Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

2 mesiace pred Vianocami a mobilní operátori musia vyrukovať s vianočnými témami.

t-comu sa tá "ahoj Kikuš" podarila

uvidíme ako budú reagovať ostatní, no ako obyčajne sa na ružových zrejme chytať nebudú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mňa normálne serú že vianočné reklamy dávajú už v októbri ... nech v decembri dávajú veľkonočné teda / od nich by sa dalo čakať hocičo / a už sa neviem " dočkať " na coca colového pajáca ako bude poskakovať v reklamách ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

téma : Ahoj Kikus, nasi isli na viiikedn prec.... Reklama od T-comu

 

Ahojte. Strasne ficim v poslednom case na tejto reklame :lol: Neviete nahodou to je ta Kika? Ako ktora hereceka ju hra? Strasne zlata je ta zenska :) Dik za info :) TO je proste super reklama a uz som z nej aj spravil svoju verziu pre Stevku s paru zmenami ;) Ahoj Stevus...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach jo :lol:,

a nepochopiteľné je, že keď už existuje dokonca zamilovaná verzia pre Števku Ahoj Števuš, načo potrebuje autor vedieť meno tej zlatej "herečky" ... :) :)

 

 

 

a do vianoc ešte stále ďaleko, dovtedy nám tá reklama pôjde už aj lakťami, sa obávam ... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

super reklama

btw: herečka? :lol:

To že ťa hodia na plagát a do klipu neznamená že si herec :)

Je to iba obyčajná baba z ulice, ktorá mala šťastie že si ju vybrali na kastingu.

Ale možno sa mýlim a fakt je to niejaká známa slovenská celebrita :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

téma : Ahoj Kikus, nasi isli na viiikedn prec.... Reklama od T-comu

 

Ahojte. Strasne ficim v poslednom case na tejto reklame :lol: Neviete nahodou to je ta Kika? Ako ktora hereceka ju hra? Strasne zlata je ta zenska :) Dik za info :) TO je proste super reklama a uz som z nej aj spravil svoju verziu pre Stevku s paru zmenami ;) Ahoj Stevus...

 

 

strasne ######nuta reklama...alebo ja nemam vkus(rovnako ako pri tom ######nutom kinder pingui)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm tak to som nevedel, ze tu je tema relamy a to som cestne slovo hladal ci nahodou taka tema neni nech potom nedrbete. Dik game ze si to presunula, ten post. :lol: Ako mne sa ta reklama vazne paci taka srandovna a chytlava hlavne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne pride, ze ta slecinka ma 12 rokov :lol:

pride mi nevkusne ako sa tam spieva ze naplni vanu a podobne... toto ked pozeraju decka :)

 

a btw, neznasam tu reklamu, v podstate ako vsetky od t-mobile

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je pravda, T-mobile podľa mňa nespravil ešte ani jednu dobrú reklamu (aspoň čo sa týka tých vysielaných u nás). Jedinou výnimkou je dance tribute Michael-ovi Jackson-ovi, aj to si nie som istá do akej miery má v tom prsty T-mobile.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

T-mobile podľa mňa nespravil ešte ani jednu dobrú reklamu

 

To že sa tebe nepáči neznamená že nie je dobrá :lol:

 

a Že 12. :). Zaujimavé ako vidia ľudia tie isté veci úplne inak.

Mne príde že má od 12ky ďaleko, aj keď pointa je v tom aby vyzerala na menej a matka sa nad tým pozastavila.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou, dňa 1. November 2009 - 14:05:36, napísal(a):

T-mobile podľa mňa nespravil ešte ani jednu dobrú reklamu

 

To že sa tebe nepáči neznamená že nie je dobrá :lol:

mne sa nepáčia - presne preto je tam "podľa mňa" :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poznas významový rozdiel medzi

"páčiť sa" a "je dobrá"

 

Jedno je o subjektívnom pocite a druhé o skutočnej kvalite (či prinesie zisk pre ružových) a ak myslíš že štýl ktorý presadzuje T-mobile im neprináša zisk, si na omyle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa nepáči - z toho vyplýva, že podľa mňa nie je dobrá, to, samozrejme, nevylučuje, že pre niekoho iného dobrá je

 

a to, že sa páči množstvu ľudí a prinesie zisk T-mobilu neurčuje predsa kvalitu toho spotu ako takého

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jedno je o subjektívnom pocite a druhé o skutočnej kvalite (či prinesie zisk pre ružových)

 

Tu si dovolim nesuhlasiť. To, že niečo prinaša zisk ešte neznamena, že je aj kvalitne. To je tiež rozdiel.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ak myslíš že štýl ktorý presadzuje T-mobile im neprináša zisk, si na omyle

tuto poznamku nechapem, nikto sa tu o zisku nebavil

 

zisk vacsinou prinasaju hluposti, ci uz ide o filmy, hudbu alebo reklamy, to by potom vsetky tie rihanny a neviem ake spevacky a skupiny, hannah montany a ine uzasne filmy co dnes existuju museli byt dobre

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zisk vacsinou prinasaju hluposti, ci uz ide o filmy, hudbu alebo reklamy, to by potom vsetky tie rihanny a neviem ake spevacky a skupiny, hannah montany a ine uzasne filmy co dnes existuju museli byt dobre

 

Tu miešaš niečo úplne iné.

Rhiana alebo HM nemusia byť dobré, ale ak majú dobrú a kvalitnú reklamu, mg, PR... ktorá ich predá, dosiahnu aj ony zisk.

 

Ale hej, priznám že som to zle sformuloval, možno som nevedel nájsť vhodné slovo. Zisk nie je jediný faktor či je reklama dobrá a naopak a dobrá ešte neznamená kvalitná. Ok

Každopádne T-mobiel má dobré a úspešné reklamy, nielen podla mňa :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ja som ešte dobru (v zmysle kvalitnu, alebo že by sa mi pačila)slovensku reklamu nevidel.

Aj keď... otazka samozrejme je, ktore su vlastne slovenske a ktore globalne reklamy. Asi malo ktora z reklam napr. operatorov je naša.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak zas kvalitne...umelecke reklamy sa v tv ani nevysielaju a su len pre festivaly a podobne

a hej, za reklamamy vysielajúcimi na SK nemusia automaticky stáť Slováci, to je jasné

 

ale žiadna Slovenská....napríklad toto

:lol:

- napíš svoje nedostatky k nej... :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne pride trapna, ale to je samozrejme subjektivne.

Inak, reklama nemusi byť umelecka, aby bola kvalitna. Taky priklad (napadlo ma ako prve) dobrej a kvalitnej reklamy (pre mňa) je už tu kedysi spominana na Heineken.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov