Skočiť na obsah

XP Service Pack 3


Sniper

Odporúčané príspevky

XP sa rozhodol, že si stiahne a nainštaluje SP3. Predtým sa chcem spýtať kto na SP3 už fičí a či má nejaké negatívne skúsenosti, resp. aké má pozitívne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 10
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • alfi

    5

  • Sniper

    3

  • Darkman

    1

  • Nokia

    1

Top prispievatelia v tejto téme

skus pozret na zive clanok, je tam popisane co ten balik obsahuje a aj prve skusenosti ludi s nim :)

ja si ho zatial neplanujem instalovat, uvidim kedy si moj update zmysli ze ho nainstaluje :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SP 3 som nahodil koncom minulého týždňa a zatiaľ nemám žiadne , ani negatívne, skúsenosti. Článok prezriem. Iba som zachytil niekde na nete niečo o zvýšeniu bezpečnosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alfi ty na 2mbit linke stiahneš 300 MB za 5-10 minút? Aj ja chcem...

 

Ono by to malo byť jedno či sa mi stiahne a nainštaluje Ang alebo Sk verzia, ale do ohňa by som ruku za to nedal, takže spolieham sa Updater vie čo má stiahnúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam 10 mega a bolo to pod 3 minúty, azda som sa nesplietol vo velkosti toho súboru. Teraz ho nevidím, som v Linuxe. Je na nete rýchle sťahovanie z nejakého linku, dal som do googla XP sp3 a našlo to.

 

EDIT

 

Bolo to presne 314 965 kb a čas iba spameti, vymazal som správcu sťahovania. Ale nazdávam sa , že iba niečo málo nad dve minúty. Ale možem sa mýliť, v tej dobe som toho sťahoval viac. A niekedy to ide ozaj rýchlo. Išlo to cez !!warez!!, sdielane.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už sa nedá editovať, takže nový príspevok.

 

Skúsenosti zo sťahovaním SP1 Vista priamo z www Microsoftu :

 

čas sťahovania 121,5 mega súboru 40 minút /u XP SP3 z iného zdroja 310 mega cez !!warez!! mnohonásobne menej/

trojfázová inštalácia s troma reštartmi 50 minút a po poslednom ostala čierna obrazovka, takže ručný reštart a už to je v poriadku. A zmizli problémy s integrovanou grafikou, ale blbne zvuk, takže ešte bude ladenie.

 

Možno by bolo dobré poobhliadnúť sa na nete po inom zdroji sťahovania a využiť !!warez!!.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Velkost SP1 u Visty je podla mna zavysla od toho kolko z tych updatov co ma SP1 uz mas. Ja som stahoval len par MB...

Instalacia bez problemov, jeden restart. Stroj slape bez problemov, uptime mam momentalne asi 14dni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedbám, u mne je aj XP aj Vista iba záložný systém, pre programy - ktoré ešte niesú pod Linuxom, takže Vistu iba niekedy. Použil som aktualizáciu priamo z Visty. Takže na nete s tým nebývam, čiže aj bez aktualizácií. Uptime som robil dnes doobeda. A aj tak mám verziu 64 bit CZ, nie 32 Eng.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ja ťahám všetko čo mi Windows Update navrhne a cez T-Com to ja stiahnuté rýchlo a je mi jedno koľko to má MB. Akurát kamoške som musel pozastaviť Update keďže má obmedzený net a tie aktualizácie jej zožrali aj 200MB. Nespozoroval som nič divného. Dokonca som aj prekvapený že mi nezamŕza Notebook tak často ako pred 3-4 rokmi. Asi to je dobrá vec keď to ponúka Microsoft ja mám aj SP2 a 3 na CD. Stiahol som si ich aj zvlášť a napálil na CD aby som ich mohol rýchlo doinštalovať keď budem formátovať HDD a reinštalovať OS. Na originálke mám XP Home s SP1. A tie zvyšné dva SP aj s maličkosťami ako Media Player 11, Explorer 8 doinštalujem narýchlo z CD.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov