Skočiť na obsah

Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper

klamstva.gif

Odporúčané príspevky

Komunikacia s volicom vobec je na takej urovni, ze priemerne inteligentneho a rozhladeneho volica musi urazat. Na jednej strane sa stazuju, ze ich ini oznacuju za dezolatov a na strane druhej, robia cely cas pre dezolatov kampan, lebo vedia, ze svoje politicke prejavy devalvovali natolko, ze sa uz na viac nezmozu a vedia, ze tych dezolatov potrebuju. Stiahli tym do svojho smradlaveho kanala prakticky celu spolocnost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Časť opozície spustila proces, ktorého cieľom je dostať Slovensko z NATO (píše Ivan Korčok)

https://komentare.sme.sk/c/22835879/korcok-cast-opozicie-spustila-proces-ktoreho-cielom-je-dostat-slovensko-z-nato.html

IMG_20220208_103156.jpg

 

Nedá sa nesúhlasiť, Fico v rozoštvávaní spoločnosti vždy bol majster, nebyť tejto svine za plexisklom, ktorá každý spoločenský problém zneužívala na destabilizáciu politiky vo svoj prospech, boli by sme niekde úplne inde. Tento parazit tu už škodí 25 rokov.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no nechcem ti brat iluzie, ale takymto sposobom, co tu teraz kritizujes, sa dostala k moci aj terajsia mentalne nesposobila vladna garnitura.....Korcok,  je jej vystavny exemplar....najomnicku v kozom palaci radsej nespominam.... : (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 24. 1. 2022 at 21:19, dead napísal:

ja by som povedal, ze takych, co raz maju jeden nazor a o tri roky idu proti nemu robit referendum nie je az tak vela

čo ovšem nie je taký strašný hriech... pekná časť voličov sa aj v usa presúva po troch rokoch medzi dvomi stranami hore dole... a my ich máme spravidla 10.
nevidím ovšem problém v tom, že voliči presúvajú svoje hlasy... na druhej strane voliči smeru sa len vracajú k Smeru...
a celá hromada ich zostala verná.
takže ani tak dobre, ani tak dobre, však? keby to nebol Smer a Pellegrini a spol... ale zomknutá koalícia... :D

a nie, nie som volič Smeru, ani som nikdy nebola... len som možno v poslednom času videla hromady videí z kdejakých strán politického spektra, a z množstva krajín. a krajný woke-liberalizmus či radikálny liberalizmus z úplného okraja spektra akéhokoľvek liberalizmu nastavuje hodne krivé zrkadlo vlastnej existencii.
kdekade po svete. a to je koncentrované zlo. národy prestávajú byť národmi, na slovo černosch bieli američania volajú po súdoch, čierni američania hovoria: s.riem na to. ... a tak a podobne.

papa. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale informator je speci priklad, pred par rokmi tu odsudzoval protivladne demonstracie ako nedemokraticke a teraz su zachranou:) taketo salta su fakt vzacne, bezne ludia potrebuju aspon nejaku racionalizaciu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no áno... nechoďme tak ďaleko... cirkus na kolečkách za panovania a z konca vlády Trumpa a následné vytriezvenie po zvolení a panovaní starého pána Bidena... tam dokonca rozobrali na mrte aj Capitol... a ešte netušíme, kam dospeje krajný liberalizmus, ktorý aj v USA smeruje do zabijackeho komunizmu 50. rokov, v Amerike zabijackeho antikomunizmu, ale američnia sami to dnes spoza zatiahnutého závesu woke nevidia.... ako žaba v zohrievajúcej sa vode.

čo taký Smer... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak som si toho repu zo zaujmom precital a som porovnal jeho konstatovanie  v tom clanku z jednanim koalicnej luzy, pri znackovani a spolocenskom znasilnovani obcanov, pri akcii "dobrovolna" vakcinacia.....inak v tom nasom SK churale z velkou pompeznostou natiahli vlajku Ukrajiny dvaja tzv. liberali (Ziak a Ciganikova), aby ukazali aka im je Ukrajina blizka ich liberalnemu a teda demokratickemu srdcu....no malo by sa pripomenut, ze tam nejaky aktivisti spacifikovali poslancov, ked hlasovali za nieco, s cim aktivisti mali problem to uznat.....teda ideme chranit krajinu a nasadzovat zivot nasich vojakov a aj obcanov doma, kde sa praktizuju verejne maniere, ktore su zjavne fasisticke....no tu sa ludia, co su nespokojny, idu verejne lyncovat mediama a statnou mocou, lebo je to luza a dezolati a fasisti, ale u koalicneho (a US army)  vychodneho fasistickeho spojenca sa to toleruje, ved demokracia....len neviem, kto tu siri akusi potrebu lyncovania, okrem medii a dotknutych poslancov.....prieskum verejnj mienky nieco k tej zmluve ukazal, takze hlasujuci poslanci za podpis isli verejne proti vacsine obcanov a tu je rozhodujuci hlas vacsiny....ci nie?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale no.....az tak sa nepodcenuj.....ale tie hajlujuce smeracke "svine"  nikde nevidim......hm....no mozno preto, lebo nie som ochotny si predplatit tento platok, qby som tam uvidel nejaky blaf....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Žalúdok sa mi obrátil, keď som videla tlačovku Fica, Kaliňáka a Gašpara :sick:

Novinári sú naozaj prostitútky, keďže sú schopní ísť na takúto tlačovku, neskutočné.

Nechápem, ako je možné, že táto mafia dostáva toľko mediálneho priestoru a už vôbec nechápem stúpajúcim preferenciám 

Toto ide mimo môjho chápania 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, doll napísal:

Žalúdok sa mi obrátil, keď som videla tlačovku Fica, Kaliňáka a Gašpara :sick:

Novinári sú naozaj prostitútky, keďže sú schopní ísť na takúto tlačovku, neskutočné.

Nechápem, ako je možné, že táto mafia dostáva toľko mediálneho priestoru a už vôbec nechápem stúpajúcim preferenciám 

Toto ide mimo môjho chápania 

to o akej tlacovke pises?....

s tou novinardkou chaskou mas pravdu....len dufam, ze si si to iste o medialnych krysach myslel aj za ery Fica a Pellegriniho....svojou vtedajsou destabilizacnou informovanostou dostali k moci terajsiu vladu narkomanov, mafianov, plagiatorov a podvodnikov....

myslis aktualnu  vladnu mafiansku skupinu?.....ich preferencie v case ich opozicneho bluznenia tiez narastli podobnym sposobom, ako terajsej opozicii....

preco to nechapes?.... : )

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Sniper napísal:

Potkany sa boja, že slučka sa sťahuje, preto tak vyskakujú, a budú ešte viac, lebo pandémia sa utlmuje a tak strácajú hlavnú zbraň na vyvolávanie odporu, chaosu a nepokojov.

ešte majú obrannú dohodu, ale aj to časom vychladne. inak som zvedavý, keď sa táto zlodejská zberba znova dostane k moci, akú politiku budú viesť. tá ich "sociálna demokracia" je už zjavne pasé. nikto príčetný s nimi nepôjde, takže ostávajú len náckovia, s ktorými si zrazu tak dobre rozumejú. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vláda by mala tentoraz vypočuť vrieskanie opozície a znížiť DPH a dosť výrazne. Ak by sa Filcko za dva roky dostal k moci, chcel by som vidieť, či bude mať gule na to, aby ju zdvihol (ten by bol najradšej, aby bola aj 30%).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ved terajsi mocipani z vladneho palaca dosiahli prevrathu dohodu so SE na zastropovani cien energie pre domacnosti na roky 023 a 024.....ocakavam velky odrb a ceny sa premietnu do cien v obchodoch a sluzbach.....na to nebude treba ani Fica, pretoze tato banda si na odrbavanie bohate staci sama....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov