Skočiť na obsah

Slovenská futbalová liga (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

Okrem Prešova bude v lige hrať aj ďalší tím s tradíciou

DAC Dunajská Streda sa totižto zlúčila s FC Senec

uvidíme, či to okrem vášni na tribúnach, resp. v uliciach,

prinesie aj kvalitu na trávnikoch

 

prvé reakcie sú už na svete

CLiCK

 

hlavne sympatizovanie(družba) s fradi,

bude prilievať olej do ohňa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 153
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • wysky

    67

  • tomassi

    30

  • Ryan Giggs

    23

  • lopata555

    12

Top prispievatelia v tejto téme

No AS Trenčín, ktorý podľa jeho nejakého holandsko-kórejského majiteľa mal po sezóne hrať Ligu Majstrov už medzitým vypadol z najvyššej súťaže, takže v tejto téme moc často zrejme nebudem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som celkom zvedavy na ten Tatran. Črtajú sa zaujímavé posily. Chysta sa novy stadion.. Presov o zachranu hrat nebude. Vidim to na stred tabulky.

 

 

Prave pozeram, ze Presov zacina ligu s Artmediou... v Bratislave.. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no Porázik, ale možno pritiahnu aj hviezdu starých časov,

Kennedy Čihuriho, sťa rodáka spod Tatier :lol:

 

s Artmediou na Pasienkoch, žeby návšteva kola?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hviezdu starých časov,

Kennedy Čihuriho, sťa rodáka spod Tatier :)

Kenne... :lol: Zlatý chlapčisko... Staré časy pod Nadzamovým vedením, keď bol Vytykač druhým najlepším strelcom federálnej ligy po Kukletovi.

Vaniaka chcú..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Anton Jánoš trénuje Podbrezovú. A Podbrezová by vraj mala ísť na postup... :lol:

 

Tak z toho Mareka Penksu som padol na zadok... :) Som na neho zvedavy... Ked sa delila federacia, bol jedinym Slovakom vo vtedajsej federalnej 21tke... Kedysi velky talent

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

viac než to

chlapec chovaný čisto pre bundesligu, kt. otec nechcel dať okopávať u nás

ale bol skutočne ten, kt. sa aj národnom drese na ihrisku nestratil

ktovie, kde sa stala chyba a talent sa pominul

mladým chlapcom však určite len a len pomôže

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mal asi trosku divne vedenie svojim otcom. Pamatam si na jeden clanok, svojho casu som si zacal kupovat casopis Fotbal, kde robili reportaze o jednotlivych vtedajsich hracoch Ceskoslovenska, pripadne dalsich zaujimavych hracov, co hrali u nas. Dokonca urobili reportaz o Mirkovi Votavovi, co bol "zabudnuty" Cech vo Werdere Bremen. No a jedno cislo venovali prave Penksovi, ktory v tom case uz hraval tusim za Eintracht Frankfurt.

Mat rozne stacie, dokonca hral za Frerencvaros proti Sparte. Myslim, ze jeden cas sa aj vyjadril, ze nebude uz hrat za Slovensko. Ale to uz presne nepamatam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujimave vysledky v priprave (streda):

Zilina - Banik Ostrava 2:1

Artmedia - Fehervar 4:0

Opava - Dubnica 0:0

 

(piatok)

Zl. Moravce - Trencin 0:1

 

(sobota)

Senec - Dun. Streda 1:0

B.Bystrica - Inter 0:0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujimave vysledky pripravnych zapasov...

 

zapas o 3.miesto na turnaji v Kokave nad Rimavicou.

Tatran Prešov "B" - REAC Budapešť (Maď.-I. liga) 5:1 (3:1) (pre mna celkom potesitelne a prekvapujuce :lol: )

 

 

1. FC Slovácko (ČR-II. liga) - 1. FC Tatran Prešov 1:2 (1:2)

 

AS Trenčín (I. liga) - FC Spartak Trnava 1:1 (1:0) - hralo sa v Trenčíne

 

FC Nitra - Sigma Olomouc (ČR-I. liga) 1:1 (0:0) - hralo sa v Nitre

 

MŠK Žilina - FC Otelul Galati (Rum.-I. liga) 0:0 - v rámci sústredenia Žiliny v Rakúsku

 

ETO Györ (Maď.-I. liga) - MFK Košice 1:0 (1:0) - hralo sa v Györi

 

 

Na turnaji v Michalovciach doslo ku vytrznostiam madarskych fanusikov. Napadli aj nejakych starsich ludi na tribune. Islo o fanusikov Diosgyoru.

 

Artmedia velmi nepochodila na turnaji v Novej Vcelnici a skoncila posledna, ked prehrala v zapase o 3.miesto s Ceskymi Budejovicami 1:2

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

realizacny tim dunajskej meni hracov castejsie ako ponozky...

Dokonca sa tam objavil aj Gerich, znama postavicka z Tatrana, ktory hraval v Michalovciach a teraz v 1.lige zoparkrat aj mal nekaje extempore s divakmi v Presove.

 

Dalsie meno... neviem , ci si niekto spomenie na Rolfa Landerla... :lol:

 

Inak, starsi hraci sa vracaju do ligy.

 

Zilina je na sustredeni a urobila dobre meno Slovensku. Porazili 1.FC Koln po vybornom vykone, takze miestni divaci sa pytali, co je to za muzstvo...

 

Este jedna poznamocka k aktualnemu dianiu asi tyzden pred startom ligy.

 

tusim DAC mal hrat pripravny zapas s Hamsikovym SSC Neapol, avsak museli odrieknut, lebo Taliani mohli iba 15teho... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj presne

Neapolčania mohli hrať len 15. júla a to by bolo už tesne pred štartom Corgoň ligy

preto z toho zišlo

možno keby sedel na lavičke pán Adamec alebo bol vo vedení niekto z vedenia SFZ, tak by to vzali

veď takéto ponuky sa neodmietajú, ako prípravný zápas v Nemecku pred kvaldou vo Švédsku

 

inak Spartokvci s Vermezovičom skutočne idú na titul, no uvidíme

podľa toho čo čítam, tak liga by mala byť pekne vyrovnaná,

no saká na mieru, laserové show a ohňostrje sa robili aj v Trenčíne ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tuto sezonu to môže byť važne zaujimave. Slovan sa posilnil (hlavne stoperska dvojica Valachovič, Hanek vyzera zaujimavo), Trnava, Ruža, tradične Petržalka, Žilina, Dubnica. Rozvíriť vodu môže DAC, a novačik Prešov. Zaujimave, že každy nakupuje, iba Košice predavaju. Akosi nerozumiem tej ich politike. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Spartak Trnava získal Ivicu Kralja

 

tak toto je asi najväčší prestup do našej ligy

mala by to byť skutočne silná posila

no mám aj isté obavy, aby to nebola senzácia alá Arturs Irbe

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak toto je veľka ryba, ty kokos. Je sice pravda, že v Rostove toho veľa neodchytal, ale ma dôveru trenera (Vermezovič ho trenoval v Partizane), čo je veľmi dôležite. Neverim, že dopadne ako Irbe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera som sa nasmial na športe na TA3

 

najprv správa o štadióne Interu, ktorý mali ešte len nedávno búrať a teraz na ňom budú hrať repre a tri BA kluby

potom šot o Dukle, ako zbroja na titul a nič iné ako miestenku do európy si nepripúšťajú (pochopiteľné kedže odišlo vela hráčov a oni kúpili tri-štyri posily :lol: , minuloročné postaqvenie v tabuľke tomu len nasvedčuje :))

a ešte rozhovor s Laurincom a o našom slávnom štadióne ktorý bude mať neuveriteľnú kapacitu 20 000 a budeme naň všetci pyšný :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak zajtra vykopnu novy rocnik ligy. Chystam sa na zapas Kosice - Ruzomberok.

Vcera co predviedla Trnava, tak to sa este budu musiet velmi zlepsit, ked chcu titul.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Artmedia - Prešov 1 : 0

nevidel som ten zákrok, ale to, že vyhrali gólom z 11-tky ma neprekvapilo

sa mi páči Weissovo vyjdrenie, ale mohol byť ešte tvrdší

“Ihrisko bolo katastrofálne, nehodné ligovej úrovne. Rovnako som veľmi sklamaný z toho, že hoci som tu hral naposledy pred nejakými 15 rokmi, nič sa tu nezmenilo. Hráčske kabíny aj celé zázemie je v katastrofálnom stave. Reprezentácia bude musieť prehodnotiť svoje stanovisko o tom, kde hrávať medzištátne zápasy.

Keď som sem prišiel, zostal som v šoku. Myslím si, že za tri týždne sa tu už nič nezmení.”

Košice - Ružomberok 1 : 0

 

Slovan - Ban. Bystrica 0 : 0

 

Nitra - Dun. Streda 2 : 1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh, DAC vyhral nad TT 3:0 ....teda dnes v meste tu bol "futbalový" hluk (samozrejme nič výnimočné, no tu v DS som si nejak predtým veľmi nevšímal, keď sa hrával futbal)  :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov