Skočiť na obsah

Najťažší BOSS v hre


tomassi

Odporúčané príspevky

Hry sú plné BOSSov, kt. musíte dať buď na konci levelu,

resp. istej pasáže dať dole,aby ste sa dostali ďalej

 

ktorý bol pre Vás ten najťažší, s ktorým ste sa najviac vytrápili,

resp. sa momentálne trápite, možno dostanete radu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    2

  • Nokia

    1

  • aljak63

    1

  • Klingonka

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Kedze hravam vacsinou sportove hry tak ku Bossom sa moc nedostanem, ale v GrandPrix 4 sa mi najtazsie vzdy bojuje protim McLarenom - Hamiltonovi a Kovalainenovi (ja jazdim pod menom Kimi Raikkonen vo Ferrari) ... :lol: takze asi oni su pre mna najtazsi "bossovia" - a vzdy trva dlho kym ich dam "dole" - cize kym ich predbehnem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najtazsie co mi zatial prislo bolo na konci Halflife 2:episode two, pozabijat vsetkych tych velkych trojnohych robotov...po x sto pokusoch som sa na to vyprdol, nebola sanca :lol:

 

a dost takza bola zaverecna kralovna v starom dungeone stiny nad rivou...tu zabit aj s po zubi ozbrojenou a vytrenovanou partou bol problem...myslim ze celkovo v dungeonoch boli zaverecni bossovia strasne vytrvali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veľa hier som nenahrala ale v ST Elite Force 2 bol (pre mňa) ťažký boss na konci hry. Bol to nejaký romulánec za štítom v nejakej veži ktorý po mne niečo hádzal (nejaké bomby) a ešte tam boli nejaké veľké taramtuly ktoré ma kusali a znova sa objavovali aj keď sa zničili. Prešla som to tak, že som naschvál nechala jednu (aby sa neobjavili-nevedela som ako ich celkom sejmuť) ani neviem kde som sa postavila a stále som odbehávala aby som ho zničila a vracala som sa naspäť keď po mne začal hádzať tie bomby. Dosť to trvalo (hlavne kým som našla dobrý laser s ktorým sa dal).

Bol tam aj nejaký Borg Boss ale ten sa dal rýchlo sejmúť.

Hrala som to pri strednej obtiažnosti, keď je hra ľahká tak ma nebaví a pri ťažkej by som ju určite neprešla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si pamätám extra tuhého bossa z klasického Unrealu. :- )

hral som to na ťažkej obtiažnosti (nie na unreálnej, to som si netrúfol) a dostal som sa do nejakej lode, v ktorej sídlila kráľovná - Queen. tam som to musel vzdať, vždy mi zostali nakoniec len dva enforcery, všetku ostatnú muníciu som minul a nič.

 

dosť tuhé boli aj konce v niektorých hrách na osembitových počítačoch v minulosti, tam sa nedalo ani ukladať pozície. hráč musel pekne-krásne nazbierať životy, dostať sa k bossovi a prekonať ho. keď to nevyšlo, game over a odznova. :- )

s bratom sme sa ako decká potrápili so scrollovačkou Zybex, tam boli bosáci cez ktorých sme sa prebíjali aj na 20 krát, raz nám dokonca rodičia zabavili počítač, pretože sme sa skoro pobili keď sme sa začali obviňovať, kvôli komu nás ten boss dostal. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dosť BOSSov je slušných, no obri zo

Shadow of Colosus boli niečo skvelé

v hre ste vlastne nemali ani levely, boli tam "len súboje" s obrami - bossmi,

ale bolo to niečo fantastické

ako sa po nich doslova liepate,

nachádzate na nich plošinky, na ktorých si oddýchnete

držíte sa ich za srsť, aby ste nespadli, hladáte ich achyľové päty,

kt. ich skolíte, aby ste na nich mohli vyliesť, zraniť, respektíve doraziť

no proste skvost

 

momentálne som nadšený z bossa z hry God of War 2

čistý čas na jeho zdolanie je asi 35minút a nemáte tam žiaden save, iba 2 checkpointy

 

ale už sa teším na tých z Resistance2

CLiCK (hra je hotová asi z 30%)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SJ Sathanas

 

  • 6 kilometrov dlhá shivanská vojnová loď
  • 13 beamov
  • 22 laserových kanónov
  • 13 protilietadlových kanónov
  • 5 raketových rámp

Na zničenie tejto lode treba teoreticky najmenej 150 bômb typu Helios, ak uvážime že najťažší bombardér triedy Boanerges ich môže niesť max. 9 tak to vyžaduje aby sme si 16x reloadli výzbroj. Zničenie Sathanasu bez asistencie ťažkých vojnových lodí je takmer nemožné. Samozrejme dá sa niekam zašiť kde Sathanas nemá kanóny a odtiaľ ho bombardovať, ale to by bolo na dlho.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov