Skočiť na obsah

Jericho


Tom182

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 12
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Tom182

    4

  • Klingonka

    2

  • aljak63

    1

  • bobsapp

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Ja som to chvíľu pozerávala - iba niekoľko častí na AXN, chodilo to tam asi pred rokom ale akosi som to nepochopila. Viem že boli odrezaní od sveta z nejakej mne neznámej príčiny a viac si už nepamätám, nejako sa mi to nezapísalo, nezapôsobilo to na mňa.

 

Ale niekomu by sa to páčilo, ja som dosť náročná na seriály.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie dva diely čo budú dneska na Jojke sú dosť dobré. Zatiaľ som videl iba tie, pretože si nechcem spraviť zlý obraz o tomto seriály, ktoré u mňa vyvolávajú priemerné recenzie na dalšie časti. :lol:

Čiže, že vraj úroveň seriálu po týchto dvoch dieloch značne klesá. Nezabráni mi to pozrieť si ale budúci týždeň 3. a 4. diel.

taký rodinný dramatický seriál. Nie každému ale táto téma jadrovej katastrofy asi sadne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nie je zrovnaa mysteriozny serial, skor taka drama, som nevedela ze u nas to ide :lol:

 

 

je to dobre, my o kukame uz dlho, teda akurat predvcerom sme zacali kukat tu druhu seriu, lebo sme si vsimli ze uz ju dovysieli

 

je to fajn serial, napinavy, v skratke je to zhruba o tom ze v jeden pekny den vybuchne v 23 americych mestach 23 atomovych bomb a Jericho je taka mala dedinka, ktora lezi uprostred nicoho a jej sa ani nijako nedotkne radiacia, tak si tam tak nazivaju a snazia sa zistit co sa stalo, prezit atd, je tam vela necakanych momentov, aj cakanych, napinavost tomu nechyba, celkom dobre to je, obcas aj smutne trochu, napr 4ty diel druhej serie :) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je tam vela necakanych momentov, aj cakanych, napinavost tomu nechyba, celkom dobre to je, obcas aj smutne trochu, napr 4ty diel druhej serie

presne tak, preto som ti ten serial zamiloval...no pekne smutny bol aj 16.diel 1.serie :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz dnes to mozes odcinit :lol: bomby buchnu hned prvy diel (to je dnes vecer :))...no samozrejme az v dalsich dieloch zacina vyplavat na povrch..co vsetko sa stalo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z toho, čo tu čítam mi to trochu pripomína knihu Malevil...vyzerá to viac než dobre... tak asi dnes kuknem... aj keď by som sa nerada namotala na nejaký seriál, nemám s tým dobré skúsenosti :lol: (von idem až keď skončia Nezvestní a podobne)

fascinuje ma nukleárna katastrofa a náprava života po nej, takže sa asi predsa len namotám, no uvidíme :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov