Skočiť na obsah

LFP - Liga de Fútbol Profesional (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 67
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    24

  • bobsapp

    16

  • Stevo98

    8

  • tomassi

    7

Top prispievatelia v tejto téme

Hm, zapasy Barci sledujem každy tyždeň a obavam sa, že tuto sezonu nebudu mať supera ani v LM. To čo predvadzaju zapas čo zapas je neskutočne.

Atletico Madrid - FC Barcelona 4:3... No nebude to az take horuce s tymi supermi. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten zapas som pozeral a bolo to veľmi vyrovnane, aj keď Atletico (hrali vyborne) dalo ešte 2 goly (neuznane pre ofsajd). Pri jednom 2-metrovom neofsajde videl ofsajd len čiarovy. Bol to futbal hore-dole s kopou šanci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Barca späť na viťaznej vlne. Zato Real mal obrovske šťastie, že ziskal doma aspoň bod s Atleticom. Vynikajuci zapas, no nepamätam sa, či som niekedy videl toľko (asi 8-10) zahodenych 1000000 %-nych šanci ako malo Atletico. Niečo neskutočne! Len Aguero šiel 4x! sam na Casillasa, ďalej tyčka Forlana, Asunsao z 5-ky netrafil prazdnu branu atd. Real sice tiež mal šance, no ani jednu podobnu supertutovku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

60. minuta zapasu Barca - Malaga a je 6:0. Predvadzaju neskutočny futbal, akoby hrali proti žiakom. A to je Malaga v tejto sezone na 6. mieste, čiže žiadne ľahke susto pre superov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Real otáčal v zápase s Getafe a získal potrebné body.

- v závere Pepe :lol: Tí hráči musia mať nervy fakt napnuté jak struny. Uvidíme aký bude dištanc

 

Na ďaľšie zaváhanie Barcelony sa čaká, keďže FC znova suverénne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akože henten Pepe z Realu je riadne zviera, to nechápem čo chcel dokázať tou zákernosťou v zápase s Getafe. 10 zápasový dištanc je pekný trest, aspoň sa naučí slušne správať! Nikdy som ho nemal rád, ani jeho ani Real ... a po tomto zákernom čine ho už vážne nemusím! Sa ukázal - totálny IDIOT!

 

...::: VIDEO :::...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V neďeľu El Clasico, tam sa rozhodne či Barca titul ziska, alebo sa Real približi na rozdiel bodu. Ak Barca neprehra, bude mať 4 (remiza), resp. 7 bodovy naskok a to už bude 4 kola pred koncom rozhodujuci naskok. Real musi vyhrať, ak chce živiť šancu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uvidíme ako to bude po tomto zápase, ale keďže v štyroch posledných kolách majú Real aj Barca troch rovnakých súperov, zrejme rozhodne ich vzájomný duel.

 

btw: Real v šlágri kola zdolal Sevillu 4:2 ....Raul 3 kúsky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto si myslel, že dnes utŕžili najväčšiu hanbu naši hokejisti,

tak sa hlboko mýli

to čo sa odohralo na Santiago Bernabéu

sa vpíše do dejín hanby :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale zápas to bol skutočne prekrásny /teda skôr barca hrala parádne/, len po štvrtom góle sa mi už ani skákať nechcelo :lol:

 

a titul je dá sa povedať vo vrecku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem či lutovať, že som nepozeral :lol:

O titule je rozhodnuté.

Giggs, možeš si hovoriť čo chceš, ale to čo spravila CHL na Nou Campe je jediná správna vec.

Real sa mal nechať inšpirovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

paradicka vcerajsi zapas. balet bol totalne neschopny. to co predvadzala barca bola krasa takto sa ma hrat futbal

pred zapasom sme sa este s mamou dohadovali bo tvrdila ze real vyhra :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Giggs, možeš si hovoriť čo chceš, ale to čo spravila CHL na Nou Campe je jediná správna vec.

Real sa mal nechať inšpirovať

Problem je ten, že Real nevie a nikdy nebude vedieť hrať (rozumej betonovať) tak ako CHL. Ak si zapas nevidel a nemaš Sport 1 na Nova sport ide zaznam vo štvrtok 21:30. Určite sa to oplati vidieť aj zo zaznamu. Najlepši zapas Barcelony v tejto sezone.

 

Inak Real hral veľmi dobre, žiaľ iba uvodnych 15-20 minut. Potom odpadli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov