Skočiť na obsah

NHL (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 598
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    286

  • Tom182

    91

  • tomassi

    68

  • lopata555

    34

Top prispievatelia v tejto téme

Fajn, takze uz mame aj novu temu :lol: tesim sa na plodnu diskusiu!

 

Uz o par dni sa nam zacina tzv. letny prestupovy kolotoc - a uz teraz sa nam crtaju zaujimave vymeny, kedze kopu hracov stale nema zmluvy tak sa cakaju aj zmeny dresov, takze ponukam prehlad volnych hracov jednotlivych teamov

 

Anaheim Ducks

Unrestricted: Darryl Bootland, Joe DiPenta, Andrew Ebbett, Mike Hoffman, Jason King, Maxim Kondratiev, Jay Leach, Mark Mowers, Teemu Selanne

Restricted: Shane Hynes, Drew Miller, Corey Perry, Geoff Platt, Brian Sutherby

 

Atlanta Thrashers

Unrestricted: Eric Boulton, Kevin Doell, Darren Haydar, Bobby Holik, Joel Kwiatkowski, Steve McCarthy, Mark Popovic, Mark Recchi

Restricted: Kari Lehtonen, Brett Sterling

 

Boston Bruins

Unrestricted: Alex Auld, Bobby Allen, Jeff Hoggan, Glen Metropolit, Jordan Sigalet

Restricted: Petteri Nokelainen, Pascal Pelletier, Dennis Wideman

 

Buffalo Sabres

Unrestricted: Dmitri Kalinin, Teppo Numminen, Nolan Pratt, Michael Ryan, Jocelyn Thibault

Restricted: Steve Bernier, Paul Gaustad, Clarke MacArthur, Daniel Paille

 

Calgary Flames

Unrestricted: Craig Conroy, Eric Godard, David Hale, Kristian Huselius, Curtis Joseph, Daymond Langkow, Curtis McElhinney, Owen Nolan, Eric Nystrom, Mark Smith, Jim Vandermeer, Stephane Yelle

Restricted: none

 

Carolina Hurricanes

Unrestricted: Keith Aucoin, Ryan Bayda, Wade Brookbank, Tim Conboy, John Grahame, Bret Hedican, Darcy Hordichuk, Joe Jensen, Trevor Letowski

Restricted: Chad Larose, Brandon Nolan, Dennis Seidenberg

 

Chicago Blackhawks

Unrestricted: Kevyn Adams, David Koci, Patrick Lalime, Yanic Perreault, Jason Williams, Andrei Zyuzin

Restricted: Rene Bourque, Corey Crawford, Colin Fraser, Jordan Hendry, Joey Mormina, Danny Richmond, Martin St.Pierre

 

Colorado Avalanche

Unrestricted: Andrew Brunette, Jeff Finger, Adam Foote, Peter Forsberg, Jaroslav Hlinka, John-Michael Liles, Joe Sakic, Kurt Sauer, Wyatt Smith, Jose Theodore

Restricted: Johnny Boychuk, Cody McCormick, Cody McLeod, Marek Svatos, Tyler Weiman, Wojtek Wolski

 

Columbus Blue Jackets

Unrestricted: Ron Hainsey, Zenon Konopka, Derek Mackenzie, Michael Peca, Dick Tarnstrom, David Vyborny

Restricted: Dan Fritsche, Pascal Leclaire, Joakim Lindstrom, Marc Methot, Alexandre Picard, Aaron Rome, R.J.Umberger, Clay Wilson

 

Dallas Stars

Unrestricted: Stu Barnes, Nolan Baumgartner, Niklas Hagman, Johan Holmqvist, Dan Jancevski, Antti Miettinen, Brad Winchester

Restricted: Chris Connor, B.J.Crombeen, Loui Eriksson, Tobias Stephan

 

Detroit Red Wings

Unrestricted: Chris Chelios, Aaron Downey, Dallas Drake, Mark Hartigan, Andreas Lilja, Darren McCarty, Brad Stuart, Garrett Stafford

Restricted: Jonathan Ericsson, Valtteri Filppula, Jimmy Howard, Kyle Quincey

 

Edmonton Oilers

Unrestricted: Curtis Glencross, Marty Reasoner, Allan Rourke, Geoff Sanderson

Restricted: Jean-Francois Jacques, Joni Pitkanen, Marc-Antoine Pouliot, Jarret Stoll, Zach Stortini

 

Florida Panthers

Unrestricted: Jassen Cullimore, Magnus Johansson, Branislav Mezei, Garth Murray, Steve Montador

Restricted: Jay Bouwmeester, Gregory Campbell, Drew Larman, Martin Lojek, Stefan Meyer, Rostislav Olesz, Anthony Stewart

 

Los Angeles Kings

Unrestricted: Rob Blake, Dan Cloutier, Kevin Dallman, Jeff Giuliano, Jon Klemm, Ladislav Nagy, Scott Thornton, Brian Willsie

Restricted: Erik Ersberg, Gabe Gauthier, Peter Harrold, Matt Moulson, Patrick O'Sullivan, Brad Richardson

 

Minnesota Wild

Unrestricted: Keith Carney, Pavol Demitra, Todd Fedoruk, Sean Hill, Steve Kelly, Petteri Nummelin, Branko Radivojevic, Brian Rolston, Aaron Voros

Restricted: Pierre-Marc Bouchard, Kurtis Foster, F Matt Foy, F Stephane Veilleux

 

Montreal Canadiens

Unrestricted: Patrice Brisebois, Michael Ryder, Bryan Smolinski, Mark Streit

Restricted: Josh Gorges, Mikhail Grabovski, Jaroslav Halak, Andrei Kostitsyn, Corey Locke, Ryan O'Byrne

 

Nashville Predators

Unrestricted: Brandon Bochenski, Martin Gelinas, Josh Langfeld

Restricted: Kevin Klein, Ville Koistinen, Rich Peverley

 

New Jersey Devils

Unrestricted: Arron Asham, Bryce Salvador, Noah Clarke, Jay Pandolfo, Karel Rachunek, Barry Tallackson

Restricted: David Clarkson, Olli Malmivaara, Rod Pelley

 

New York Islanders

Unrestricted: Bryan Berard, Kip Brennan, Rob Davison, Wade Dubielewicz, Ruslan Fedotenko, Matt Keith, Miroslav Satan, Josef Vasicek

Restricted: Sean Bergenheim, Jeremy Colliton, Drew Fata, Bruno Gervais, Aaron Johnson, Frans Nielsen, Steve Regier, Matt Spiller, Jeff Tambellini, Ben Walter

 

New York Rangers

Unrestricted: Sean Avery, Marek Malik, Paul Mara, Michal Rozsival, Brendan Shanahan, Martin Straka, Jason Strudwick, Stephen Valiquette

Restricted: Ivan Baranka, Nigel Dawes, Greg Moore, Fredrik Sjostrom

 

Ottawa Senators

Unrestricted: Mike Commodore, Shean Donovan, Ray Emery, Martin Lapointe, Wade Redden, Luke Richardson, Randy Robitaille, Cory Stillman

Restricted: Josh Hennessy, Andrej Meszaros, Antoine Vermette

 

Philadelphia Flyers

Unrestricted: Jesse Boulerice, Riley Cote, Jim Dowd, Rory Fitzpatrick, Jaroslav Modry, Jason Smith

Restricted: Jeff Carter, Steve Eminger, Nate Guenin, Randy Jones, Stefan Ruzicka, Patrick Thoresen

 

Phoenix Coyotes

Unrestricted: David Aebischer, Ryan Caldwell, Niko Kapanen, Matt Murley, Mathias Tjarnqvist, Radim Vrbata, Craig Weller, Michael York

Restricted: Brendan Bell, Dan Carcillo, Marcel Hossa, Matt Jones, Brian McGrattan, Joel Perrault, Bill Thomas

 

Pittsburgh Penguins

Unrestricted: Kris Beech, Ty Conklin, Pascal Dupuis, Mark Eaton, Adam Hall, Connor James, Georges Laraque, Marian Hossa, Ryan Malone, Alain Nasreddine, Brooks Orpik, Gary Roberts, Jarkko Ruutu, Nathan Smith, Jeff Taffe

Restricted: Tim Brent, Jonathan Filewich, Ryan Stone

 

San Jose Sharks

Unrestricted: Curtis Brown, Brian Campbell, Tom Cavanagh, Mike Iggulden, Sandis Ozolinsh, Dimitri Patzold, Tomas Plihal, Patrick Rissmiller, Alexei Semenov, Jody Shelley

Restricted: Ryane Clowe, Christian Ehrhoff, Marcel Goc, Lukas Kaspar

 

St.Louis Blues

Unrestricted: Petr Cajanek, Micki Dupont, Mike Glumac, Mike Johnson, Ryan Johnson, Martin Rucinsky, Yan Stastny, Matt Walker

Restricted: David Backes, Jay McClement, Hannu Toivonen, Jeff Woywitka

 

Tampa Bay Lightning

Unrestricted: Mathieu Darche, Marc Denis, Chris Gratton, Doug Janik, Andreas Karlsson, Craig MacDonald, Vaclav Prospal, Andre Roy, Tim Taylor, Kyle Wanvig

Restricted: Ryan Craig, Karl Stewart

 

Toronto Maple Leafs

Unrestricted: Scott Clemmensen, Dominic Moore, John Pohl, Mats Sundin, Darcy Tucker, Andy Wozniewski

Restricted: Alex Foster, Ben Ondrus, Matt Stajan

 

Vancouver Canucks

Unrestricted: Brad Isbister, Aaron Miller, Brendan Morrison, Markus Naslund, Byron Ritchie, Curtis Sanford, Mike Weaver

Restricted: Mike Brown, Zach Fitzgerald, Drew MacIntyre, Nathan Mciver, Rick Rypien, Ryan Shannon, Kyle Wellwood

 

Washington Capitals

Unrestricted: Matt Cooke, Sergei Fedorov, Cristobal Huet, Olaf Kolzig

Restricted: Boyd Gordon, Mike Green, Brooks Laich, Shaone Morrisonn

 

 

Zdroj: tsn.ca

 

Vysvetlivky:

Unrestricted = Neobmedzeny volny hrac

Restricted = Obmedzeny volny hrac

 

Ocakvame teda zaujimave vymeny alebo mohutne podpisovanie zmluv - to vsetko sa rozbehne pocas tohto leta! Takze ani cez horuce letne mesiace NHL nespi a stale sa nieco deje - co je len dobre! Takze ani v lete by teamy nemali zaspat na vavirnoch :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v NHL sa udiala zaujimava vymena...

Visnovsky odchadza z LAK do EDM vymenou za hracov Jarret Stoll a Matt Greene

 

za posledne dva dni sa zacala TBL slusne posilovat...najprv prisiel do timu Ryan Malone a Gary Roberts a dnes k nim pribudol aj Bryan Rolston

 

no mna aj tak najviac tesi ze COL podpisalo nove zmluvy s obrancami Adam Foote aj John-Michael Liles :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som spokojný, že Višňa vypadol z toho žebráckeho tímu

Jose Theodore zatiaľ nepodpísal a asi si vyskúša trh s voľnými hráčmi

asi sa teda s Lavínami rozlúči

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem ci si az tak dobre polepsil..ide do EDM..a to tiez nieje tim na spici NHL...

..ach jaj..Theodore nieeee..preco nepustili radsej budaja..dufam, ze sa este nieco stane a Jose bude sucastou Avs aj nadalej..ak nie bude mi v time chybat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Višňa taký spokojný ako ja nie je

je z toho prestupu pekne vytočený, bodaj by aj nie,

máte sľúbený istý okruh klubov s ktorými súhlasíte

a potom Vás vymenia niekam celkom inam a to bez vašeho vedenia

 

ale aj tak myslím, že u olejárov mu bude lepšie

podstatne hokejovejšie prostredie ako u Kings

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a je to tu..Jose Theodore predsa len nakoniec opustil AVS :) namieril si to do WSH...a kedze vznikla medzera v COL brankaroch, tak ziskali Andrew Raycroft..no neviem, to tam naozaj nic lepsie nebolo? :)

hovorilo sa o tom ze by do COL mohol ist Cristobal Huet..ale skoncil v CHI

utocne rady COL rozsiril Darcy Tucker..tu uz prevlada spokojnost :lol: ale zase odisiel jeden z mojich dalsich oblubencov..Andrew Brunette (do MIN)...skoda skoda a aby toho nebolo dost COL opustil aj Kurt Sauer ;)

svoje timy zmenili aj ceski hraci..:Radim Vrbata prestupuje do TBL a Marek Zidlicky do MIN

vcera rozsiril obranne rady EDM Visnovsky..a dnes sa hned EDM zbavil jedneho svojho obrancu J.Pitkanen isiel do CAR vymenou za Eric Cole...myslim, ze EDM spravil celkom dobru vymenu ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No teeeda, zaujimave vymeny!

 

Ja som rad ze Blues podpisali s Davidom Backesom na dalsie 3 roky - to je myslim ze velmi dobra investicia!

 

No a od dneska su uz neobmedzenymi volnymi hracmi tito (asi uz byvali) Bluesmani:

Cajanek, Walker, M.Johnson, R.Johnson, Rucinsky, ...

 

no ale som zvedavy co Blues nakupia na dalsiu sezonu! Nebolo by odveci konecne postupit aj do PlayOff!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pens ma moc nepotešili tým, ako pustili Maloneho - ešte Roberts budiž, ale toto ma jemne povedané rozladilo... :lol: Oboch ulovila Tampa, uvidíme, ako zapadnú... A Tampa šlohla aj Adama Halla, tí teda zalovili medzi Tučniakmi! A Conklin podpísal s Detroitom - do kelu! nemohol to byť aspoň iný klub? :)

 

Aspoň, že Dupuisa majú podpísaného na ďalšie 3 roky a s Malkinom vraj sú už tiež dohodnutí...

 

A Cujo sa nám vracia do Toronta... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do kelu, škoda ho, aj keď sa s jeho odchodom viac-menej rátalo... :lol: Ale taký odliv hráčov a okrem Godarda žiadna nová akvizícia - to som zvedavý, čo Pens majú v pláne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja rozhodne nie - Pens odišiel jeden parádny strelec... :lol: a práve oni dvaja preto, že sa netaja tým, ako veľmi ho nemusia, a ani Detroit nie, takže sa im to tam pekne stretne a nemusia sa báť, že by Hossa skončil niekde, kde by ho museli "trpieť"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som celkom nadseny, teda ten Boston by mu pristal ovela viac, no ale ani hento neni odveci :lol:

 

Ale teraz su uz aj Penguins pre mna ovela prijatelnejsi :) no, ale stale nepatri medzi tie moje oblubenejsie teamy

 

Z Blues odchadza Ryan Johnson smerom na Vancouver ... skoda ho :)

Navyse konci aj Hannu Toivonen, nakolko uz pred niekolkymi dnami oznamil ze odchadza do Ilves Tampere

nooo ale Blues uz maju za neho alternativnu nahradu - Chris Mason, ktory sem prisiel este pocas draftu z NSH

 

No a dresy menia aj 4 fini - Hagman ide do Toronta, Pitkanen do Caroliny, Vaananen do Philly, J.Ruutu do Ottawy ... zmena je zivot

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v PIT moc nadseni niesu a tu su slova jedneho fanusika :lol:

"Nechci, aby to vyznělo špatně, ale pravdou je, že Hossa se ukázal jako naprostý chamtivec. Hossa přišel do Pittsburghu a všude prohlašoval, jak se mu ve městě líbí a jak má rád atmosféru během zápasů. Za Pens v play-off odevzdal maximum a teď náhle bez okolků odejde do týmu, se kterým Pittsburgh prohrál finále. V Detroitu podepsal pouze jednoletý kontrakt, navíc za stejné peníze, jaké by dostal od Penguins. Tím jasně ukázal, že si raději snadno dojde pro Stanley Cup, než aby se o něj pokusil po boku dvou nejlepších centrů v lize, navíc v týmu, který zvedl jeho cenu na trhu s volnými hráči. Příští rok určitě vyhraje Stanley Cup a opět se stane volným hráčem, takže může podepsat nový, extrémně vysoký kontrakt s týmem, kde se nemusí vyhrávat, což mu již v ten moment bude jedno. Na Jágra jsem nikdy nebučel, ale jakmile k nám v příští sezóně přijede Detroit, tak na toho zrádce pískat určitě budu."

článok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tom

 

No to je pohľad jedného rozzúreného fanúšika....ja nie som nejaký extra fanúšik Hossu/no v podstate nič proti nemu nemám :lol: /, ale žeby bol zradca by som nepovedal a dobre vieš, že prestupy sú často hlavne manažerskou prácou...pre Pens je to strata, ale taký je už raz život...no ale pravda je, že Red Wings ani ja nemsusím  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aký zradca?

šak on za ten klub neodohral ani celú sezónnu

zradcom by bol vtedy ak by išiel za peniazmi k olejárom

 

Za Pens v play-off odevzdal maximum a teď náhle bez okolků odejde do týmu, se kterým Pittsburgh prohrál finále.

toto ma obavilo

v tejto vete je toľko rozhorčenia ako keby ho Pens vychovali a práve oni mu otvorili cestu ku sláve

chlapec to má v hlave pekne prehádzané

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jój ľudia, nejaký takýto vás zaujíma? :lol: A ani sa nesústredíte na to, že Pens odišli ďalší hráči (Jarkko Ruutu a Georges Laraque) a dvaja prišli - Šatan a Fedotenko... a predĺžili s Fluerym o ďalších 7 rokov a s Orpikom na 6 :)

 

A mimo Pittsburgh sa tiež dajú nájsť zaujímavé veci - napríklad to, že Marcel Hossa bude hrať túto sezónu v Rige, Vašíček sa taktiež lúči s NHL, taktiež aj Ružička... A nejaké tie podpisovačky taktiež k tomu... A vás tu štve kdejaký fanúšik :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to naozaj nieje mozne...tak konecne sa PIT "ocistil" a teraz tam ako naprotiven pride satan, co je v mojom pripade este horsie ako hossa :lol:::) to mi robia naschval

dnes to bolo tiez zaujimave a par hviezd zmenilo svoje posobenie...Marcus Naslund ide do NYR, Rob Blake do SJS

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LAK to pekne rozpredávajú

ten príchod Šatana ku Pens som skutočne nečakal,

ale aj tá suma, čo za ten rok zinkasuje - 3,5 mil USD

inak k Pens ide aj Fedotneko

 

no ale k správe číslo jeden

Jarda Jágr(NHL: 1273 zápasov, 1599 B = 646 G + 953 A) se stěhuje k Rusákum

do kontinetálni ligy, přesněji bude oblékat dres Avangardu Omsk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no už je to konečne tu

Demitra putuje ku kosatkám, teda podľa J@Jovnice

ale myslím, že stým môžeme počítať ako s oficiálnou info,

pretože o jednaniach Demitra-Canucks sa popísalo viac než dosť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takych informacii už bolo. Na oficialnej stranke klubu zatiaľ nič nie je, tak uvidime.

 

Edit: dnes (10. 7.) je v Športe rozhovor s Demitrom, kde piše, že to že je dohodnuty s Canucks je blud, a nie je to ani jeho "favoritny" klub. Takže si vyber. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Teeeeda toto leto je v NHL az neuveritelne pokojne :lol: vzdy sa nieco dialo aspon raz za tyzden a teraz uz dlho-dlho nic takeho ... zaujimave! Tak ale zaciatkom leta sa stalo aspon zopar zaujimavych vymien a prestupov - tak aspon nieco!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov