Skočiť na obsah

Slovenská futbalová liga (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 153
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • wysky

    67

  • tomassi

    30

  • Ryan Giggs

    23

  • lopata555

    12

Top prispievatelia v tejto téme

Lutujem, ze som nebol a zaroven sa aj tesim. Tesim sa preto, lebo mozem dalej zit. Asi by ma tam pod dazdnikom drblo.

Kazdopadne, Presov utrpel remizu, aj ked viedol na zaciatku 2.polcasu 3:1. Domaci hrali v druhom polcase vyborne avsak na vysledku sa podpisalo aj zranenie brankara Buchtu asi 20min. pre koncom, takze nebol fit. ked za stavu 5:4 domaci nastrelili zdr z vylozenej sance, tak som si povedal, že toto sa im vypomsti.... Mohli rozhodnut a.. nakoniec prisli o vitazstvo. Ale myslim, ze remiza je spravodliva. V prvom polcase bol Tatran lepsi.

 

Taky vysledok za moze zrodit iba vo vychodňarskom derby.... :lol: Za Presov hra samy vychodňar najmä v Čechách narodený... Ale máme aj jedného brazílskeho Vychodňara... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedarí sa tomu Ľubovi nedarí (Ľubo Moravčík). A tie Zlaté Moravce sa mi zdá nehrajú až tak zle, ale nedávajú góly. Ľubovi sa nedarí vôbec po skončení aktívnej hráčskej kariéry nejak uchytiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oni dokonca nedávajú gól z penált,

ale páči sa mi, že ho zatiaľ v ZM držia

škoda, že u nás s používa prevažne len acilpirínová metóda

výmena trénera

keď sa úspechy nedostavia hneď, preč s ním

možno by to chcelo rok-dva trpezlivosti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

haha... dalsi vranar dosiel... ty tu co robis??? Uz aj v sporte je na PF nuda??? :lol: :)

 

Pozrel som si po case tabulku 1.ligy. Pozeram, ze uz vedie Rimavska Sobota, Inter ma asi krizu. Stvera sa hore aj Podbrezova, ktora mala utocit tuto sezonu na postup. A Kosice B predposledne.... Do Acka prebrali mladikov tak uz asi nema za Bcko kto hrat. :)

 

Inak, ku zapasu MFK-Banska Bystrica boli zaujimave vyjadrenia trenerov... ;) Prekvapil ma Kozak, ktory taral nieco o tom, ako je spokojny so vsetkym co produje MFK. A to aj s tym, co predviedli proti B.B. Zda sa, ako by to mal na haku, mozno kvoli funkcionarom... Bohvie...

A prekvapil ma aj Janos. Pamatam si ho ako niekedy extemne kritickeho. Teraz bol nejak podozrivo spokojny s hernym prejavom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je. Teda, nebola by, ale par ludi, co tam pravidelne chodi na to nestaci...

 

V Bcku Kosic bude problem asi v trenerovi, aspon co som mal nejake ohlasy nanho z kabiny...

 

Ad Janos...no minuly tyzden, ked hrali so Slovanom bol rozhodne kriticky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trnava by mohla konečne vybojovať majstrovský titul. Už by bolo po tých rokoch aj na čase. Na začiatku sezóny vyhlásili že idú na titul. Teraz aj trénera vymenili čo ma aj potešilo že Karol Pecze sa vrátil do Trnavy. Hádam z jeho pomocou to bude u nás.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nie je len tak kopírovať Arsenal

mladíci a pekná hra potešia, no okpírovať aj zbytočné prehry a zaváhania

nie je moc dobrý nápad

 

Spartakovci vyhrali nad ViONom

a držia sa teda s dvojicou lídrou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predminulú sezónu sa aj Arséne vedel poriadne rozohniť

viď zápas WestHamom´

 

a teraz je Kozák nejaký ľadovo pokojný

Ján Kozák (tréner Košíc):

"Dnes som videl hrať veľa talentovaných hráčov, ktorí už v mladom veku vedia z futbalu veľa, čo je pozitívne a to ma pri futbale drží. Celý posledný mesiac sme neprehrali súťažné stretnutie. Všetky štyri skončili remízou. Teraz sme prehrali, lebo súper dal góly. Budeme s našimi hráčmi ďalej pracovať a veríme v ďalšie úspechy."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov