Skočiť na obsah

Hľadanie psychológa


LindaH

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    1

  • game

    1

  • LindaH

    1

  • bell91

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Ahoj, dobrého psychológa na všeobecnom diskusnom Fóre nájdeš asi sotva, ale nie je problém si pozrieť nejaké zaujímavé témy na Fóre a zapojiť sa do nich.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

myslím, že LindaH hľadala vyslovene psychológa

 

rady o hocičom si tu samozrejme dávame, aj preto je to diskusné fórum, každý má nejakú skúsenosť, aj v citlivejších témach, kde vie poradiť, ale s hocičím, to radšej opatrne

keď niekto hľadá vyslovene odbornú pomoc, tam môže laik ľahko ublížiť ... odovzdať, popísať svoje skúsenosti áno, ale odborne poradiť nie je také jednoduché ...

môžeme poskytnúť iný pohľad na problém, aj poradiť, ale odborná pomoc to nebude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 11 rokmi...

Chcel som sa spýtať či poznáte dobrého psychológa v Galante a 50km okolí (tam spadajú aj NR, BA, TT, NZ, SC, SA, PK) takže určite sa nájde ale myslel som to tak že nie googliť ale že či máte vy alebo vaši známi osobné skúsenosti s nejakým dobrým? Keďže môj okruh zahrnuje aj hlavné mesto, tak tam to vidím nádejne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov