Skočiť na obsah

Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper

klamstva.gif

Odporúčané príspevky

pred 6 hodinami, tyso napísal:

no, toto je lahke.  Tvoj presny opak :). 

tak to by som musel klesnut na tvoju mentalnu urovven a to by ma nejako vela netesilo......takze radsej by som ten vseobjimajuci manual na super mentalner vyspeleho volica ......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si myslím že volič by nemal voliť podľa toho že mu je sympatická nejaká tvár (toto sa potvrdilo v mnohých krajinách že preferencie dvíhajú rôzni sympaťáci) ale použit matematiku a logiku. A to takto: Pred voľbami si preštudovať ktorá strana čo ponúka, prečítať si celý ich program. Vybrať si takú ktorej program ti je najbližšší kde je najviac spoločných bodov čo súhlasíš. Ale možno to bude práve taká strana ktorá nemá šancu sa dostať do parlamentu alebo nemá šancu byť v žiadnej vláde (napr. extrémisti) tak treba vycediť. Ostanú strany čo budú v parlamente a majú šancu byť vo vláde alebo minimálne v opozícii. Z tých si treba vybrať ktorá má najviac zhôd v programe s názorom voliča. To je najlogickejšie volenie. Nevoliť podľa emócií. 

Mimochodom bezohľadu na to čo sa deje s pánom predsedom strany Smer-SD urobili jednu veľkú chybu na ktorú sme aj my Maďari doplatili. A to to, že sa rozdelili! Spomente si na časy keď bola SMK na treťom mieste. Potom sme sa začali trieštiť na dve, potom tri a niesme ani v parlamente. Toto čaká aj sociálnych demokratov. Chápem pánov poslancov ktorí prešli do strany Hlas-SD aby sa dištancovali od kriminálnej minulosti strany. Ale už hlasy idú na dve strany a ak sa nedostane do parlamentu SNS tak nič zostavovať nebudú a nech si zvykajú na dlhodobí pobyt v opozícii.

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 18. 12. 2021 at 10:52, Sniper napísal:

A predstav si, že takto to funguje odjakživa, však aj ty volíš podľa toho, kde na ktorej predvolebnej akcii ti do dóz naložia najviac gulášu.

Ha ha ha hlavne keď som sa na akciách SMK a Mostu Híd dobre najedol a volil Kotlebu čo? ;-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nevie niekto, čo má ten kutafasz Fico proti obrannej zmluve s USA? Keď bol premiérom, tak len nohy mu trčali z Obamovho anusu. Prečo tento zmrd vždy otočí o 180° stupňov podľa toho či je v koalícii alebo opozícii?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Sniper napísal:

 Prečo tento zmrd vždy otočí o 180° stupňov podľa toho či je v koalícii alebo opozícii?

No lebo im o zmluvu vobec nejde. Jednak su v opozicii a postoje komunikuju a priori proti vlade a druhak, Fico je skuseny populista. Velmi dobre vie, ze s jednoduchou bajkou o zlej Amerike a dobrom Rusku u jednoducych Slovakov zaboduje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto robi dost politikov.....pred volbama boli strasne ustretovou silou a terazky zasa su partikularnou silou.....Caputova, Matovic, Kollar, Nad, Korcok, Heger a cela skupina okolo taraja Sulika tiez nie je vynimkou.....odrb a potom vladni.... : (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uprimne,  zahada je to u Pellegriniho. Fico ide  po extremistoch,  prebera volicov kotlebovi.  Ale Pelle na tom len strati, extremistov mu preberie Fico a umiernych niekto z koalicie. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pellegriniho popularita stala a stale stoji na vode. Bol iba "ten lepsi zo Smeru" a nemusel preto robit nic. Dalo by sa povedat, ze na prve miesto mu stacilo vesat zaclony. Naproti tomu Fico tvrdo pracuje. Tvrda praca v jeho pripade znamena, ze to dava na Mazureka pred zeleznicnou stanicou. Znamena aj to, ze nehladi na nic, ani na tisice mrtvych v pandemii, za ktorych je svojiim spravanim z velkej casti zodpovedny no a zatial mu to nejako zahadne vychadza. Pellegrini na to musi reagovat, pokial nechce pozerat Ficovi na chrbat a vlastne mu nezostava nic, iba sa prisposobovat situacii tak, ako to on vie. Pravdou je, ze ako oportunista je v tomto pre normalneho cloveka este menej uveritelny ako Fico.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len to nedava  logiku,   Fico bojuje o informatorov hlas,  lenze Pellegriniho volici su ine spektrum.  Ak bude sutazit s Ficom, tak prehra, nema sancu presvedcit informatora.  Jeho volici su byvali volici SMERU, ktorym vadi korupcia a chcu sice istoty ale vidia sa v EU. 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 hodinami, dead napísal:

informator

Fico s Pellegrinim nemaju problem nasrat si po troch rokoch do huby, co sa dalo s prihliadnutim na ich charakterovu vybavu ocakavat. Zahodou je, ze im to zerie volic.

ale ved som ti napisal, ze toto robi dost politikov na SK a aj som ti ich zopar popisal, tak neviem,  preco ty mas prblem iba s touto tebe milou dvojicou....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 22. 1. 2022 at 19:29, informator napísal:

tiez sa nad niecim podobnym pozastavujem....

To je z ktorého roku?

 

pred 8 hodinami, informator napísal:

tak neviem,  preco ty mas prblem iba s touto tebe milou dvojicou....

žeby preto, lebo sme v téme Smer-SD?

 

Dňa 22. 1. 2022 at 20:42, informator napísal:

Caputova, Matovic, Kollar, Nad, Korcok, Heger a cela skupina okolo taraja Sulika tiez nie je vynimkou.....odrb a potom vladni.... : (

tak prečo sem pletieš politikov, ktorí do tejto partaje nepatria? Či si už nevieš spomenúť na Ficove sľuby? Odškodňovanie klientov nebankoviek, diaľnica do Košíc, 13 dôchodok, odvolávanie ministrov do 3 minút pri podozrení z korupcie (a bolo ich hodne), zníženie DPH na 19%, v roku 2014 už nebude v politike, širokorozchodná železnica, zvyšok si vygúgli a nespamuj témy kravinami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, informator napísal:

ale ved som ti napisal, ze toto robi dost politikov na SK a aj som ti ich zopar popisal

ja by som povedal, ze takych, co raz maju jeden nazor a o tri roky idu proti nemu robit referendum nie je az tak vela

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Sniper napísal:

tak prečo sem pletieš politikov, ktorí do tejto partaje nepatria? Či si už nevieš spomenúť na Ficove sľuby? Odškodňovanie klientov nebankoviek, diaľnica do Košíc, 13 dôchodok, odvolávanie ministrov do 3 minút pri podozrení z korupcie (a bolo ich hodne), zníženie DPH na 19%, v roku 2014 už nebude v politike, širokorozchodná železnica, zvyšok si vygúgli a nespamuj témy kravinami.

vsetko si pamatam....prekvapeny?.....iba som pripomenul, ze takto podobne, ako Fico ci Pellegrinii, sa sprava kopec politikov na SK.....co je na tom spam?.....

pred 1 hodinou, dead napísal:

ja by som povedal, ze takych, co raz maju jeden nazor a o tri roky idu proti nemu robit referendum nie je az tak vela

no daj ten nazor, aby som sa pobavil....

pred 56 minútami, Tomáš napísal:

Ďalšie čo sa mi na týchto SD-čkároch nepáči že aké haló robia z tých vojakov a základní USA. Však nech si sú tu, mne absolútne neprekáža.

to je v poriadku, ved aj tvoj tutor Sniper s tym nema problem, takze kludne tu prezivaj.... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem z coho  mas taky blazeny pocit.......jedno je byt za nieco a druha vec je k tomu niecomu nepristupit, ked zistis, ze to nieco, je  navyhodne pre toho, koho zastupujes....tomu sa vravi zasadovost a zodpovednost......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozrel som si príspevky, ktoré Fico zverejňuje na svojom FB v ohľade ekonomiky a politiky. Vykrikuje, že keď bude vo vláde on... no však to už poznáme. Keď bude vo vláde on, bude sranda mu pripomenúť tie bláboly čo nakecal, keď bol teraz v opozícii. Škoda len, že takí tuponi ako informator to aj tak nepochopia. Na FB pod Ficovymi statusmi nájdete kopu podobne nechápavých informatorov. A potom sa čudujeme kde Slovensko je, keď kopa podobných informatorov velebí takého odrbávača ako Fico.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov