Skočiť na obsah

Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper

klamstva.gif

Odporúčané príspevky

Čo sa ešte musí stať aby toho Fica súdili? Nestačí že mu dokázali korupciu, spolupráci s mafiou a kadečo ešte aj v Nitre na tom zhromaždení (kam som chcel ísť aj ja podporiť smer) vykrikovali na prezidentku vulgarizmy. To je už prehnané. So sociálnou politikou súhlasím ale s tým všetkým ostatným nie. Parlament sa nezmohol na to aby zahlasovali za súdenie smerákov. Že 2 hlasy im chýbali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Súdiť ho môžu a ak mu niečo dokážu, nech sedí. Len nebude vo väzbe. Ale......, keby mali niečo konkrétne, tak ho za to dostanú za mreže, ale nič konkretneho som sa nedočítal. A pruser pre nás bude, ak mu to prejde. Máme o jedného mučeníka viac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Voliči Fica sú v podstate masochisti. Čím je teraz na Slovensku horšie, tým je to pre nich lepšie. Tí idioti nechápu, že Fico a "jeho ľudia" nie sú masochisti, ale hedonisti. Nechápem, prečo u voličov Fica nefunguje aspoň atavistický pud závisti a svojím idolom doprajú blahobyt, aj keď oni sami budú ekonomicky strádať. Podobná situácia je teraz aj v Rusku.  

Podobný postoj u mnohých Slovákoch je aj na svetovú politiku. Napríklad Čína, v záujme strategickej výhody, teraz získava hegemóniu v oblasti Marshallových ostrovov. Strategickú výhodu si Čína buduje nie len v tomto regióne. Zanietení odporcovia politiky USA, ktorá je pre jich symbolom imperializmu, de facto obhajujú imperiálnu politiku Číny.

Snahy o imperiálnu dominantu obyčajne nevyvolávajú sympatie v štátoch, ktoré nie sú dominantné v svetovej politike. K takým patrí aj Slovensko. Z tejto pozície Slovensko nikdy nebude zohrávať rozhodujúcu úlohu. Prečo sa ale mnohí Slováci tešia zo strategických úspechov Číny, na úkor USA? To mi nie je jasné a tomu naozaj nerozumiem.        

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Smer sa zase usiluje o referendum. Za prvé na slovensku nebolo úspešné žiadne referendum okrem EU a za druhé keď sa ma spýtajú ako smer pomohol konkrétne mne tak neviem odpovedať. Z toho vyplýva že darmo sú hocijako sociálni, mne osobne nepomohla žiadna strana, takže mne to aj môže byť jedno kto bude vo vláde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem. Aký zmysel potom majú celé voľby keď to na živote ľudí nič nezmení. Na mojom živote sa nič nezmení bezohľadu na to či na území štátu sú alebo niesu základne NATO, či budú policajné autá mať zelené alebo modré pásiky, atď. Mňa budú rovnako terorizovať grázli a nič by na tom nezmenila dokonca ani vláda ĽSNS... Veľa ľudí už ani nesleduje dianie a nechodia voliť lebo na to už rezignovali. V štúdiu sa hádajú na dúhových vlajkách, kto od koho má ropu a to na mojom živote nič nezmení.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

pred 1 hodinou, Sniper napísal:

A aké predstavy máš o tom, že ako by ti vláda mala pomáhať?

ha ha ha.....pytas sa a aj si odpovies sam protrednictvom imaginarneho Tomasa?.....:hufi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale veď neni na čo odpovedať. To skôr ja sa pýtam že aký to má celé zmysel? Na mojom živote sa nič nezmenilo dobrých 30 rokov a to už tu bolo koľko vlád. Tak nech sa kľudne snažia o referendum. Hlas s tým úplne zlyhal. Akým elánom do toho išli a teraz o tom nepočuť nič. Smer zase ide na to. Zase im to zlyhá. Voľby budu v riadnom čase a vláda bude vyzerať zhruba takto: Zostavia ju Hlas (ktorý bude na prvom mieste), Smer (ktorý skončí tretí), SNS ktorá sa dostane do parlamentu, zoberú aj Republiku a maďarov aby mali nadpolovičnú. OĽaNO sa pohádal s každým a skončí pravdepodobne na druhom alebo treťom mieste (keďže každý kto je proti sociálnym demokratom tak ich bude voliť). SaS ktorá bude niekde na piatom už nebude mať s kým sa spájať. Pionta je že bude vládnuť Hlas so Smerom. Možno sa ešte dostane do parlamentu KDH ktora nebude mat na výber a pridá sa k sociálnym demokratom aby im niečo kvaplo a ĽSNS skončí mimo parlamentu vďaka republike.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, asi to bude tym ze na tvoj zivot ma ovela vacsi vplyv to co robis ty.  Ale len tak bokom,  to ze sa mozes lahko zamestnat to povazujes za nieco je dane prirodnymi zakonmi alebo ekonomikou ? A aspon tak vzdialene tusis ze na nu ma vlada nejaky vplyv ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aký? Či tu vládol smer (a to dlho vládol) alebo títo aktuálni, haly rastú ako huby po daždi tak či tak. To čo hovoríš bolo ešte za HZDS a to som bol ešte študent takže som to nijako nevnímal iba tak z počutia viem že bola vyššia nezamestnanosť ale u nás v rodine každy mal stabilnú prácu takže naozaj ja som to nijako nepociťoval že aká vláda bola. V Samsungu bol Fico osobne a práve vtedy som mal rannú šichtu a vedľa našej linky išiel. Vtedy ma prekvapilo že aký je nízky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 4 týždňami...

No čo hovoríte na to, že v čase vysokej inflácie a stúpajúcich odvodov si tie svine zdvojnásobili platy a ani z nich nemusia odviesť dane?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uprimne,   to je mi jedno.  Alebo dokonca je to krok k normalnemu stavu.  Doteraz to bolo tak ze ked poslanec siel robit ministra ci statneho tajomnika tak dostal o tretinu menej.   A rozdiel si mal zrejme dorovnat sikovnostou.     Teraz sa dostaneme do stavu ze platy ministrov budu podobne ako v okolitych krajinach. 

Ale zahada je preco to Fico urobil, pretoze to je tema kde vie ze to siri vasne a doteraz Fico vzdy zmrazoval platy ministrov.  Jeho volici to urcite neocenia.  Co pripravuje ze mu uz nezalezi na jeho volicoch ?   To ma desi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po nich uz pride iba apokalypsa, statny bankrot a oni sa odtialto zdekuju. Ved MF pripravuje 35% zdanenie lepsie zarabajucich. Uzasne. To nie je ani ze kocurkovo, ale Orwellow 1984 roman. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže chápem správne, že ak by nejaký smerák znásilnil ženu, tak už mu to stačí tutlať a zatĺkať len 10 rokov, namiesto dvadsiatich ako doteraz? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 hodinami, Proteus pridal:

 Ved MF pripravuje 35% zdanenie lepsie zarabajucich. 

To je presne to čo chcú ficove ovce počuť. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslim si, ze kazdy kto zaraba minimalku, podpriemer ci priemenu mzdu to rad pocuje. Ludia zavidia a tesia sa z toho, ked niekomu, kto je uspesnejsi ublizia. Myslia si, ze len kradnu, odrbavaju, tak si zasluzia, aby ich skasirovali. Bohuzial si neuvedomuju, ze sa im to vrati ako bumerang. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 10. 2. 2024 at 8:31, buky pridal:

To je presne to čo chcú ficove ovce počuť. 

Upresnil by som to: "To je presne to čo chcú ficove neschopné ovce počuť."

Ficovce len čakajú na sociálne balíčky, bez Fica si nevedia samé ani riť vytrieť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
Dňa 10. 2. 2024 at 14:06, Proteus pridal:

Bohuzial si neuvedomuju, ze sa im to vrati ako bumerang

Ako presne? Ved aj zbojnici uz fungovali ze bohatym brat a chudobnym davat...

Myslite to tak ze smer bohatym zoberie ale necha si to pre seba a nedaju to chudobnym?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 24 minútami, Tomáš pridal:

Myslite to tak ze smer bohatym zoberie ale necha si to pre seba a nedaju to chudobnym?

Áno. 

A k tomu ešte niečo zoberie aj chudobným.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujal ma výrok, kde Kaliňák kritizuje na Slovensku západné firmy, ktoré sem prišli, aby za nízke mzdy mali čo najväčšie zisky. Dobre hovorí, až  je to divnô, že mu to vadí až teraz. Také populistické drísty, lebo žiadne priaznivejšie riešenie nemá. Iba ak založiť štátne podniky, najlepšie zbrojárske. 

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/vytoceny-minister-kalinak-razne-ohradil-voci-moderatorke-ako-mozete-take-nieco-povedat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale však nech západné firmy odídu, potom uvidíme, ako smeráci budú vyskakovať. Stačilo by, keby sa automobilky rozhodli skončiť, také domino Slovensko ešte nezažilo.

A Výkaliňák nech drží tu svoje smerácku hubu, keď sa mu platy zdajú malé, nie je absolútne žiadny problém znížiť odvody. To sa tej smeráckej bande akosi nechce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov