Skočiť na obsah

Pripojenie PC k TV


antilogic

Odporúčané príspevky

Caute, mrzi ma ze tu zakladam novu temu, hlavne na nieco, co sa uz riesilo asi vsade x-razi. Zapojil som svoj PC k TV pomocou S-VHS kabla. Grafiku mam Geforce7600GT, S tv-out, do nej som pichol redukciu a na S-vystup som dal predlzovaci kabel S-VHS a ten som pichol rovno do TV. Problem je samozrejme s obrazom, vidim tam 3 obrazovky akoby zuzene vedla seba. Skusal som v nastaveniach menit vsetko mozne od rozlisenia, cez frekvencie, prebehol som kopec diskusnych tem s takymito problemami, vyskusal som aj vybrat antenu z TV, nic nepomaha. TV mam Panasonic Quintrix.

 

Zaujimave je, ze ked testartujem pocitac, tak v tv vidim krasny obraz uvodnej obrazovky winxp, ale len dovtedy ako nabehne prihlasovacia obrazovka, potom je to uz vsetko zase v starych kolajach. Nevedel by mi niekto poradit, co s tym? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 17
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • cizy

    5

  • antilogic

    5

  • Ryan Giggs

    4

  • D'Ady

    4

Top prispievatelia v tejto téme

Nastavil som PAL, nic to nemeni. Moznosti nastavenia obrazoviek je vela, bud ako jedna obrazovka, cize bud tv alebo pc, potom klonovanie s moznosti bud primarne tv + pc, alebo opacne, zbytok su rovnake moznosti len z horizontalnym a vertikalnym roztiahnutim obrazu, cize akoby na dva monitory. VYskusal som uz vsetky moznosti nastaveni a nic, takze asi z toho nic nebude. Jedina moznost mi pridu ovladace, ale tie mam stiahnute najnovsie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

PAL je tam len jedna moznost alebo viacero? na mojich ovladacoch som mal rozne PAL B PAL G a podobne a bol v nich rozidel.

Teraz ma este napadlo, nemas tam moznost prepnutia odkial ti ma vychadzat signal do TV z grafickej karty? u mna bola moznost volit medzi S Video a klasickym cinch. popripade skusit klasicky video kabel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ponuklo mi na nastavenie Pal-D alebo PAL-K1. Potom som sa preklikal este aj k inym, ked mi ponuklo vyber z viacerych statov, ale ziadny z pal-x nic v podstate nemenil. A vyber vystupu z grafiky mi davalo z ponuky, dal som S-V.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no takto spamäti ti neviem povedat, lebo ja mam momentalne napojeny druhy monitor cez dvi vystup takze sa mi ta moznost nezobrazuje

 

ale ked si dam u mna vlastnosti plochy a dam nastavnia a upresnit mam tam zalozku GeForce 4 MX 440. tam mam potom nview a vedla seba ukazany monitor pc a telku ked som ju este mal zapojenu. na tu som klikol pravym a boli tam rozne moznosti ako norma PAL/NTSC/SECAM atd. a niekde tam v nview moznostiach bolo mozne zvolit ci mi ma ist vystup z grafickej karty cez s-video konektor alebo klasicky zlty cinch, ale to si uz naozaj nepamätam kde presne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 rokmi...

sem sa to hadam hodi najlepsie, ved fotak je tiez pocitac ;)

 

prosim o radu:
ma niekto skusenost s ovladanim fotoaparatu, ktory je pripojeny cez HDMI k televizoru, pomocou dialkoveho ovladania TV ?
fotak Olympus Stylus 1 <-> TV SHARP LC-32RD8E
obraz mam na TV, aj zvuk ide pri prehravani videa, akurat to musim mackat na fotaku, ziadne tlacitko dialkoveho ovladaca TV nereaguje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

diky,  pozriem; je mozne, ze tento typ TV to nepodporuje, kedze je uz starsi

akym sposobom sa da robit update SW, ak nemam kabel ani SAT, pozerame len DVB-T na izbovu antenu ? televizor nema USB vstup...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov