Skočiť na obsah

LFP - Liga de Fútbol Profesional (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 67
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    24

  • bobsapp

    16

  • Stevo98

    8

  • tomassi

    7

Top prispievatelia v tejto téme

PrimeraDivision zbrojí no zatiaľ len na papieroch,

ale ak sa to všetko podoťahuje, tak budeme mať pekne menami nabitú súťaž

inak Henry ma hrať pod Pepem Guardiolom CF a nie ako minulú sezónu LWF

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

jj

BlauGrannas sa rozbehli

kvalita kadra sa konecne ukazala

nie ze by som im to prial, ale som zvedavy,kedy sa dostavi pre Barcu typicka kriza,kt. im uz neraz znicila vynikajuco rozbehnutu sezonu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co sa deje s Yellow Submarine???

 

Ad Barca - no ano, ale na zaciatku sezony mali problemy aj s takymito supermi a navyse, obe nakladacky zvladli za 1 polcas, ak by hrali naplno cely zapas, tak oba z nich vyhraju po 8:0 a nikto by sa necudoval...Samozrejme, az zapas so silnym superom ukaze...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Malaga - FC Barcelona 1:4 (1:2)

Góly: 13. Duda - 5. a 52. Xavi, 19. Messi, 82. Robson (vlastný), 18 000 divákov

FCB je gólostroj alebo perpetum mobile?

 

Atlético Madrid - Mallorca 2:0 (2:0)

Góly: 14. a 28. Agüero, 42 000 divákov

 

Bilbao - Villarreal 1:4 (1:1)

Góly: 28. Exteberría - 24. Rossi, 54. Pires, 60. Cazorla, 90. Altidore, 35 000 divákov

s ponorkou to vyzerá už v poriadku

lepšiu diagnózu nám poskytne streda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pekne, pekne. V La lige sa strelci pretekaju jedna radosť. Davno nemalo toľko hračov taku skvelu bilanciu. Eto'o 10/13 (zapasy/goly), Villa 9/10, Higuain 9/9, Bilič 8/6, Messi 9/6...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked som si prezeral vikendove vysledky, tak ma az zarazilo pri zapasoch Realu a Barcy...Dovolim si male zhodnotenie..

 

Higuain - ten chlapec ma velky potencial, nechyba mu prirodzena futbalovost z Juznej Ameriky, ma nos na goly, ale v sobotu to bolo o JEDNOM VELKOM STASTI, ze strelil 4 goly a ze tym vlastne sam porazil Malagu...Rozhodca v tom zapase (4:3) urobil minimalne 3 fatalne hrubky a to odpiskanie 3 pokutovych kopov, pricom ANI JEDEN Z NICH nemal byt zapisknuty, kedze islo o uplne bezne suboje v sestnastke...Takze Gonzalo mohol byt rad, ze mal v sobotu takehoto sudiho...Ale ako kopol tie PK :lol:. Uz prvu mu brankar vystihol, ale loptu mu presla pod telo popri ruke, no a o druhej ani nehovorim...Opat mu vystihol stranu, tentokrat uz golman vyrazil, ale lopta sa odrazila presne na nohu Argentincanovi...Avsak, presne toto je ten spominany nos na goly..

 

Etoo - uplne odlisny priklad. 2 goly boli vyslovene jeho super robota, lenze bez Messiho, ktory vypracoval hadam vsetky 4 by to asi take jednoduche nebolo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Klaas-Jan Huntelaar prechadza z Ajaxu Amsterdam do Realu Madrid :lol: :)

 

ah jaj, to mi je teda velmi luto ze najvacsia opora Ajaxu odchadza, a este k tomu do blbeho Realu, ktory som nikdy nemal rad - vlastne je to moj najneoblubenjsi futbalovy klub na svete, takze toto riadne "potesilo" ... maj sa dobre Klaas-Jan! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Real nutne potreboval utocnika za Van Nistelrooya. Urobili to zaujimavo. Kupili opat holandana, opat s dlhym menom, opat fyzicky dobre stavaneho, len ci to bude opat tak dobry tah ako s Ruudom je otazne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov