Skočiť na obsah

Lega Calcio (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 97
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    28

  • lopata555

    22

  • phersu

    12

  • Stevo98

    9

Top prispievatelia v tejto téme

No na AC stratil ale AC Milano nepovažujem za takého tvrdého súpera ako zrovna Juve ............... keď sa ich útočníci znova rozbehnú budú nezastaviteľný ............ / myslím útočníkov Juventusu /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahaaaaa! Ono to žiadna hlboka myšlienka nie je, lebo až teraz som si všimol, že je tam, "Inter nevyužil prehru Interu". A ja že čo odo mňa chceš. Samozrejme tam ma byť "prehru Juve". To ti nedošlo? Len ma zbytočne metieš, je to tvoja vina.

:lol: Nechcel som mudrovat v style... "Oprav si to, mas tam chybu...... Musis byt presny!"

 

 

Inak, na dnesny tiket som nedal ziadny zapas Talianov. Ale pre seba mam natipovanu X, alebo 2 na zapas Gasgow R. - AC Milan.

 

Juventus hra domaci pohar proti Neapolu, tam som da X

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mali sme 23 kolo a tu je pár výsledkov ako už Ryan povedal Ac Milano zakoplo inak žiadne veľké prekvapenie, len Napoli dajako stráca dych ...............

 

 

Ac Milano 1 : 1 Reggina

AS Roma 3 : 0 Genoa

Catania 1 : 2 Juventus

Fiorentína 1 : 0 Lazio

Lecce 0 : 3 Inter Milano :lol:

Palermo 2 : 1 Napoli

 

 

1. Inter Milano 53 bodov :)

2. Juventus 46 bodov

3. AC Milano 45 bodov

-----------------------------------------

4. Fiorentina 41 bodov

5. AS Roma 40 bodov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ďalši skvely vikend. Derby (veľmi dobry zapas) dopadlo nad očakavanie (aj keď s prispenim rozhodcov). Inter vyhral nad AC a Juve opäť zakopol. Už je to o krasnych 9 bodov. Sme veľmi blizko k titulu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Inter včera ukazal veľku moralku, keď 2x prehraval o 2 goly, no dokazali remizovať. Gol na 3:3 daval Crespo, ktory bol na ihrisku asi 30-40 sekund. Ten naskok je už teda 7-bodovy. Dosť na to, aby to dokopaly do zdarneho konca.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

V stredu vyhlásil šéf exekutívy talianskeho futbalového klubu Juventus Turín Jean-Claude Blanc, že do tímu privedie hviezdneho hráča.

 

Momentálne druhý tím Serie A sa po vypadnutí z Ligy majstrov s londýnskou Chelsea sústredí už len na boj o titul. Starosti funkcionárom robia iba vyhlásenia českého reprezentanta Pavla Nedvěda, ktorý chce po tejto sezóne s vrcholovým futbalom skončiť.

 

Francúzsky funkcionár Blanc tak rieši jeho možného nástupcu: "Môžem povedať, že to bude veľký hráč. Bude to futbalista, s ktorým naštartujeme novú éru klubu."

 

Podľa Gazzetta dello Sport bude týmto hráčom Slovák Marek Hamšík, za ktorého ponúkala minulý rok Chelsea 35 miliónov libier. "Stará dáma" je pripravená ponúknuť 20 miliónov libier a útočníka Palladina. Získať Hamšíka však nebude jednoduché, v hre je aj Mourinhov Inter.

 

zdroj

 

Žeby bol nakoniec Hamšík na predaj? Nemyslím si že by ho Neapol len tak pustil, to by musela dojsť o dosť lepšia ponuka. A ak by mal prestúpiť tak jedine do Interu :lol:

 

 

A vlastne po 29 kolách je tabuľka nasledovná

 

 

1 Inter Milano 69 bodov :)

2 Juventus Turin 62 bodov

3 AC Milano 55 bodov

4 Janov 51 bodov

5 Fiorentina 49 bodov

6 AS Rím 46 bodov

 

Inter už ma na Ac fantastický náskok a Juventus už tiež dosť stráca, titul už máme fakticky vo vrecku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Náskok na Juventus sa opäť zvýšil lebo Juve len remizovalo doma z Chievom 3:3 a Inter vyhral vonku z Udinese i keď si dalo Udinese vlastný gól to nevadí vedeme už o 9 bodov, titul je už veľmi blízko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Takže Inter nakoniec "len" remizoval z Juventusom 1 : 1 , škoda lebo sme viedli ale Grygera dal vyrovnávajúci gól v hodine " dvanástej" . Ale aj tak sa nič na tom nemení že titul je prakticky vo vrecku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Je, ale chcu sa osamostatniť. Časť prijmov z reklamy, vysielacich prav... z jedneho balika sa deli medzi Seriu A aj B, ktore by inak pravdepodobne všetky putovali iba do A.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Výťazom talianskeho pohára je Lazio keď porazili Sampdoriu až na 11 - nástky.

 

A v lige 3 kolá pred koncom má Inter 7 bodov na AC Milan a na Juventus 11 bodov náskok. Čiže teoreticky ho už môže ohroziť iba AC. Ale titul je už prakticky vo vrecku. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov