Skočiť na obsah

Čitateľský klub


phersu

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 mesiacmi...

s Bijou sme dnes kecali a prišlo aj na to že škoda že to tu nejako zakapalo a či to neskúsiť nejako znovu obnoviť ?

 

možno už nie v takej istej forme aká bola, pretože nie vždy tá kniha každému sadne, nie vždy je čas atď... a od toho sa vyvinie aj počet diskutujúcich a diskusie...

ale tak keby bol záujem a by sa mohlo pokračovať v ďalších kolách :D

 

ale by sa mohla spraviť nová forma - a tou že by ľudia dali pár tipov na diela nie zase každý 20 :bezradny: to je asi veľa, ani nemám predstavu koľko by to tak mohlo byť na jedného z toho by sa vytvoril akýsi zoznam "inšpirácie" a proste každý si vyberie podľa svojej chuti....

 

mohla by z toho vzniknúť celkom zaujímavá diskusia, neviem tak nejak by to mohlo byť

dnes mi to dosť ťažšie myslí som mal problém nejako skomoliť tento príspevok

 

tak čo ? bude o to nejaký záujem, nejaké nápady,návrhy akoby sa to mohlo spraviť, proste všetko čo vás napadne :D ;) ;)

 

osobne dúfam že sa to rozbehne, aj keď mi je jasné že škola,práca,diplomovky,bakalárky,skúšky,choroby a čo ja viem čo ešte obmedzujú čas a niekedy aj chuť, preto by to bolo v takejto uvoľnenej forme možno aj lepšie

 

tak čo vy na to ? :(

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 rokmi...

Ja vás pozývam čítať naši knihu čo sme napísali s kamošmi, vlastne celá je inšpirovaná alternatívou nášho mesta a našej partie či rôznych zážitkov, s prvkami inšpirujúcimi z rôznych filmov a podobne. Veď uvidíte. Je to v blogu s názvom kniha <- klik tam. Je rozdelená do jednotlivých minipríbehov. Sú očíslované a začína sa od spodku blogu. Akurát že isté veci tam pochopia len ľudia čo poznajú naše mesto. ľudí v ňom a podobne. Ale príbeh ceľkom dobrý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov