Skočiť na obsah

Najlepší herci a herečky


cizy

Odporúčané príspevky

Títo traja sú možno dobrí, ale nič mi nehovoria:

 

H.J. Osment (to je ten chlapec z AI ?)

A.Brody

H. Mathenson

 

Pridal by som Viga Mortenssona. Najviac ma zaujal v jednom filme, kde hral bývalého automobilového pretekára, ktorému umiera manželka a on sa náhli krížom cez celé štáty, aby ju ešte raz videl. Samozrejme, že fízli mu robia problémy. Nakoniec to napáli rovno do policajnej bariéry, tvorenej z buldozerov. V tom čase už vie, že žena mu umrela. V tom filme podal fantastický výkon. Neviete niekto názov toho filmu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Áno, to je ono :) :) Vďaka Andulqa :lol: Ten film som videl raz v telke, ale som schopný si to pozrieť ešte x-krát.

 

Pridám sa k tým, ktorí uviedli Kevina Spaceyho. Vo filme Usual Suspects bol výborný ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jiří Macháček /napr Jedna ruka netleská, Samotári, Horem pádem/, Miroslav Donutil, Bolek Polívka, Emil Horváth ml. /síce sme v kategórii Filmy, ale kto môže, mal by vidieť tohto herca v divadelnej hre Stoličky na Malej scéne/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Emil Horváth ml. /síce sme v kategórii Filmy, ale kto môže, mal by vidieť tohto herca v divadelnej hre Stoličky na Malej scéne/

Ja som videl a teda s tým môžem len súhlasiť, aj keď názov kategórie je Filmy :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď už sme pri tej hre, nemala by som teda zabudnúť na Emíliu Vášáryovú, teda nielen vďaka hre Stoličky si zaslúži byť zaradená medzi najlepšie herečky, ale určite aj pre filmovú tvorbu už od 60. rokov /z tých novších ma chytila okrem iného v Horem pádem alebo aj v Pelíškoch/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Morgan Freeman!!! A samozrejme Sean Connery a Mel Gibson. Vynikajuce herecke veliciny! Dobry je aj Kevin Spacey. A teraz mi je fuk, co si myslite, ale Orlando Bloom. Napokon aj Russel Crowe je celkom dobry. A zo zien? Azda Sandra Bullock.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

padlo tu už veľa skvelých hercova, vraátane Jirku Macháčka, ale mne tu stále chýba

Ivan Trojan (Samotári, Jedna ruka netleská, Četnícke Humoresky, Příběhy obyčejného šílenství, . . .)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 1 mesiacom...

asi to zopakujem už odzneté mená, ale to bude tým podobným vkusom ako majú ostatní:

 

Jean Reno, Edward Norton, Al Pacino, Tom Hanks, Humphrey Bogart a z dám: Meryl Streep, Julianne Moore a Juliette Binoche

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Dakota Fanning (Volám sa Sam, Unesení),

 

Jessica Alba (Flipper :lol:)

 

Scarlett Johansson (Nort :)), The Horse Whisper,

Eight Legged Freaks, Lost in Translation, The Island, Match Point)

 

Elisha Cuthbert (Lucky Girl)

 

Kirsten Dunst (New York Stories: Oedipus Wrecks, Intervies s upírom,

Jumanji, Crazy/Beatiful, Spider-Man 1-3, Mona Lisa Smile)

 

Sarah Michelle Gellar (Buffy: The Vampire Slayer)

 

Lucy Lawless (Xena)

 

Evan Rachel Wood (The Missing, Thirteen, Pretty Persuasion)

 

Hayden Panettiere (Ally McBeal, Heroes)

 

Natalie Portman (Leon, Star Wars, V for Vendetta)

 

Jodelle Ferland (Little Mermaid, Tideland)

 

Jodie Foster (Silence of the Lambs, Maverick, Contact, Anna a kráľ, Úkryt-Panic Room)

 

Jennifer Connelly (Labyrint, Rocketeer - R : Joe Johnston , USA 1991)

 

Bruce Willis - Kevin Costner

Nicolas Cage (Face off, Con Air, The Rock, Ghost Rider, Next)

Jason Statham

Brandon Lee (Rýchly ako blesk, Zúčtovanie v Malom Tokiu, Vrana)

Mel Gibson (

Jackie Chan

Jet Li

Christian Bale (Ríša slnka, Americké psycho, Equilibrium, Batman: začína, Dokonalý trik)

 

John Lithgow (Takí normálni mimozemšťania!!!)

 

Johnny Depp (Ospalá diera, Ed Wood, Piráti Karibiku 1)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov