred dvoma mesiacmi

otvorene využitie vraždy, nešťastia a smrti mladej ženy - to dievča si privyrábalo popri vš prácou pre spoločnosť poskytujúcu rýchle pôžičky / to už zrejme každý vie /

 

človeku občas rozum zastane nad kreatívnosťou pôžičkární všetkého druhu ... od vajíčka v mikrovlnke od ožratého manžela v tv reklame na provident až po -

 

- reklama

 

Obrázok

 

 

zdroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je známe, reklamy etarget sa vypisujú podľa toho čo robot etargetu nájde v texte. Takže robot našiel v texte niečo o pôžičkách tak ponúkol reklamu o online pôžičkách.

 

Ako minule, Izrael bombardoval južný Libanon a etarget ponúkal letecké zájazdy na Blízky východ za bezkonkurenčné ceny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no áno, na to si tiež pamätám ...

 

/ podstatné je kľúčové slovo, trochu redigovania by občas nezaškodilo ... ale to by som chcela moc -

mimochodom, článok sa hemží prehreškami voči rodnému jazyku - chybné skloňovanie, začiatok vety v inom páde ako koniec ... hrúza čítať /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alternativne verzie nasich oblubenych reklam :)

 

 

Viáááánoce šalala,

celé sviatky budem ožralá

mne nekúpi nikto nové fáro

tehotná som asi s taxikárom

vtedy tvrdil že vraj rád ma má

toto keby vedela mama...

tak mi nalej ešte aspoň panáka

len kto mi potom Prednú horu zacvaká....

 

Viáááánoce bim bam bom

ožralý som už od rána ako slon

kto vravel že opica časom zoslabne

ten nikdy nechlastal poriadne

chlastanie má jeden háčik

netuším, kedy mi stačí

sám seba nalievam dokola

čo si dám...fuj, veď to je kofola.........

 

Viáááánoce heja hou

flašku si beriem so sebou

batoh mám slušne nabalený

poobede budem dakde zvalený

keď nebudem v bufete, tak na fete

neviem na čom šlapete, ja na fernete.........

 

jaaj a viem si predstavit aj tie klipy k tomu :):lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa nepáčia aj vianočné reklamy na Orange trápnejšie už ani nemohli byť ................ len nerozumiem že prečo nie sú všetci v Orange ............. no táto veta ma hneď rozčúli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

v tom pripae nas je viacero chybnych

 

ja som znenavidel tu nechutnu reklamu na mountfield kde pride to velke hovado a hovori "a nabuduce vytočim stofku"...to je debilita najhrubsieho zrna :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa ten ajs ajs pingui páči :lol:

 

ale to asi preto, že to spievam synovcovi a robím mu potom srandičky a jemu sa to strašne páči, také chutné to je, keď mi to potom on začne spievať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov