Skočiť na obsah

Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper

klamstva.gif

Odporúčané príspevky

ja nie som politik a ani mnipulator-presstitut.....som radovy obcan, ktory poctivo plati do spolocneho, co ma predpisane.....a co sa tyka Kisku bol (chvalabohu ze uz len BOL) prezident, tak som sa, ako obcan, k nemu vyjadroval, ako som ho vnimal.....a teda tie institucie, ktore sa teraz vyjadruju k momentalnej situacii v justicii, ci policii su na urovni vyjadrovania sa obcanov a su teda beztrestny v tejto veci?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

institucie su v tomto pripade prokuratura a sudy,  tie sa vyjadruju a tebe sa to nepaci ? Ine istitucie ako vlada alebo nr sa nemaju vyjadrovat,  ale politici verejne hovoria ako to vnimaju.  Co je na tom divne ? Ich vnimanie je proces irelevatne a sud ich neberie do uvahy,  tak funguje pravny stat.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, tyso napísal:

institucie su v tomto pripade prokuratura a sudy,  tie sa vyjadruju a tebe sa to nepaci ? Ine istitucie ako vlada alebo nr sa nemaju vyjadrovat,  ale politici verejne hovoria ako to vnimaju.  Co je na tom divne ? Ich vnimanie je proces irelevatne a sud ich neberie do uvahy,  tak funguje pravny stat.  

takze predseda vlady je iba radovy obcan, podpredseda parlamentu je radovy obca, ministerka IT-ckarov je radovy obcan.....ak som na niekoho zaudol mozes dopisat.....chces povedat, ze tieto osoby svojim vyzyvanim a oznacovanim niekoho za kriminalnika, alebo zlocinca vseobecne, tymto svojim postojom ukazuju, ako ma fungovat pravny stat?.....ved taketo metody kriminalizovania pouzivali fasisticke a komunisticke rezimy, ktore teraz nedavno v parlamente oznacili, ako protiludske ....ci tak akosi....tak sa necuduj, ze pokladam liberalnu "demokraciu" za ludovu "demokraciu"....a media, tie "nase",, robili aj vtedy zasluznu pracu, ako aj teraz.....to ze vtedy ta sud odsudil uz dopredu a teraz nie (zatial),  neznamena, ze si za vodou.....spolocenska "vrazda" pre niekoho moze znamenat aj samovrazdu.....naco sme zrusili trest smrti?....udajne preto, ze sud sa moze mylit a stat tym padom nepopravi, ale vlastne zavrazdi osobu nespravne odsudenu, no tu ti to evidentne nevadi.....je mi z teba a tebe podobnu totalitnu haved, na "bliti"....asi aj pojdem vyzvracat veceru.....este ze je nezvratny proces vo vyvoji roznych rezimov a to je, ze casom sa zacnu tieto zvery medzi sebou pozierat....tak ti prajem dobru chut.....daleko k tomu asi nemas, ked si uz aj vedecky kanibal.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ked Fico vykrikoval o danovom podvodnikovi, tak si suhlasil :)

Ale to je jedno,   to su len tvoje sialene ludacke sny o spolocnosti,   alebo mas priklad demokratickej spolocnosti kde sa to nedeje ?  A naopak, v diktaturach kde je kontrolovane vsetko, tak tam sa vlada nevyjadruje,   tam su ludia uctivi a slusne mlcia.       V demokracii sa ludia hadaju, to sa ti pacit nebude, ty si zjavne priaznivcom "slusnych"  "neliberalnych nedemokracii".

A coze si nepockas na sud ?   Ved mozno  sa sialene mylis a obhajujes mafiu ?   Potom ti nebude aspon trochu blbo ?  Ale asi nie, to by si musel mat moralku a tu nemas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja fica nezastavam a je mi ukradnuty....ale ked si uz pri nom a tom jeho vykrikovani o danovom podvodnikovi (asi mas na mysli klauna z TT), tak ten dotycny pan bol dokazatelne preukazany ako danovi podvodnik, akurat tam bola prekazka na stihanie z dovodu premlcania...ale to urcite vies a splietas tu svoje agitacne bludy....a ja som rad ze sa ludia v demokracii hadaju, ale nie ze tu politici a novinarska obec (ta liberalno "demokraticka") rozkladaju pravny stat svojim obvinovanim a odsudzovanim dopredu.....ved naco potom mame sudne tribunali?....aha....nato, na co ich mali aj fasisti a komunisti....a ano ja si pockam na sud a nikoho neobhajujem....to aj ja mozem povedat o tebe, ze tu obhajujes totalitne sposoby....co asi aj robis, ked ti nevadi sposob spolocenskej likvidacie niekoho nepohodlneho....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bez vyroku sudy:) a preukazatelne. no jo dvojity meter ako vysity.  ten dokaz je totiz ficove tvrdenie, ak to je pre teba dokaz, tak chapem to rozhorcenie ked teraz iny predseda vlady nieco tvrdi.  tak teraz mas dokaz v navrhu na vazbu, ale kedze dokazom su pre teba len ficove reci, tak to asi stacit nebude. 

snivas o state kde novinari mozu  pisat len to co im vlada dovoli. to je jasne ze ti vadi liberalna demokracia. 

 

a len opakujem, v akej krajine to je inak? ze novinari nepisu o zatykani prominentov a verejna mienka o tom nevie? ved sa pochval aky je tvoj ideal.  zjavne nebude liberalny ani demokraticky. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kde tam vidis dvojity meter?....skus sa ist poradit do TT k svojmu vzoru, ktory je mentalne na tvojej urovni.....vlastne sa naplna to, co som tvrdil pred volbami....ze ja mam strach z opozicie (vtedajsej) vacsi, ako z "hrozovlady" vtedajsej koalicie......a co sa tyka pisania novinarov, len z dovodu toho, co im dovoli vlada, tak to sa prave deje....kto sa  opovazi nejako inak zverejnovat veci, ktore su z pohladu vlady tabu, tak su to media hned konspiracne, co sa ale nemoze povedat o mediach, ktore pisu na vladne objednavky a siria dookola konspiracie z cielom ponizit a spolocensky devastovat oznacenu osobu alebo osoby....to je taka liberlane "demokraticka" kamuflaz o slobode a demokracii....ano pre to mi vadi tato hra na liberalnu "demokraciu"....

a v ktorej krajine je to inak?....no tak co poznam okolie a mozno aj USA, tak tam je to podobne a preto su aj tie liberalno "demokraticke" krajiny v stave totalneho rozkladu a amoralnost je davana za vzor......udupat oponenta aj za cenu pokrivenia demokratickych zasad, je teraz normou kazdodennou....ze k tomu su aktivne napomocny presstituti, je ako za socializmu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cize si tak hlupy ze ani svoj dvojity meter nevidis :)   Vsjo jasno, zacem bukvy.   Co poznas okolie, tak pridaj vsetky krajiny europy,  "tvoje demokraticke zasady"  su bezne len v dikature. A "mudrosraci"  je pochvala od vlady,  pretoze to ti tvoji sefovia nepovedali ze nenajdes noviny co by mali radi vladu a pisali na jej objednavku.

A preto ti vadi demokracia, si dusou nevolnik a dobre sa citis len v diktature.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze iba diktatura zakazuje prejavovat svoj nazor a verejne kritizovat pomery v liberalnej "demokracii"?....akurat ze tot nedavno ministerka pre IT-ckarov zverejnila postup, ako idu bojovat proti hoaxom a ako uchranit spúlocnost od deziformacii....to len aby si sa dostal do obazu, kde zijes.....a ano, som momentalne nevolnikom v tej slobodnej liberalnej "demokracii".....vidim ze sam si ucastnikom, alebo parazitujes, na dusevnom vrazdeni ludi s pomocou presstitutov......uz lutujem, ze sa aj z mojou pomocou dostala k moci takato liberfasisticka skorumpovana luza.....a je jedno s ktorej pomyselnj casti  politickeho spektra ceri zuby....sam si tu toho prikladom....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa, asi na rozdiel od teba, pravidelne aj zo synom zucastnoval pochodov a roznych mitingov v r. 1989....to som mal na mysli, ked som napisal, ze lutujem, ze sa aj z mojou pomocou dostala k moci takato liberfasisticka skorumpovana luza, ktora sa z lupenproletariatu a ludovej "demokracie" prekuklila do tzv. liberalnej "demokracie"....a cim dalej tym viac som presvedceny, ze ten zlodej a hlupak Danko, je v stadiu larvy, oproti terajsim vyskolenym likvidatorom slobody a dusevnym vrahom ludi.....takze mate vo vsetkom pravdu pan velkomozny.....vas sluzobnik a z uctou vam pripominam, aby ste neprestali pouzivat svoj bicik..... :) ...vsetko z usmevom....aj bitku....doba udavacov a spiclov sa vratila, preto si treba davat pozor na to, co sa napise a verejne povie....to uz bez usmevu... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

ucen mafian Fico a spol. je v porovnani s profesionalmi s terajsej skupiny, ktora spravuje veci verejne,  obycajna onuca....staci si pripomenut Sulikove pravidelne ranajky u Tiffany-Kocnera....:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne 100 x u fica je ovela menej ako raz u sulika:) A to ze kocner hovoril ficovi sef a sulika odrbal je len detail pre cloveka ako ty. Bez moralky, podporujuci smrt. Ach blivno je mi z tychto slovakofasistov.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

staci si pripomenut Sulikove pravidelne ranajky u Tiffany-Kocnera....:)

Toto ma vždy pobaví, že jediná vec, čo ficoidi vedia na Sulíka vytiahnuť, sú len nejaké raňajky s Kočnerom. Ale na Ficovo ešte relatívne nedávne mnohoročné bývanie u daňového podvodníka Bašternáka si už akosi nevedia spomenúť. Treba sa viac posnažiť, lebo stále dookola omieľať nejaké raňajky spred 10 rokov už nie je vtipné, teraz je už len trápne, že na Sulíka nič lepšie nevedia vytiahnuť, detto, keď predvčerom polka Slovenska videla Fica a Kaliňáka na večeri s Bödörom.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

problem nie su ranajky, ale co sa tam riesilo.....no a ten fico, ak tym nieco porusil, myslim tym byvanim tam kde byval, tak nech ho za to odsudia a je to vybavene....ja som vcera bol pozvany u kamarata, ktory je dokazatelne pytlaik a v sudnom konani mu hrozi aj odsudenie na tvrdo....to akoze teraz ho idem ja  zakopat pod ciernu zem?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov