Skočiť na obsah

KHL (po sezónu 2010/2011)


tomassi

Odporúčané príspevky

Ako väčšina už vie, tak sa nám Ruska Hokejová Liga pretransformovala na Kontinentálnu Hokejovú Ligu,

kt. účastníkmi budú okrem ruských aj tímy z Lotyšska, Ukrajiny, Kazachstanu, Bieloruska

hovorí sa o nej ako európskej NHL

peniaze v nej sú, takže okrem vychádzajúcich talentov láka aj staré známe mená spoza mora

Jarda jágr, Sergej Brylin, Branko Radivojevič, či posledne aj Jožko Stumpel

 

taktiež sa špakuluje, že by sa k nej mohli pripojiť aj ďalší ak sa nevytvorí Severská Hokejová Liga(SWE+FIN+NOR+DAN),

tak by o účasť v KHL mali aj niektoré SWE, či FIN klub

 

myslím, že táto súťaž budúcnosť má

1) Rusko je hokejovou zemou

2) Rýchlozbohatlíci a privatizéri sa radi hrajú

3) V Rusku a čiernym peniazom, nielen tým z ropy, bude dariť ešte dlho

 

a vy si čo myslíte?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 55
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    20

  • lopata555

    10

  • Ryan Giggs

    7

  • slimak

    7

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

už sa to chystám napísať neviem ako dlho,

no vždy zabudne

Lacovi Nagyovi sa už nechcelo čakať na rozhodovanie klubov z NHL,

tak zobral ponuku "aj" z Ruska, kde bude brať o dosť viac ako za morom

bude teda spoluhráč Rasťa Staňu v klube Severstal Čerepovec

 

myslím, že STV by sa viac oplatilo kúpiť prenosy z KHL ako NHL

takmer v každom zápase by sme mali hráča, diváci by kvalitný hokej ukrátení neboli,

ale hlavnmé je, že by bol v atrktívnom čase

 

inak už existuje aj sk stránka o khl

CLiCK

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.....myslím, že STV by sa viac oplatilo kúpiť prenosy z KHL ako NHL

takmer v každom zápase by sme mali hráča, diváci by kvalitný hokej ukrátení neboli,

ale hlavnmé je, že by bol v atrktívnom čase.....

Niečo sa hovorilo, že STV 3 by mala niektoré zápasy vysielať. Ja som však dnes pozeral v TV prvé dva zápasy a musím potvrdiť, že úroveň sa zlepšila o 50% proti vlaňajšku. Ak by niekto chcel sledovať Kontinentálnu ligu, tak je to možné zo satelitu Hotbird 6, pozícia 13°E, frekvencia: 12597 V MPEG-2 27500 3/4. Zápasy vysielajú na kanáli Planeta sport. Je to ruský TV kanál v ruštine. TV program v ruštine nájdete na tejto adrese: http://tv.sportbox.ru/planeta-sport . Časy uvádzané v tomto programe sú posunuté o 2 hodiny, preto treba od času uvádzaného v programe odrátať -2 hodiny. Tento kanál vysiela nekódovane. Takmer denne sú tam počas dňa 2 zápasy a tie čo niesú v priamom prenose, tak tie vysielajú zo záznamu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Oh moj boze! Tak toto je neuveritelne tragicka sprava: ruska hokejova nadej Alexei Cherepanov (19) vcera zomrel pocas zapasu! :lol:

 

Alexei Cherepanov

 

Born: 15 January 1989

Died: 13 October 2008

 

Obrázok

Jeden z najväčších ruských talentov Čerepanov zomrel počas zápasu

 

Iba devätnásťročný nádejný útočník Alexej Čerepanov zomrel počas pondelňajšieho stretnutia KHL. Krídleník Avangardu Omsk skolaboval na striedačke v závere stretnutia na ľade Čechova (5:4) a krátko po tom lekári už iba konštatovali jeho smrť. Dôvodom úmrtia je srdcový kolaps.

 

Podľa slov nového trénera Omska Wayna Fleminga sa na ľade nestalo nič, čo by mohlo viesť k nečakanému úmrtiu mladíka. Tomu nepomohla ani hodinová snaha lekárov. Hoci sa im srdce na pár minút podarilo oživiť, o chvíľu opäť prestalo fungovať. Podľa informácií kanadskej televíznej spoločnosti TSN prítomná sanitka odišla ešte pred nešťastnou udalosťou a musela byť privolaná naspäť. Nie je isté ako dlho trval prevoz do nemocnice, ale podľa jedného z informátorov TSN to mohlo byť približne 15 až 20 minút. Ruské zdroje však tieto informácie nepotvrdili.

 

Zdroj: hokej.sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Tak smrt Cerepanova bude este dlho rezonovat, bol to obrovsky talent, je skoda, ze dnes uz striela, hadam v nebi...

 

Do KHL sa chysta uz aj Riso Lintner...

 

K statistikam...Je az neuveritelne ako sa dari Marekovi, z nasich ide Radivojevicovi, Hossovi, ale i Ruzickovi ci Stumpelovi, ktory je v TOP3 na buly...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Štrnásť klubov KHL má finančné problémy

pravdupovediac, čakal som nejaké tie ťažkostí,

ale toto vyzerá trošku viac než vážne

 

inak do KHL chcú vstúpiť aj Karlove Vary,

kt. by hrali 02extraligu s klasickým mužstvom

a KHL s mužstvom, kt. by pozostával s CZ/SK hráčov,

kt. hrajú v zámorí, no nevedia sa presadiť do prvých tímov NHL

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Videl som casti(tretinu a viac - nemam k muzstvam vztah(vcera spartak ale ma zaujimal), dnes prva tretina omsk - niznekamsk dal Starosta gol na 1:2) z 5. zapasov. Ale som nevidel ziaden slaby hokej, prave naopak. Hokej sa presuva, technika, rychlost, aspon v Tv vela golov. Tuto sezonu Sport1 chceli vysielat 1.zapas za tyzden. Teraz vysielaju 3. Dobry cas, dobry hokej, dnes siel zapas aj na STV3. Odporucam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes bol zapas Spartak - Dynamo Riga. Prvy podpriemerny urovnou. Paradoxne som ho sledoval cely, 6. slovenski hraci, treneri Riha - Supler. Potesilo ma jedine, ze Supler vyhral. Aj jeden z hlavnych rozhodcov bol Cech.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes davali(stastie to zrebovanie MS ma nebavilo, som rad ze davaju aj finale DC, cechovi som aj fandil, prvy set bol dobry, kym sa nerozohral Nadal) Dynamo moskva s MVD perm(stary nazov). Bolo to sviznejsie. Uz ste videli aby sa utociaci hrac 2.krat otocil poza branu? Skoda, ze nedal gol(aj zakoncenie mal dobre), to by ste potom videli vsetci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes davali velmi zaujimavy hokej Dynamo moskva - Bars Kazan. Jeden z hlavnych bol nemecky rozhodca. Kazan mal relativne vela fanusikov 200-500(odhad - moskovcania, vraj su popularni(v krajine) ako vitazi prveho rocnika), dalsia zaujimavost, kto to pozeral,po zakroku,podla mna faul na utocnika Dynama - 15-20 sekundovy pohlad na parkovisko pred stadionom, asi 10-15 cm snehu a jedno auto - take luxusne.

 

Ale k hokeju, velmi kvalitny zapas, velmi pekne goly. Pre mna ta liga je zaujimavejsia ako NHL. Mozno v istych veciach nedosahuju tu kvalitu(mne sa zda ze relat. casto im odskakuju puky pri spracovani), ale kombinacie, technika jednotlivcov ak maju puk na hokejke. Hraju v dobrom case. V minulosti som napisal ze hraju na SPORT1, nie na Galaxy sport a v sobotu po poludni na STV3. Ak hraju muzstva z hornej casti tabulky isto sa je naco pozerat a neolutujete.

 

Este jedna zaujimavost. Kazan je na tripe(zajazdy vonku), dnes odohrali 5.zapas , este hraju v Rige a potom v Celjabinsku. Zaujimave, isto neboli(nebudu) dva tyzdne doma.

 

Velmi rad by som v tej lige sa pozeral na Gaborika , Mariana Hossu,ci aj Demitru, iste by zaujali a potesili, je to pekny hokej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov